کارولینای شمالی فرماندار OKs مسابقه نسکار در شارلوت

شارلوت N. C. >> NASCAR می توانید رفتن به جلو با کوکا کولا 600 در شارلوت موتور جاده سریع السیر بدون طرفداران در حضور و غیاب در پایان ممکن است مگر اینکه شرایط سلامت رو به زوال در, دولت, فرماندار کارولینای شمالی امروز گفت.

رژیم صهیونیستی. Roy کوپر گفت: دولت و مقامات بهداشت عمومی تا به حال بحث با نسکار و جاده سریع السیر واقع در کنکورد در مورد پروتکل های ایمنی برای برگزاری این مسابقه است. کوپر گفت: دولت به ارائه ورودی در نسکار با این طرح اما او معتقد است در این مسابقه می توانید به جلو بروید در آخر هفته روز یادبود برای 60 سال متوالی است.

“ما اعتقاد داریم که اگر شرایط بهداشتی پایین رفتن ما معتقدم که ما می تواند نگه دارید Coca-Cola, 600,” کوپر گفت. “من فکر می کنم نسکار خواهد ساخت که اعلام اما این که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

نسکار روز دوشنبه به تیم خود آخرین تجدید نظر در برنامه نشان می دهد که مسابقه از سرگیری مارس 17 در دارلینگتون Raceway در کارولینای جنوبی به دنبال یک مسابقه که در آن آهنگ در مارس 20. 600 برگزار خواهد شد در آوریل 24, به دنبال یک مسابقه دوم در شارلوت در مه 27.

Marcus Smith, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت کارولینای شمالی-بر جاده سریع السیر موتورسواری تشکر کوپر برای کار با شارلوت موتور جاده سریع السیر “به نسکار در مسیر بازگشت با کوکا کولا 600 تعطیلات آخر هفته روز یادبود که در آن تعلق دارد.”

کوپر در هفته گذشته تمدید کارولینای شمالی اقامت در خانه سفارش از طریق ممکن است 8. اکثر تیم های مستقر در منطقه شارلوت و انتظار می رود به بازگشت به کار این هفته نیز ضروری کسب و کار.

نسکار تکمیل چهار نفر از آن 36 مسابقه قبل از فصل متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این تحریم بدن است و متعهد به اجرای تمام 36 جام سری مسابقات هر چند برنامه به طور چشمگیری تغییر خواهد کرد و برخی از آهنگ های به احتمال زیاد خواهد بود کاهش یافته است در این فصل اگر دولت خود را اجازه نمی دهد یک رویداد ورزشی.

نسکار هنوز به عموم انتشار ایمنی آن برنامه است اما انتظار می رود به منظور محدود کردن فهرست اسامی تیم باید یک روز, حوادث و ضایعات مقدماتی و عمل در بسیاری از مکان ها. یک پیشنهاد به خلاص شدن از گودال متوقف می شود به منظور کاهش تعداد تیم کارکنان در مسیر متوقف شده است.

کارولینای جنوبی گفته است: “میزبان “بهار” نسکار مسابقه در حالی که در فلوریدا و تگزاس گفته اند نسکار خوش آمدید به رقابت بدون تماشاگر. نسکار در حال حاضر در تلاش برای برنامه ریزی حوادث تنها در آهنگ در رانندگی فاصله به منطقه شارلوت بنابراین تیم می تواند به یک مسیر رقابت و بازگشت به خانه در یک روز بدون نیاز به سفر هوایی و اقامت در هتل.

دارلینگتون متعلق به نسکار در حالی که جاده سریع السیر موتورسواری صاحب شارلوت آهنگ. چرا که آهنگ در حال حاضر به احتمال زیاد میزبان حوادث بیشتر از اصل برنامه ریزی شده پیگیری اپراتورهای احتمال واگذاری حوادث در مکانهای دیگر به 36 مسابقه مناسب است.

هشت حوادث شده اند به حالت تعلیق اما نسکار می تواند دشواری در حال حرکت رو به جلو با برخی از حوادث مانند ژوئن مسابقه برنامه ریزی شده در سونوما Raceway در کالیفرنیا است. که آهنگ متعلق به جاده سریع السیر رکوردی که می تواند تغییر سونوما تاریخ به یکی دیگر از خواص آن است.

که مرتب سازی بر اساس برروی آن بکشید چه نسکار است کار را از طریق در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان کسی که می تواند وارد مسیر و چه به لحاظ اجتماعی فاصله تیم های.

کارولینای شمالی مجلس Tim Moore یکی از قانونگذاران ایالتی در ابتدا دادخواست کوپر به مجوز مسابقه در شارلوت موتور جاده سریع السیر استقبال از بازگشت از نسکار و ستایش “Tar Heel روح.”

“من قدر این تلاش مشترک برای کمک به نسکار اجرای Coca-Cola 600 و بر این باورند که این یک گام مهم در آوردن اقتصاد ما به عقب آوردن کسب و کار بازگشت و آوردن هیجان انگیز رویدادهای رقابتی به کارولینای شمالی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>