نروژی جواهر مسافران به پیاده شدن در بندر هونولولو با وجود دولت گسترده ای مکث در کشتی کروز فعالیت

حدود 1,700 مسافران روی عرشه کشتی پس از رسیدن جواهر نروژی کروز کشتی آغاز خواهد شد پیاده دوشنبه در بندر هونولولو با وجود 30 روز حالت مکث در کشتی کروز فعالیت به دلیل شیوع کروناویروس.

کشتی کروز بود تجربه “نیروی محرکه مشکلات است که نیاز به تعمیرات در بندر بعدی است که در هونولولو بندر” دولت در بخش حمل و نقل گفت: امروز.

تعمیرات باید بدون مسافر در هیئت مدیره باعث تغییر اجازه می دهد تا مسافران به پیاده.

هیچ خدمه یا مسافران را پیاده امروز.

وجود دارد هیچ تایید و یا موارد مشکوک از COVID-19 با حدود 2000 مسافر و یا 1,000 crewmembers در کشتی نقطه گفت.

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige اعلام کرد یک طرح برای همه بازدید کنندگان و بازگشت ساکنان به قرنطینه برای 14 روز پس از ورود به هاوایی اما این طرح شروع خواهد شد در روز پنج شنبه و نمی گذارد نروژی جواهر مسافران است.

نروژی کروز خط, سخنگوی, امروز گفت که پروازهای چارتر مرتب شده اند برای همه مهمانان در روز دوشنبه و سه شنبه به لس آنجلس; سیدنی; لندن; Vancouver, British Columbia; و فرانکفورت, آلمان.

“همه مهمانان باقی خواهد ماند پردازنده تا سه ساعت قبل از پرواز برنامه ریزی شده” این سخنگو گفت. “کسب و کار ما باقی مانده است عملیاتی و تیم ما در دسترس است برای ارائه اطمینان به مهمانان ما به عنوان به خوبی به عنوان کمک به آنها را با آینده مقدمات سفر. به عنوان ما همچنان به حرکت از طریق این وضعیت در حال تحول و همانطور که ما به جزئیات بیشتر ما را فراهم خواهد کرد آنها را به عنوان مناسب است.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>