ستاره شمالی منابع, رئیس, لایحه Beament به نام اوج جوایز’ رهبر کسب و کار از سال

Bill Beament has turned Northern Star from an obscure penny stock into Australia’s second-biggest gold miner and, arguably, its most successful.
آیکون دوربینلایحه Beament تبدیل شده ستاره شمالی از مبهم سهام پنی به استرالیا دومین معدنچی طلا و مسلما آن را موفق ترین. اعتبار: Tori اوکانر/غرب استرالیا

هنوز هم جوابی نیامد و در تب و تاب بودن از $1.2 میلیارد دلار برای مقابله با ضربه محکم و ناگهانی یک نیم سهم از کلگورلی فوق العاده گودال ستاره شمالی منابع, رئیس, لایحه Beament ستارگان اجرای موفقیت ادامه داد: شب گذشته زمانی که او تاج و اوج جوایز’ رهبر کسب و کار از سال است.

قاضی گفت: آقای Beament گرفته بود یک صنعت طلا ماهی قنات و ساخته شده است یک تیم و یک کسب و کار است که تا به حال دستیابی به موفقیت های قابل توجهی در حالی که همچنین اقدام به عنوان یک مدل نقش به آرزوی دیگران است.

گذشته برندگان جایزه های اجرا شده توسط موسسه مدیریت WA شامل ریچارد Goyder اندرو فارست, Nev قدرت اواخر ایستاده Perron, Adrian فینی سو و کریس مورفی الیسون.

هدف WA اجرایی پروفسور گری مارتین گفت که آقای Beament رسیده بود خود را حرفه ای اوج در سال گذشته است.

“بیل Beament رهبری از ستاره شمالی منابع از یک شرکت به ارزش کمتر از 10 میلیون دلار به 10 میلیارد دلار طلا امروز نیروی عظیم منهدم کننده است چیزی جز الهام بخش” پروفسور مارتین گفت.

ستاره شمالی امن یک معامله در اواسط ماه دسامبر به خرید Newmont Goldcorp را 50 درصد عامل خطر در سوپر گودال تنها چند هفته پس از همکار WA-بر اساس طلا خیش مسلمان معدنی منابع خریداری سهم Barrick معروف Goldfields معدن.

دو خرید قرار داده مگا عملیات بازگشت در محلی دست برای اولین بار از این تصور می شد توسط مرحوم آلن باند در 1980s.

برای آقای Beament آن به نمایندگی از بزرگترین کسب ستاره شمالی ساخته شده است.

45 سال آموخته صنعت طناب به عنوان مهندس معدن در 1990s در کلگورلی-تخته سنگ را WA مدرسه از معادن. پس از فارغ التحصیلی با افتخارات او مشغول به کار در معادن زیرزمینی و بعد مشغول به کار در ارشد در معدن پیمانکار Barminco و اکسپلورر مبارکه منابع قبل از پیوستن به ستاره شمالی به عنوان مدیر عامل در سال 2007.

از آن زمان به بعد او تبدیل به ستاره شمالی از مبهم سهام پنی به استرالیا دومین معدنچی طلا و مسلما آن را موفق ترین.

خود را تحت نظارت ستاره شمالی اتخاذ کرده است یک استراتژی موفق دستیابی به پیری دوستش دارایی ها و چرخش به اطراف و اقبال خود را با کاهش هزینه های عملیاتی بلند کردن تولید و گسترش معدن خود را زندگی می کند.

دیگر اوج برندگان جایزه شب گذشته شامل: RAC (مسئولیت اجتماعی شرکت ها), شهر Fremantle (خدمات مشتری تعالی); سار انرژی گروه (در حال ظهور کسب و کار تعالی); مهارت های سبز (Green تعالی کسب و کار); Brida (مدیریت منابع انسانی و تعالی); WA کشور خدمات سلامت (نوآوری تعالی); دام جمعی تجارت به عنوان گوسفند جمعی (بازاریابی تعالی); و Fortescue فلزات گروه (محل کار تنوع تعالی).

همه برندگان دریافت $20,000 به ارزش رهبری و مدیریت آموزشی برای کمک به یک موسسه خیریه از انتخاب خود.

پروفسور مارتین گفت: با بیش از $180,000 از جوایز رفتن به موسسات خیریه شب گذشته شام و مراسم در Westin در پرت بود علت دو جشن است.

“نه تنها هشت سازمان و یک فرد در WA کسب و کار چشم انداز دریافت به رسمیت شناختن خود را برای رهبری برجسته و نه موسسات خیریه خواهد شد به اشتراک گذاری در جایزه خود را,” او گفت:.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de