‘نه پس از این f–king سلامت نظم”: کلانتر تغییر نمی دهد البته پشتوانه دور از مقابله به ادامه اجرای

Sonoma County Sheriff علامت Essick حفر شده در پاشنه خود را جمعه انس داشتم و از انتخاب خود به سفارش گروه خود را برای جلوگیری از اجرای افسر بهداشت دکتر Sundari Mase سلامت عمومی سفارشات پس از احساس او مانده بود از تصمیم گیری های کلیدی و نادیده گرفته شده توسط سرپرستان و مدیران کدکن شهرستان به مواد منفجره ملی, بحث در مورد محدودیت در آزادی و فعالیت های اقتصادی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Essick تایید تصمیم خود را جمعه شب حدود 24 ساعت پس از ناگهانی اعلام شد که او خود را کشیدن نمایندگان از هر اجرای Mase سلامت سفارش. این حرکت منجر به عجله مرتب صبح روز جمعه جلسه ای در میان شهرستان های برتر رهبران سیاسی و مقامات بهداشتی که فکری به حال امن مقابله با Essick — یکی از آنها در نظر گرفته شده برای اعلام به عنوان یک گروه در بعد از ظهر با توجه به چند مقامات در این نشست است.

اما این اطلاعیه آمده و Essick بود گفت: به تغییر ذهن خود را چندین بار در طول بعد از ظهر جعل نامه در یک تماس تلفنی با همکار سونوما کانتی رهبران و ناگهان تغییر موضع خود را در پس.

در 5 p. m. او گفت: موضع خود را در روز پنج شنبه است که تغییر نمی کند — آمده است که دوشنبه و معاونان او تنها آموزش های عمومی در مورد بهداشت محلی سفارش, اما نه اجرای آن.

“من پس از این f–king بهداشت و اصلی من در بیانیه ای که ما در حال انجام در ژوئن 1 می ایستد تا دکتر Mase است که قادر به ارائه با اطلاعات کافی که ما را به راه راست” Essick گفت.

Essick گفت که او در نهایت احساس کردم به نام “دو” در طرح اولیه خود را به تقاضای وزارت بهداشت ارائه اطلاعات بیشتر و همکاری قبل از او را متعهد به اجرای آن قوانین و گفت او انتخاب شد به عنوان کلانتر “به دفاع از مردم این شهرستان است.”

این حرکت یک تغییر چشمگیر از توافق هیئت ناظران معاون سوزان فرودگاه گرین معتقد است که گروهی از مقامات ارشد رسیده بود در یک صبح روز جمعه جلسه برگزار شده توسط یکی از شهرستان دو اعضای کنگره تشکر. جرد هافمن و با حضور, دوم, Rep. مایک تامپسون. نیز حاضر شد و دولت از سوی دیگر ، مایک مک گوایر, معاون رهبر اکثریت سنا سرپرست Lynda هاپکینز دکتر Mase و باربی رابینسون مدیر شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

فرودگاه گرین گفت: در مصاحبه ای که پس از تماس او دریافت “یک تعهد از کلانتر را برای به اجرا درآوردن بهداشت عمومی افسر سفارشات به بهترین توانایی خود را.”

اما Essick نکردن حمایت خود را پس از تماس ایجاد سردرگمی در میان شهرستان رهبران و عمومی است. کلانتر را بعد از 1 بعد از ظهر ارسال شده مختصری به روز رسانی خود در Facebook صفحه گفت: این گروه هنوز هم در نظر گرفته شده برای جلوگیری از اجرای بهداشت عمومی به منظور شروع دوشنبه.

4 بعد از ظهر Mase, رابینسون و فرودگاه گرین معتقد بودند دوباره توافق با Essick برای جلوگیری از چنین خمیازه کشیدن شکاف در سیاست و اجرای. Mase اعلام کرد در تماس با خبرنگاران گفت: “کلانتر موافقت کرده است برای اجرای دستورات است.”

اما Essick کنار که مفهوم تنها یک ساعت بعد.

Essick را ایستاده 24 ساعته و پایه درست دو روز پس از شهرستان سرپرستان صریحا به حمایت عمومی برای Mase تصمیم این هفته به توقف شهرستان بازگشایی تا 14 روز پس از گزارش چندین هشدار دهنده گرایش: افزایش اخیر در محلی COVID-19 مورد افزایش یافته و فرد به فرد انتقال از سرایت و سنبله در بستری که او مشخص به عنوان “پرچم قرمز.”

اما Essick انتقاد Mase و وزارت بهداشت برای خودداری از اطلاعات کلیدی است که ممکن است کمک به مردم درک وضعیت فعلی این ویروس در اینجا مانند بسیاری از موارد فعال نمایندگی به طور جدی بیمار, مردم, تعداد زمان بستری شدن در بیمارستان و بیمارانی که نیاز به هواکش. وزارت بهداشت بارها کاهش یافته است نشان می دهد که داده ها با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی بیمار.

فرودگاه گرین گفت: وزارت بهداشت موافقت به ارائه جلسات به طور منظم با کلانتر ،

این شکستن داستان. بررسی برای به روز رسانی.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>