نروژ سرمایه دار خیلی مهم بازداشت بیش از همسر از دست رفته

Norwegian police have arrested tycoon Tom Hagen over the presumed murder of his missing wife.
آیکون دوربینپلیس نروژ سرمایه دار خیلی مهم تام هاگن بر فرض قتل او گم شده است.

یکی از نروژ ثروتمندترین مردان بازداشت شده است در ارتباط با همسر خود را تا سال 2018 ناپدید شدن و به اتهام قتل برگزار شد و یا همدستی برای قتل در یک مورد که پلیس قبلا تصور می شد یک آدم ربایی است.

تام هاگن و رسانه ها-خجالتی املاک و مستغلات سرمایه گذار و صاحب یک شرکت برق دستگیر شد روز سه شنبه در راه خود را به کار رئیس پلیس محقق تامی Broeske گفت.

پلیس در اولین گزارش آن-الیزابت Falkevik هاگن ربوده شده بود. آنها گفته شده بود از ناپدید شدن او در اکتبر 31 در سال 2018 اما صحبت نمی کنم در مورد آن برای عموم تا 9 ژانویه 2019 پس از آن صدها نفر از راهنمایی ریخت.

“در مورد مشخص می شود به وضوح برنامه ریزی فریب” Broeske گفت: در روز سه شنبه در اسلو. “به عنوان دیگر فرضیه را تضعیف شده است سوء ظن در برابر تام هاگن باید به تدریج تقویت شده است.”

دادستان Aase Kjustad Eriksson گفت: مقامات را به دنبال روز چهارشنبه به هاگن برگزار شد برای چهار هفته در پیش از محاکمه بازداشت و بازداشت های بیشتر امکان پذیر شد.

پلیس کاهش یافته است به شرح انگیزه با توجه به در حال انجام تحقیقات است.

69 ساله و یار دوران کودکی آنها هاگن ازدواج کرده بود در سن 19 ناپدید شد از زن و شوهر در Loerenskog شرق اسلو, مقامات گفت.

باج برای آزادی او خواستار شد, به گفته پلیس در ماه ژانویه 2019 است اما به مقدار. نروژی روزنامه VG گفت: آن را برای نه میلیون یورو ($A1.3 میلیون) پرداخت می شود در یک cryptocurrency محبوب در میان مجرمان سایبر.

پلیس در نهایت منتشر شد امنیت ویدئوها از مردان راه رفتن به عقب و جلو در خارج هاگن محل کار. افسران پلیس و سگ نیز دیده می شود تمیز کاری در این زمینه در اطراف زن و شوهر را از خانه و غواصان رفت و به نزدیکی یک برکه به عنوان افسران رهبری تحقیقات زیادی در خانه و خارج از کشور.

در ژوئن 2019 پلیس خود را تغییر اصلی فرضیه به دلیل عدم وجود هر گونه نشانه های زن هنوز زنده بود و یا هر گونه تماس های اخیر با اتهام آدم ربایان. آنها بر این باورند Falkevik هاگن که هرگز یافت شده است کشته شده اند و گفت که آنها “نمی تواند رد یک صحنه آدم ربایی به پنهان کردن آن”.

تام هاگن دوم-قدیمی ترین در کشاورزی خانواده 12 کودکان زده و آن را غنی در املاک و مستغلات کسب و کار او آغاز شده و در سال 1978. ثروت خود را تخمین زده می شود که تقریبا 1.7 میلیارد کرون ($A248 میلیون).

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>