مرد نروژی می شود 21 سال برای قتل, مسجد, حمله

کپنهاگ, دانمارک — سفید ملی, نروژی که خود را کشته اندر و سپس با هجوم اسلو مسجد و باز آتش, ضربه, هیچ, یک, شد, مجرم شناخته پنج شنبه و محکوم به 21 سال زندان طولانی ترین زندان تحت قانون نروژی.

فیلیپ Manshaus که تا به حال در دادگاه گفت که او پشیمان نداشتن باعث آسیب بیشتر, “ثابت کرده است که بسیار خطرناک فرد” دادستان Johan Oeverberg گفت که او خواستار حداکثر مجازات است.

در اوت. 10, 2019, Manshaus 22 ساله خود را به قتل 17 ساله جق زدن Johanne Zhangjia Ihle-هانسن با تیراندازی او چهار بار با یک تفنگ شکار در خانه خود در حومه اسلو Baerum. Ihle-هانسن به تصویب رسید از چین به عنوان 2 ساله و مادرش بعد از ازدواج Manshaus’ پدر.

سپس او سوار به یک مسجد در نزدیکی که در آن سه مرد بودند در حال آماده شدن برای عید قربان جشن. Manshaus اخراج چهار عکس از یک تفنگ در مسجد درب شیشه ای قبل از او چیره توسط یکی از مردان محمد رفیق. Manshaus عینک یک جلیقه ضد گلوله و کلاه ایمنی با دوربین فیلمبرداری در حمله و مسلح با تفنگ شکار و یک تفنگ ساچمهای.

قاضی Annika Lindstroem از اسلو دادگاه منطقه گفت: Manshaus تا به حال برنامه ای برای کشتن به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است و مجموعه ای از مسجد در آتش است.

او معتقد بود که “اروپا تحت حمله از مردم منشاء قومی دیگر از خود” و “نژاد سفید است که در آستانه انقراض” گفت: Lindstroem اضافه کرد که Manshaus ادعا کرد که او بازیگری “در دفاع از خود در برابر دشمن است.”

در دادگاه Manshaus اعتراف به این عمل می کند اما آنها را به نام “اورژانس عدالت است.” محققان یک عکس از آدولف هیتلر بر روی تلفن همراه خود را.

قاضی گفت: این جمله بود “پیشگیری بازداشت” ویژه زندان در نروژ برای مجرمان در نظر گرفته خطرناک برای جامعه است.

“کشتار و حمله نشان می دهد که چه بسیار خشونت آمیز و بدبینانه اقدامات Manshaus است که توانایی و تمایل به انجام,” او گفت: در طول دقیق خواندن حکم آنلاین.

Lindstroem اضافه شده که Manshaus تلقی می شد ذهنی عاقل در آن زمان است.

در یک نظر نهایی پس از صدور Manshaus گفت: “من نمی اعتراف گناه من, بنابراین من نمی توانم قبول قضاوت. خواهد بود که متناقض است.” او و دفاع از خود وکیل Unni سیب زمینی سرخ کرده گفت: آنها را در نظر بگیرید که آیا به درخواست تجدید نظر.

قاضی گفت: Manshaus الهام گرفته شده بود تیراندازی در مارس 2019 در نیوزیلند که در آن یک فرد مسلح هدفمند در دو مسجد کشته شدن 51 نفر و در ماه اوت سال 2019 در شهر ال پاسو در تگزاس که در آن یک مهاجم هدف اسپانیایی و چپ حداقل 22 مرده است.

برنامه های خود را و خود را به مرجع ملی سوسیالیسم نیز به خاطر نمایش نروژی جناح راست افراطی آندرس بریویک که در سال 2011 به کشته شدن 77 نفر در بمب گذاری و تیراندازی و داد و بیداد در نروژ است. بریویک که به نازی ها سلام در این دادگاه است که خدمت 21 سال حبس برای انجام یک حمله تروریستی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>