‘نمی خواهید به من بگویید کارکنان به انجام هر کاری:’ مندوسینو صاحب کافه جریمه $10,000 برای هجوم بهداشت سفارش

Mendocino County مقامات صادر $10,000 استناد در برابر صاحب یک رستوران ساحلی به صورت مداوم خود سرپیچی از یک countywide بهداشت منظور در نظر گرفته شده برای کمک به مهار گسترش coronavirus.

Fiddleheads صاحب کافه کریس Castleman روز چهارشنبه گام خود را برای آمدن به پیروی از آن را روشن او را آماده به انجام همه چیز مورد نیاز برای تطابق با شهرستان استانداردهای عامل خود را مندوسینو رستوران در طول بیماری همه گیر.

او گفت که او هنوز قصد ندارد از نیاز به کارگران خود را به پوشیدن صورت پوشش حتی اگر افرادی که آماده رسیدگی و یا خدمت به مواد غذایی برای فروش به طور خاص به نام در شهرستان منظور نیاز به استفاده از ماسک توسط هر کسی که وارد یک فضای محصور با دیگران از خارج از خانواده خود و یا اجتماعی حباب.

“من قصد ندارم به من بگویید کارکنان به انجام هر کاری” Castleman گفت. “که بین آنها و شهرستان. به طور کلی موضع من در همه این است که آن را در مورد مسئولیت شخصی و انتخاب شخصی است. آن را در مورد من به عنوان یک افسر پلیس است.”

مقامات دولتی به شدت مخالف است.

صورت را پوشش می دهد, اجتماعی, فاصله و ساده دیگر اقدامات مورد نیاز اپراتورهای کسب و کار و دیگران یک ابزار ضروری در مبارزه با یک ویروس بسیار مسری شناخته شده آلوده 53 نفر در Mendocino County تا کنون سرپرست تد ویلیامز گفت.

“هیچ یک از ما می خواهم برای دیدن اجرای در برابر صاحبان کسب و کار محلی” گفت: ویلیامز که منطقه شامل مندوسینو. “با این حال از زندگی و مرگ نگرانی برای جمعیت آسیب پذیر و در انصاف به دیگر کسب و کار ما نشان دهنده انطباق است و نه اختیاری.”

Castleman متعلق به این کافه کوچک برای دو سال. او به استخدام هفت نفر از جمله یک آشپز که پیدا کردن یک ماسک غیر قابل تحمل در بخار داغ آشپزخانه, او گفت:, و یکی دیگر از کارمندان با سابقه خشونت و هراس از مکانهای بسته که آنها را می یابد غیر قابل تحمل.

او ساخته شده او را تحقیر محلی برای سلامت اقدامات از طریق نشانه های ارسال شده را مقابل خود لنسینگ خیابان کسب و کار بیان کرد در بخش “آزادی ما پایان ندارد که در آن ترس خود را آغاز می شود.” یک نسخه جدیدتر طول می کشد کمی نرمتر رویکرد است.

او گفت که او باقی مانده است, باز, خدمت, takeout, مواد غذایی پس از پناهگاه در محل سفارشات به اثر رفت در کالیفرنیا در ماه مارس و قابل فهم در نسخه های اولیه از شهرستان های بهداشتی برای صاحبان کسب و کار و کارگران خود را انتخاب در مورد پوشیدن ماسک تا یک تجدید نظر منظور صادر مارس 28 املای مورد نیاز برای پرسنل رستوران.

در ضمن زمانی که به او گفته شد که به اشتراک گذاشته شده نمک و فلفل خامه و شکر, ظروف تا به حال برای رفتن او پیروی. اما او گفت: خود را کسب و کار کوچک به سختی اجازه می دهد تا 6 فوت جدایی و او به مردم توصیه می شود ترس را به مردم دیگر نه به سرپرستی کافه خود را.

این هفته و پس از او جریمه Castleman تکمیل خود گواهینامه فرم های مورد نیاز شهرستان از کسب و کار عامل در حالی که coronavirus است که هنوز هم در گردش. زودتر خود را امتناع از انجام این کار کلید تخلف که برای او ذکر شده بود.

ویلیامز شهرستان سرپرست و موقت اجرای کد مدیر ترنت تیلور گفت: Castleman نادر بود برای امتناع خود را به پیروی داوطلبانه با سفارشات پس از تحصیل کرده های شهرستان پرسنل.

خود استنادی برای اولین بار بود که تیلور آگاه بود تحت فرمان فوریت تصویب شده توسط هیئت مدیره 4 مارس ایجاد مدنی مجازات برای نقض بیماری همه گیر کوروناویروس مربوط به سفارشات.

آن را تاسیس $500 کلاه جریمه برای نقض نامربوط به فعالیت های تجاری و اجازه می دهد تا برای جریمه تا $10,000 برای تخلفات مربوط به فعالیت های تجاری.

24 ساعته اطلاع از نقض لازم است قبل از آن اعمال. یکی ارائه شد به Castleman در روز دوشنبه.

استناد و حداکثر جریمه تحمیل شد شنبه.

بعد که بعد از ظهر سرپرستان رای دادند به اتفاق آرا در جلسه بسته به آغاز دادخواهی در برابر Castleman و Fiddleheads اگر “راه حل های دیگر ناموفق هستند و یا ناکافی به یک کسب و کار و با رعایت بهداشت عمومی ،

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>