شمال خلیج طعم بهار درجه حرارت

آن را غیر معمول گرم دوشنبه ماه فوریه در شمال خلیج, اما به احتمال زیاد درجه حرارت رها خواهد شد به حالت عادی بازگشت بیش از چند روز آینده, آب و هوا خدمات ملی گفت.

درجه حرارت رسیده به عنوان بالا به عنوان 79 درجه در Charles M. Schulz – Sonoma County Airport گفت: هواشناس ریک Canepa. در حالی که آن را یک رکورد برای سانتا رزا آن نیز بالاتر از حد متوسط 60 درجه برای این زمان از سال است.

در ضمن نپا بیمارستان دولتی گره خورده است آن رکورد 76 درجه تنظیم در 2018, Canepa گفت.

هاردکور بهار آب و هوا ناشی از بادهای شمالی منجر به گرم شدن و خشک شدن Canepa گفت.

اما سهشنبه درجه حرارت سقوط خواهد کرد کمی به بالا و نزدیک به 75 درجه و در طی چند روز آینده دماهای انتظار می رود به بازگشت به فصلی هنجار شده است.

آخر هفته را قوی وزش باد کاسته دوشنبه شب و احتمال بارش باران طی چند روز آینده بسیار باریک Canepa گفت. ممکن است برخی از نور باران آمدن این آخر هفته, اما او گفت: آنها را به کمتر از یک دهم از یک اینچ از بارش باران.

“وجود دارد زمان هنوز” Canepa گفت: از احتمال بارش باران در طول چند هفته آینده. “امیدوارم ما خواهید دید بهتر چشم انداز (به زودی).”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>