احساس نوستالژیک به کلیساها بازگشایی

شانا کیم وارد یکشنبه در هاوایی مرکزی کلیسای پروتستان در Manoa ولی چند دقیقه پیش از او اولین فرد در کلیسای خدمات پس از خدمات لغو شد دو ماه پیش توسط دولت و مستند برای متوقف جدید کروناویروس.

“در نهایت ما از آن ساخته شده گفت:” کیم که خدمات آنلاین و نگه داشتن در تماس با دیگر اعضای متن پیام. “من نوع هیجان زده برای دیدن همه است.”

کیم با پوشیدن یک ماسک که همه اعضای مورد نیاز برای انجام کار آورده و او را دو پسر شان و رابین خوب برای مدرسه یکشنبه.

کره ای, کلیسا, بازگشایی زیر شهردار کرک کالدول را روز شنبه به منظور اجازه می دهد فرد در خدمات مذهبی را از سر گرفت. با وجود کالدول اجازه می دهد کلیساها به بازگشایی پنج شنبه های بسیاری باقی مانده بسته آخر این هفته به دلیل کوتاه چرخش برای قرار دادن اقدامات ایمنی در محل برای محافظت از نمازگزاران از ویروس.

گالری عکس: اوآهو کلیساها شروع به بازگشایی برای خدمات یکشنبه

هاوایی مرکزی کشیش ارشد Kenneth کانگ گفت: کلیسا در گذشته در شخص سرویس مارس 15 و برخی از اعضا شده بود و مشتاقانه در انتظار بازگشت, باعث کلیسا کارکنان و داوطلبان به شتاب به کلیسا آماده برای آخر هفته.

در 8:30 صبح روز یکشنبه سرویس یک سرویس به طور معمول برای اعضای ده ها تن بودند در حضور و غیاب با وجود رهبران کلیسا تشویق آنها را به در نظر گرفتن اینکه آیا آنها باید به حضور و اجازه دادن به آنها را می دانیم که آن را OK به تماشای یک جریان آنلاین از صفحه اصلی.

“این نشان می دهد که آنها گرسنه و تشنه بودند (بازگشت),” کانگ گفت. “این واقعا شگفت انگیز بود. مردم واقعا سپاسگزار بود.”

ماسک و ضد عفونی کننده دست در دسترس بود برای شرکت کنندگان داخل کلیسا. علاوه بر این نوار در pews مشخص شده اند مورد نیاز فاصله فیزیکی با دو علامت در هر ردیف و یک علامت در بین کسانی که در ردیف.

کانگ گفت: این مهم برای کاربران به فرد خدمات.

“ما همیشه می توانید عبادت در خود ما در خانه” او گفت:. “اما نیز وجود دارد یکی دیگر از مولفه های ما در ایمان مسیحی است که ما قرار است به جمع آوری و به اشتراک گذاری هر یک از دیگران زندگی می کند با هم.”

“حتی در یک محدود راه اگر ما قادر به جمع آوری آن یک افزایش بزرگ به معنویت ما,” او گفت:.

به دلیل کوتاه توجه کنید برای بازگشایی, هاوایی رومی کلیساهای کاتولیک در دولت 66 parishes باز نمی شود این آخر هفته گذشته گفت: هونولولو اسقف لری سیلوا.

“ما فقط احساس ما نیست کاملا آماده با همه اجتماعی فاصله و مطابق با احتیاط است که ما در حال رفتن به را,” او گفت: Honolulu Star – Advertiser در روز یکشنبه. “ما تصمیم گرفتیم هفته آینده زمانی است که ما باز خواهیم کرد.”

هر یک از parishes تصمیم می گیرید که چگونه بسیاری از مردم خود را به کلیساها می توانید نگه دارید با اجتماعی-فاصله اقدامات در جای خود و اینکه آیا آنها نیاز به اضافه کردن خدمات به جای کسانی که مایل به شرکت در, او گفت:.

