NorCal حذفی خلاصه: ماریا Carrillo دختران سرنگون در ضربات پنالتی

ماریا Carrillo جنگیدند از 3-1 کسری در آخرین دقیقه به زور ضربات پنالتی با دوم کشت کلوویس در یک CIF NorCal بخش دوم منطقه ای فوتبال دختران بازی.

اما خانمها بالغ شد یک شات بهتر برنده 6-5 در ضربات پنالتی پس از یک 3-3 منظم-زمان کراوات و اضافه کاری.

پوما ارشد اشلی ریچارد فرای به ثمر رساند hat trick — هر سه از تیم خود را برای تحقق اهداف در این دور بازی حذف.

“این یک بازی باور نکردنی از آغاز تا پایان” مربی مایکل کاکس گفت. “تا آنجا که به شدت می رود ما به ارمغان آورد آن را در اوایل. ما می دانستیم که کلوویس رفتن به عقب آمدن با آن و آنها را انجام داد.”

ششم-کشت Carrillo گل اول حدود 25 دقیقه به عنوان فرای مشبک یک شوت زیبا از فاصله بیش از انگشتان دراز الیزابت Zepeda. Cassady نجار کردم کمک.

اما در Cougars roared بازگشت به ثمر رساند سه در یک ردیف در اوایل نیمه دوم.

فرای برداشت یکی از پشت, هر چند با پنج دقیقه در این بازی چپ کردن جولیا پل کمک کند.

اما آن را شروع به احساس می کنید از جان گذشته به عنوان زمان شمارش پایین و Pumas ازمایش کرده 3-2.

با فقط چند ثانیه بر روی ساعت و داور در مورد آماده برای پایان دادن به این بازی فرای در زمان عبور از پل و معصوم توپ گذشته کلوویس حافظ برای قرار دادن بازی به وقت اضافه.

“من قسم می خورم او سوت را در دهان او” کاکس گفت. “یک لمس و که خواهد آن را گرفته است.”

نه تیم به ثمر رساند در اضافه کاری وادار کردن آن به یک ضربه پنالتی.

“من امن با PKs” کاکس گفت. “ما همه آنها را تمرین فصل است. من پنج و پنج دوم. من با اعتماد به نفس تمام 10 می تواند نمره. و ما فضل صرفه جویی در من می دانستم که تیلور (کمی ارشد دروازه بان) که قرار بود برای به دست آوردن حداقل یک نجات دهد.”

او شد اما سوت کشید برای خروج از خط او خیلی زود است.

تیم های معامله پنج موفق ضربات پنالتی اما ششم پوما شات میره و کلوویس قادر به خالص ششم آن مجازات شات برای پیروزی.

Cox تحسین فرای رقابت پذیری و تمام سالمندان رانندگی در دقیقه پایانی بازی.

“حتی زمانی که آن را تاریک و دلگیر آنها هرگز داد” او گفت:. “آنها را تحت فشار قرار دادند و آنها نشان داد که نظامیان رشته و juniors آنچه آن را مانند به توان ذهنی دشوار است.”

فوتبال پسران

Natomas 5 کاردینال نیومن 1

کاردینال نیومن پسران به پایان رسید فصل خود را در یک توجه داشته باشید اما رفت با سر بالا برگزار می شود, مربی, Ryan Corriveau گفت.

5-1 دست دادن در صفحه اصلی به شماره 7 Natomas از ساکرامنتو حذف شماره 6 کاردینالز از CIF NorCal بخش چهارم منطقه ای مسابقات فوتبال پنج شنبه.

پس از اتمام شمال خلیج لیگ-ردوود بخش فقط 5-5-2 کاردینالز قرار دادن با هم یک اجرا به postseason. آنها پیشرفته به سواحل شمال بخش تقسیم 4 عنوان بازی قبل از از دست دادن به سنت مری اما در ادامه به NorCal regionals جایی که آنها ناراحت No. 3 Pleasant Valley شنبه.

“شما می توانید حتی نمی توان در مورد آن ناراحت دلیل آن را بیش از یک تیم آن را به یک خانواده” Corriveau گفت. “به عنوان یک مربیگری کارکنان یک مدرسه و یک تیم آنها واقعا عاشق یکدیگر. شما از دست دادن بازی اما این که چرا ما عاشق ورزش آن را به ما می آموزد درس زندگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im