‘به اشتراک گذاری مراقبت است’: Boys & Girls Clubs میزبان سونوما کانتی اردوهای تابستانی با قوانین جدید

نه کودکان نشسته در صندلی ثابت در دوشنبه لگد زدن به توپ فوتبال بالا و پایین کوچک کشش فرسوده زمین چمن در ویندسور. نزدیکی گروهی دیگر از بچه ها انجام شد فردی دریل در بیس بال الماس تعادل توپ روی راکت تنیس مثل این است که یک تخم مرغ-و-قاشق مسابقه.

اینها فقط تعداد کمی از تازگی طراحی فعالیت های این Boys & Girls Clubs of Sonoma-مارین ارائه شده اند برای حدود پنج هفته پس از مراقبت از کودک, خدمات, شد و برای اولین بار مجاز برای خانواده های کارگران ضروری. بهداشت عمومی محدودیت برای مراقبت از کودک بودند آرام که شامل تمام خانواده ها در اواخر ماه مه.

Sonoma County فصل از ملی غیر انتفاعی باید بازرسی و نگهداری خود را در کمپ تابستانی برنامه ها و ایجاد یک جامع رژیم روزانه با خیال راحت به جای کودکان به عنوان بخش های کسب و کار بازگشایی و پدر و مادر و بازگشت به کار.

نگرانی که هر قدم اشتباه می تواند یک چشم انداز مثبت از محلی coronavirus موارد فعالیت های اردوگاه تابستان نگاه به طرز محسوسی متفاوت در این سال — به عنوان شعار امسال برنامه.

“نه به اشتراک گذاری مراقبت است که عجیب و غریب است برای دریافت استفاده می شود” گفت: 10 سال Damian گارسیا ویندزور. “در مدرسه آنها به ما آموخت برای به اشتراک گذاشتن مسائل است.”

خط به رها کردن بچه ها هر روز صبح شبیه به یک درایو از طریق در In-N-Out Burger گفت: میشل ادواردز معاون اجرایی رئیس جمهور از سونوما-مارین باشگاه است. هر کودک دارای درجه حرارت خود را گرفته از داخل خودرو است و پس از آن خواسته یک سری بهداشت-سوالات خاص به بررسی در صورتی که بیمار هستید و یا نشان دادن هر گونه علائم. پاسخ از هر بهداشتی غربالگری در سیستم وارد شده قبل از آنها می توانید بروید داخل.

محلی Boys & Girls Clubs تا کنون به دنبال پس از کودکان 402 در هفت سایت در سراسر شهرستان است که حدود 75 درصد کمتر از سال گذشته ادواردز گفت.

هر اتاق در داخل ویندزور محل باشگاه وانجمن محدود به یک گروه از بچه ها که همراه با یک اختصاصی مشاور هستند و تنها افرادی که استفاده از این فضا برای مدت زمان از اردوگاه. هر کس اختصاص صندلی یک کیسه از منابع برای هنر و صنایع دستی و خود به خود فضای ذخیره سازی و یا جعبه.

شستن دست انجام می شود حداقل یک بار در هر ساعت یک کودک در یک زمان. و در حالی که برخی از اتاق ها بسته کردن دیگران — مانند تربیت بدنی — repurposed شده است به خانه به گروه اضافی.

یک عضو هیات نیز اختصاص داده شده به هر گروه که چین و چروک در مقایسه با سال های گذشته زمانی که مشاوران نظارت گروه 20 از هم جدا شده توسط گروه سنی با بچه ها از کلاس های مختلف اختلاط و چرخش از طریق فعالیت های در طول روز است.

در این سال 12-فرد کلاه برقرار شده است و سنین در هر کلاس می تواند از 5 تا 12 سال است. خواهر و برادر همیشه با هم گروه بندی می شوند.

کتی التسه یک مدیر برنامه و مشاور در نهمین سال با پسران و دختران باشگاه گفت: فراگیر سیستم در محل آن ساخته شده اند “برای مدیریت آسان تر از من فکر کردم آن خواهد بود.” هنوز هم به طور مداوم به تماشای برای سلامت نقض می تواند به تخلیه.

“به جای اینکه قادر به استراحت در همه زمان ها و از آن لذت ببرید ما به همیشه اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست” التسه گفت. “در آن طول می کشد بسیاری از من در پایان روز. من خسته هستم.”

این کودکان حداقل در ظاهر به تنظیم هست.

برودی قیف 8 بود سمت دلخواهی به عنوان یک مهاجم ثابت در فوتبال صبح روز دوشنبه. صندلی خود را قرار شد نزدیک به هدف و او سعی کرد به سرمایه گذاری در هر زمان توپ dribbled راه خود را.

هم تیمی dapper laughs, Harrison, 8, لذت در هر یک از هدف تا حدودی به دلیل آن بود که خود را برادر 11 ساله ارمیا هریسون بود که به ثمر رساند ،

بسیاری از کودکان اشاره کرده اند که چه مقدار از آنها لذت ببرید کوچک-گروه محیط زیست التسه گفت. آن به مراتب کمتر فشار اجتماعی از آنها با همان مردم هر روز آنها آموخته است که چگونه به “به هر یک از بسیاری دیگر از گریس” در هنگام هر گونه مسائل بوجود می آیند, او گفت:.

این سال را به اردوگاه های تابستانی اولین بار در ماه است که بسیاری از کودکان شده اند با هر کسی خارج از خانواده خود گفت: Jennifer Weis مدیر عامل شرکت Boys & Girls Clubs of Sonoma-مارین. برای بسیاری از آنها آن را یک محیط است که فراهم می کند یک حس عادی — حتی اگر انواع قوانین جدید در محل.

“آنها در حال از دست رفته بسیار” Weis گفت. “ما می خواهیم روز خود را با ما به برجسته از خود گذشته 12 هفته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>