NorCal بسکتبال خلاصه: کاردینال نیومن دختران در پاییز کوتاه در نیمه نهایی

این بود پایان حذفی سفر برای کاردینال نیومن دختران تیم بسکتبال شنبه شب در سن خوزه.

شماره 5 کاردینالز تلاش برای به دست آوردن توهین آمیز کشش در دوم و سوم و چهارم در مقابل نیروگاه میزبان No. 1 اسقف اعظم Mitty و از دست 64-40 در دور نیمه نهایی از CIF NorCal باز بخش مسابقات است.

24-نقطه شکست یک حاشیه از دست دادن و به ندرت تجربه کاردینال نیومن برنامه.

“است که یک ناهنجاری. Mitty واقعا خوب است; آنها یکی از بهترین برنامه ها در کشور” نیومن مربی مونیکا Mertle گفت. “بزرگترین تفاوت بود و عمق. آنها به تن ما را.”

Mertle گفت Mitty حال چرخش 12-14 بازیکنان در حالی که کاردینال چرخش هفت بازیکن. بزرگتر و بلندتر پادشاهان نیز برنده rebounding نبرد.

“وجود دارد که Mitty ما تحت فشار قرار دادند در اطراف و توهین آمیز تابلوهای” Mertle گفت. “آنها تا به حال شانس دوم بود که یک تفاوت بزرگ است.”

کاردینالز (29-4) تنها پایین 16-13 در پایان سه ماهه اول اما outscored 16-4 در سه ماهه دوم و 17-5 سوم به نزول شانس خود را.

Mitty (25-3) آهسته کاردینال نیومن جرم با ثابت دفاعی را فشار دهید و دو و سه-teaming کاردینالز بازیکن ستاره لارا در انتخاب (14 امتیاز و 6 ریباند) که به طور متوسط نزدیک 30 امتیاز در هر بازی.

“Mitty شد موثر تر در دو و سه گانه-teaming آنیا از تیم های دیگر به دلیل عمق” Mertle گفت. “آنها تا به حال یک ارتفاع مزیت است.”

کریستینا Bacci سون در 9 امتیاز برای کاردینالز. آملیا Scharpf led Mitty با 11.

حتی اگر کاردینال’ فصل به پایان رسید از دولت عنوان Mertle گفت: آنها را به پایان برساند در رتبه بالا 10 در شمال کالیفرنیا. نه تنها کاردینالز پیشبرد به NorCal نیمه نهایی, اما آنها تحت سلطه NBL-اوک و در اولین North Coast بخش باز بدست آورد و آن را به قهرمانی بازی (از دست دادن 67-58 به سنت جوزف Notre Dame).

“این یکی از بهترین تیم من بود. ما تا به حال یک عکس فصل” Mertle گفت. “من نا امید که از دست دادیم چرا که ما باید فوق العاده ای ارشد کلاس و من می خواستم برای ادامه به مربی آنها.”

Laytonville 38, Calistoga 35

در یک بخش ششم نیمه نهایی این No. 1 رزمندگان (29-3) آویزان برای باریک پیروزی بر بازدید شماره 5 Wildcats (25-5).

Laytonville برگزار خواهد شد عنوان بازی سه شنبه شب مقابل No. 3, جنگل, دریاچه مسیحی (25-5) از آبرن.

“من قصد دارم به Calistoga اعتباری. آنها تحت فشار قرار دادند و ما در تمام جهات مختلف” Laytonville مربی کوری جیمز گفت. “آنها را به بازی آمد.”

رزمندگان را شکست داد Wildcats در NCS بخش 6 قهرمانی 57-40 به طور موثر استقرار دفاعی دام. آن یک داستان متفاوت در مسابقه برگشت.

“Laytonville تلاش برای به دام انداختن ما دوباره. این اولین پیروزی کوچک از بازی هنگامی که ما آنها را خارج از آن بسیار به سرعت” Calistoga مربی ری Particelli گفت. “دفاع ما قطعا به بازی امشب. ما به خودمان یک فرصت برای اطمینان حاصل کنید.”

جیمز موافقت که رزمندگان خود را دام شد نه به عنوان موثر به عنوان آن را در اولین جلسه با Wildcats.

“Calistoga آمد آماده شده است. ما تا به حال به عقب نشینی دام و رفتن به یک مسیر متفاوت با 3-2 منطقه” جیمز گفت. “این نوع از نگه داشته و ببینید در خلیج. آن را به سمت راست حرکت می کند.”

دیگر کلید مسابقه به نفع Laytonville بود تسلط خود را در حمله های شیشه ای.

“Rebounding چیزی است که ما هزینه بازی. Laytonville بسیار بزرگتر از ما” Particelli گفت. “آنها با چکش ما در نیمه دوم. بهترین خود را به جرم توهین آمیز دوباره بجای اول برگشتن.”

Laytonville به رهبری Akeela جیمز (14 امتیاز) و آتنا شمالی (9 امتیاز).

Calistoga شد گام توسط Vanessa Queipo (16 امتیاز) و Tully لئونارد (10 امتیاز 14 ریباند).

“این گروه بازی تیم اول دانشگاه یا دانشکده با هم برای چهار سال” Particelli گفت: از Wildcats’ فصل است. “ما از کوچک و بزرگ تیراندازی, تیم, اما این گروه هم بسیاری از چیزهایی که به درستی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de