حدود دو هفته پیش سیلوا با ارسال یادداشتی به کشیش در هونولولو اسقف درخواست آنها را به برنامه ریزی برای چگونه آنها را کنترل تعداد شرکت کنندگان برای جلوگیری از تبدیل مردم را در درب. برخی از پیشنهادات شامل صدور بلیط و یا داشتن افراد ثبت نام از قبل. سنت کاترین در Kapaa راه اندازی یک وب سایت برای کاربران به ثبت نام برای سرویس و کسانی که بدون اینترنت می توانید تماس بگیرید و کلیسا را با اضافه کردن آنها به لیست سیلوا گفت.

سنت پاتریک در Kaimuki شد برنامه ریزی برای باز کردن امروز برای هفته انبوه اما بقیه کلیساها باز خواهد شد شنبه شب یا یکشنبه سیلوا اضافه شده است.

ماسک و اجتماعی فاصله مورد نیاز خواهد بود زمانی که کلیساها بازگشایی شده است.

سیلوا منتشر کرده است parishioners از تعهد به شرکت در جرم از طریق ژوئن 30, اما هنوز هم بسیاری از تقاضاهای مصرانه برای بازگشت.

“مردم بسیار گرسنه برای عشای ربانی برای عشای ربانی” او گفت:. “آنها از دست رفته آن را یک معامله بزرگ و بنابراین من فکر می کنم آنها خواهد بود بسیار خوشحال است که ما در حال بازگشایی آخر هفته آینده.” عشای ربانی در مراسم بزرگداشت شام آخر زمانی که نان و شراب در حال وقف و مصرف می شود.

هاوایی حدود 220,000 کاتولیک.

سیلوا گفت: صمیمیت و همدلی ارائه خواهد شد اما با پیش نیازها از جمله نیاز به آن به صمیمیت و همدلی به پوشیدن یک ماسک و پاکسازی دست خود را قبل و — اگر آنها احساس می کنید دست خود را آلوده شد — در حالی که ارائه عشای ربانی.

در طول coronavirus مستند parishes در هاوایی livestreamed توده و ادامه انجام این کار تا زمانی که فرد در خدمات رزومه برای کسانی که احساس نمی راحت حضور می یابند.

در کائوآئی کلیساها داده شد تصویب به بازگشایی در هفته گذشته در حالی که در فرد خدمات انتظار می رود اجازه داده می شود تا پایان هفته در مائوئی. در جزیره هاوایی کلیساها اجازه خواهد داشت برای بازگشایی ژوئن 1.

در همین حال یک زن و شوهر از ده نفر جمع شده بودند در دولت و کنگره آمریکا در روز یکشنبه به تجمع برای بازگشایی هاوایی کسب و کار و کلیساها.

یک نفر دست تکان داد وارونه پرچم ایالات متحده در حالی که یکی دیگر برگزار می شود نشانه آن است که گفت: “توقف کمونیست موظف رکود اقتصادی در حال حاضر!”

لایحه mark morin — صاحب اوتول را میخانه ایرلندی آنا اوبراین کلی o’neil و ایرلندی رز سالن — پیوست این تجمع با نشانه آن است که گفت: در بخش “فرماندار Ige است که کشتن کسب و کار من.”

او گفت که او را در حال سقوط $600,000 بدهی و نیاز به دانستن زمانی که دولت اجازه خواهد داد که میله مانند به بازگشایی قبل از او حاضر است برای به دست آوردن یکی دیگر از وام.

“فرماندار حتی گفت: اگر آنها باز خواهد شد در ماه ژوئیه یا اوت یا آذر یا کریسمس,” او گفت:. “آنها به ما بدهکار جواب و آنها در حال ارائه آن است.”

او گفت که او تا 80 کارکنان و تا به حال بدهی صفر آوریل 1. او دریافت $580,000 وام از فدرال coronavirus تسکین عمل است که پرداخت خود را برای اجاره و آب و برق و اجرا خواهد شد در ماه ژوئن 30.

“جولای محدود من,” او گفت:. “اگر من می توانم باز در جولای من بسته.”


Star-Advertiser عکاس دنیس Oda کمک به این داستان.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de