‘نمی خواهید به نگاه زیبا’: سانتا رزا هایش با کاهش بودجه درهم اولویت

سانتا رزا را انتخاب رهبران تنظیم برای دیدار سه شنبه برای اولین بار پس از سونوما کانتی سلامت افسر دستور داد ساکنان به پناهگاه در خانه های خود و متوقف غیر ضروری کسب و کار برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حال حاضر بحران به طور قابل توجهی پیشتر تالار شهر فعالیت و آرمان با بودجه چشم انداز تیره و پروژه های بزرگ و کوچک به احتمال کنار گذاشتهشدن اگر نه scuttled.

تلفات به احتمال زیاد شامل این شورا بحث بیش از آنچه که در مورد آن City Hall سایت و اکتشاف از سیاست های حاکم بر تبلیغاتی آگهی ها که زینت شهر چراغ.

با شهرستان نظارت بیشتر بهداشت عمومی در مسائل سانتا رزا شورای نشده ملاقات از مارس 3, و آن را تنها برنامه ریزی شده coronavirus مربوط به بحث و گفتگو در روز سه شنبه است روز رسانی در هیئت ناظران’ اضطراری به منظور جلوگیری اخراج در حال حاضر در اثر در داخل محدوده شهر است.

سرعت سریع از coronavirus مربوط به تحولات ساخته شده است برنامه ریزی دشوار است و حتی تا آنجا که یک هفته برای مقامات شهرستان که مشغول پاسخ به فوری ترین چالش های مربوط به شیوع بیماری های ویروسی و آشفتگی این مجموعه در حرکت مدنی برای زندگی و کسب و کار.

“اگر این زلزله ساختمان هنوز تکان دادن” گفت: معاون شهردار ویکتوریا فلمینگ.

تا به امروز نقش این شهر در coronavirus بحران تا حد زیادی شده است برای اطمینان از آن را در ادامه ارائه خدمات ضروری — پلیس و آتش نشانی و حفاظت از آب و خاص برنامه ریزی و ساخت و ساز کار می کنند — در حالی که اطمینان از انطباق با شهرستان سرپناه در محل سفارش شهردار تام Schwedhelm گفت. نشست روز سه شنبه می تواند شامل گزارش و پیشنهادات توسط اعضای شورای شهر و کارکنان شهرستان علاوه بر بحث و گفتگو در سیاست اخراج.

“این خواهد بود که ما اولین فرصت در حالی که به شنیدن از همه” Schwedhelm گفت.

در حالی که شهرداری اثرات coronavirus نمی توان به طور کامل شناخته شده برای برخی از زمان همه گیر – موجب خاموش و اقتصادی ویران کردن آن است wreaking انتظار می رود برای ارائه یک ضربه به شهرستان امور مالی.

سانتا رزا را برآورد محافظه کار است که از آن خواهد شد به پایین 5.5 میلیون دلار در فروش از دست رفته و هتل مالیات بر درآمد از مارس تا ماه مه — حدود دو سوم از آنچه در این شهر انتظار می رود در نمونه چهارم — با توجه به Adriane Mertens, شهر برتر سخنگوی. آن را بیش از حد به زودی به دانستن تاثیر به شهر ذخایر, او گفت:.

و مملو بودجه چالش این است که به احتمال زیاد برای اثبات بیشتر مشکل با خروج از شهر را chief financial officer, چاک مک براید که روز گذشته با سانتا رزا بود جمعه.

مک براید که در پیوست سانتا رزا در جولای 2018 در سمت چپ به کار با مرین آب شهری منطقه مرتنز گفت. آلن آلتون معاون مدیر امور مالی را به عنوان سرپرست و رئیس امور مالی خود را به عنوان او قبل از استخدام شهرستان مک براید, او گفت:. مک براید نمی تواند از نظر دوشنبه ،

خروج خود را ممکن است خار “ساده تر” نسخه ای از بودجه شهرستان است روند Schwedhelm گفت.

“آنچه که به نظر می رسد مانند من کاملا نمی دانند که در عین حال” او گفت:. او پناه شک کمی در مورد هزینه های طرح است که ظهور خواهد کرد. “من می دانم که آن را به نگاه زیبا” Schwedhelm گفت.

تمام هفت اعضای شورای شهر انتظار می رود به تماس به جلسه از راه دور. نظر عمومی را می توان از طریق ایمیل در [email protected] و یا با تماس با 707-543-3005 و ترک یک پیام تا سه دقیقه است. Schwedhelm گفت: شهرستان مه کاوش برگزاری جلسات آتی بیش ویدئو کنفرانس نرم افزار مانند زوم.

“ما در حال یادگیری به عنوان ما در این” شهردار گفت.

نویسنده کارکنان خواهد اشمیت را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>