غیر انتفاعی اعزام خیابانی پزشکی تیم برای حفاظت از بی خانمان از coronavirus

هر پنج شنبه, Jaclyn رامیرز تسمه ارتش سبز, پزشکی بسته بر شانه راست و بازديد منزوی گوشه ویندزور به تمایل به افرادی که بی خانمان هستند.

این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه شده چالش های جدید برای این هفته, پزشکی, سلامتی, چک هماهنگ با گروه غیر انتفاعی برای رسیدن به جایی که رامیرز کار کرده است از تابستان گذشته.

اما این کار برای “پرستار جکی” به عنوان بسیاری از بیماران او می دانم که او هرگز مهم تر بوده است. آن است که مبتنی بر زمینه مراقبت های اولیه که امیدوارم می تواند کمک به تشخیص و جلوگیری از گسترش این کروناویروس در میان اعضای جمعیت بی خانمان و زندگی در اردوگاه های سراسر Windsor هلدزبرگ و کالیفرنیا و حومه.

“زیبایی از این نوع کار است که شما فقط در انطباق با آنچه در جریان است. آن را در سنگ تنظیم نشده کارهایی که انجام میدهیم” گفت: رامیرز خبره پرستار-مدیر مورد از یوکیاه. “ما فقط آنها را انجام دهد راه آنها نیاز به انجام در طول زمان. مانند زمانی که آتش سوزی اتفاق افتاده است ما روشن باشد. ما با تغییر وفق دهیم.”

تا کنون او را دیده است هیچ نشانه ای از شیوع بیماری های ویروسی در میان افراد بی خانمان او رفتار طریق برای رسیدن به خانه خیابان پزشکی برنامه مراقبت های بهداشتی.

برای بسیاری از رامیرز را بیماران 7-ماه-پیر ابتکار عمل را فراهم می کند تنها پزشکی نمایش دریافت می کنند. پس از آن می آید با دو دوز از جمله نه فقط معاینات اما مواد غذایی و آموزش و پرورش در مورد چگونه برای جلوگیری از ابتلا به ویروس.

“آن چیزی نیست که ما انتظار می رود به انجام, اما گاهی اوقات حالات تماس برای کسی به گام و انجام کاری و به ما گفت:” کالین کارمایکل مدیر اجرایی هلدزبرگ مبتنی بر برای رسیدن به خانه. “این جمعیت است که ما در حال کار با ترین پزشکی شکننده این یکی واقعا مستعد ابتلا به این ویروس اگر یک بیمار است. ما در حال انجام بهترین های ما برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد تا خود را در جامعه باقی می ماند امن و جوامع ما در بزرگ ایمن ماندن از آنجا که ما در حال نگه داشتن آنها را پایدار و سالم است.”

غیر انتفاعی ارائه می دهد دو بار در هفته به صورت فله مواد غذایی گرم و همچنین محصولات بهداشتی برای افراد است. آموزشی جزء بر دستورالعمل در حال حاضر آشنا ترین: مکرر دست شستن اجتماعی فاصله و محدود کردن جنبش در سراسر جامعه است.

“آنها قادر به پناهگاه در محل پس به صحبت می کنند. و خوشبختانه بانک مواد غذایی به ما مواد غذایی برای تحویل. اگر آن نیست که این بچه ها را باید حمل و نقل به شهر” رامیرز گفت. “من یاد گرفته ام که بسیاری از آنها در چگونه انعطاف پذیر خودم. منظورم این است که آنها را در اینجا آنها در حال زندگی در عناصر. بنابراین به نظر من آنها برخی از انعطاف پذیر ترین مردم من را ملاقات کرد.”

صبح روز چهارشنبه این هفته رامیرز و کمک رسانی کارگر جیم McCammon pinballed در اطراف ویندزور در یک سدان کوچک پشم شویی معابر و بی خانمان hangouts.

به غیر از چک کردن در با افراد آنها می دانند که آنها در جستجوی کسی آنها هنوز به دیدار به ارائه خدمات و راهنمایی در مورد کوروناویروس.

در نزدیکی برگر کینگ آف Hembree خط آنها حرف U-نوبه خود به دست یک اطلاعاتی کارت به یک مرد ایستاده در ميانه در چراغ ترمز. او برگزار شد یک مقوا درخواست رانندگان برای کمک های مالی به عنوان او شروع به پریدن کرد و در جای گرم نگه دارید. او را رد کارت مثال برای رسیدن به صفحه اصلی خدمات.

خارج خارج رامیرز و McCammon کشف یک تحت پوشش سبد خرید بالا انباشت اشیاء بدست آمده با پتو کتاب و مواد غذایی کنسرو شده. صاحب, اب و هوای مردی که نگاه به در 30s نشسته بود در نزدیکی فروشگاه های ورودی. او به آنها گفت که او از سانتا رزا اما برای سال منعکس بین زندان و بیمارستان و به سلامت روان مرکز درمان در نزدیکی وزارت امور خارجه مرز شمالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>