‘نه آنچه که ما می خواستم به شنیدن’: سانتا رزا خانواده در میان هزاران نفر مجموعه به ترک کشتی را وارد کنید 2-هفته قرنطینه

Sonoma County مقامات تایید یکشنبه آنها را پیدا کردم هیچ مورد جدید از coronavirus پس از تماس با تمام 78 ساکنان بودند که روی یک کشتی کروز که بازگشت به منطقه خلیج مکزیک در ماه گذشته حمل حداقل دو مسافر با این ویروس آلوده.

شهرستان است که هنوز هم در انتظار نتایج آزمایش برای افرادی که ممکن است در تماس با آن دسته از ساکنان که مسافران روی عرشه کشتی شاهزاده گشت کشتی.

آخرین به روز رسانی در می آید و پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام روز شنبه که یک شاهزاده خانم بوش کروز حمل هزاران نفر از مردم به طور بالقوه در معرض این ویروس گسترش در سراسر جهان آغاز خواهد شد تخلیه دوشنبه در بندر اوکلند. این کشتی که با توجه به سن فرانسیسکو جمعه گذشته شده است پارک شده در حدود 10 مایل دریایی در حالی که مقامات فدرال رسم یک دوره رو به جلو است.

Newsom تایید کرد که 21 نفر از جمله 19 خدمه را آزمایش مثبت برای این ویروس است که باعث می شود یک بیماری تنفسی شناخته شده به عنوان COVID-19. کسانی که نیاز به درمان گرفته خواهد شد و به بیمارستان های این منطقه ، معلوم نیست اگر هر یک از این افراد را می توان به ارمغان آورد به امکانات با جداسازی اتاق در سونوما کانتی از آنجا که مقامات دولتی هنوز به رسیدن در مورد طرح خود گفت: باربی رابینسون, Sonoma County Department of Health Services مدیر.

در ضمن بیش از 2400 آمریکایی مسافران روی عرشه کشتی بزرگ شاهزاده خانم خواهد بود قرنطینه به مدت 14 روز در یکی از سه پایگاه های نظامی ایالات متحده. در میان آنها 962 کالیفرنیا خواهد شد که حمل و نقل به پایگاه نیروی هوایی تراویس در Solano County, Newsom گفت.

بارنی Cargile, 66, همسرش لیندا 64 و خانواده خود را در کشتی باقی ماند و موفق به دریافت اخبار سه شنبه بی باک به امید یک سفر خانه برای هفت سانتا رزا ساکنان.

“این سخت ترین روز. آن چیزی نیست که ما می خواستم به شنیدن” گفت: Cargile نیمه بازنشسته پاستور در سانتا رزا کلیسای مسیحی. “ما فقط تلاش برای بدست آوردن ذهن ما را به یک جای خوب که در آن ما اعتقاد داشتند که خدا با ما است و آن را به تایید. تاپیک سوالات ما هنوز مانند ما قادر به با هم. بدیهی است که ما امیدواریم تا با هم باشیم من و همسرم I. دختر و پسر در قانون, با بچه های کوچک انتظار بود با هم.

“ما نمی خواهد می دانم که تا زمانی که ما وجود دارد. ما امیدوار, اما ما نمی دانیم,” او اضافه شده است.

آنها سوار شاهزاده بزرگ در فوریه. 21 در سان فرانسیسکو برای یک رفت و برگشت سفر به هاوایی و تنظیم شد بازگشت آوریل 6 و گام به گام کردن کشتی صبح روز بعد اما باید به جای گیر شده است در برزخ برای چند روز.

Cargile که همچنین بخشی-زمان روحانی کار در سانتا رزا-غیر انتفاعی بر اساس عبور از اردن گزارش شده توسط تلفن یکشنبه شب که نه او و نه همسرش و نه دختر خود را تیفانی Essig, 40, son-in-law اسکات Essig, 52 و سه فرزند خود را, زیتون, 8, Liam 6 و Olin, 1 نشان داده اند علائم یا بد افتاده. آنها امیدوار بودند که آنها می خواهم برای رفتن به خانه را پس از خروج از کشتی پس از آن اجازه داده شد به اسکله اما در حال حاضر رو به واقعیت طولانی مدت عدم قطعیت در پایگاه نظامی در Solano County است.

با وجود محله های تنگ بین دو اتاق واقع در سراسر سالن از یک دیگر و با فضای محدود برای بچه ها به صرف انرژی, خانواده تلاش کرده است به ماندن مثبت و اعتماد به خود و ایمان به آنها را از طریق تکه های خشن. برخی از مراقبه هر روز صبح و هر چرت بعد از ظهر به همراه کمی برو ماهی برای نوه هم رفته یک راه طولانی به سوی داشتن تجربه در چشم انداز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>