سواحل شمال استان ها برای ساندرز در سه شنبه

رای دهندگان در سونوما مندوسینو و دریاچه شهرستانهای شد “احساس برن” دوباره در زود بازده به عنوان آنها حمایت ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز بیش از قوت بخشیده سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در کالیفرنیا اولیه یکی از 14 دولت در انتخابات روز سه شنبه.

ساندرز که جاروب تمام سواحل شمال استان ها در سال 2016 مقدماتی حزب دموکرات برگزار شد 27 درصد از آرا را در شهرستان سونوما در اواخر سه شنبه با اوایل پست الکترونیکی-در شمارش آراء. بایدن trailed با 13 درصد و سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار تا به حال 20 درصد.

در Mendocino County, ساندرز تا به حال 42 درصد آرا با 39 درصد از حوزه محسوب می شود. بایدن به حال 9 درصد و بلومبرگ به حال 13 درصد. در لیک شهرستان ساندرز و بلومبرگ هر 23% در حالی که بایدن ازمایش کرده با 15% با یک چهارم از حوزه محسوب می شود.

ایالت خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی ساندرز برگزار می شود 29 درصد با یک سوم از حوزه گزارش شکوه بایدن با 19 درصد آرا و بلومبرگ با 18 درصد.

بایدن به سوپر جمعه با حرکت از خود بزرگ پیروزی در کارولینای جنوبی در روز شنبه و پس از تاییدیه از دموکرات پیت Buttigieg Amy Klobuchar و بتو o’rourke, همه استعفا از یک بار شلوغ نژاد.

ترزا Pisani از اردوگاه Meeker گفت او رای دادند ساندرز — به عنوان او چهار سال پیش — از آنجا که او در زمان مبارزات انتخاباتی بودجه از اهدا کنندگان عمده و مدیون به هیچ منافع خاص.

“او واقعی است. او برای مردم,” او گفت:. “او کسی است که آوردن مردم به پای صندوق های رای. آنها می خواهند تغییر; آنها می خواهند پیشرفت است.”

دی Woicicki از Occidental گفت: او یک رای گیری برای بایدن به خاطر او ساخته شده خوب معاون رئیس جمهور تحت باراک اوباما به مدت هشت سال. “من فکر می کنم او باعث می شود بیشتر حس,” او گفت:. “او یک نسیم. او را به انجام یک کار بزرگ است.”

تشکر. جرد هافمن, D-سن رافائل که منطقه را پوشش می دهد سواحل شمال گفت: او می دانست که ساندرز تا به حال حمایت قوی در تاریکی آبی منطقه است. “به نظر می رسد مانند یک فرد نژاد در حال حاضر,” هافمن گفت, ابراز تحسین قدرت بایدن فوق العاده سهشنبه دوباره بجای اول برگشتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im