هیچ شغل گزارش نبود تقلب. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است.

زمانی که وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گزارش داد که کارفرمایان اضافه شده بود شغل و ممکن است که نرخ بیکاری تا به حال به طور غیر منتظره کاهش یافته اقتصاددانان شگفت زده شدند.

دیگران تا به حال یک واکنش متفاوت: سوء ظن است.

سایت های رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته روشن با نوشته های برخی از سیاستمداران دموکرات گفت: شغل تعداد آنها گمراه کننده در بهترین و احتمالا دستکاری شده. “مغلوب ساختن پیشی جستن مردمی fudged چهره” هوارد دین سابق ورمونت فرماندار و دموکراتیک ملی رئیس گفت در توییتر.

برای بسیاری از کسانی که سوء ظن به نظر می رسید تایید شده توسط یک توجه داشته باشید در گزارش گفته برخی از کارگران شده بود نادرست شمارش به عنوان شاغل و نه بیکار. اگر این کارگران شده است به درستی طبقه بندی شده نرخ بیکاری شده اند که حدود 16.4 درصد در ماه مه به جای نرخ رسمی 13.3% (اگر چه آن را هنوز هم می شده اند کمتر از در ماه آوریل).

اما اقتصاددانان در سراسر طیف سیاسی می گویند آن خواهد بود اما غیر ممکن است به دستکاری مشاغل اعداد غیر قابل تشخیص است. و در حالی که هیچ سوال وجود دارد که با سرعت و شدت سقوط اقتصادی ساخته شده است جمع آوری و تفسیر داده های اقتصادی غیر منتظره ای دشوار است آنها می گویند اداره آمار نیروی کار — وزارت کار دفتر است که تولید شغل گزارش — انجام داده است یک کار تحسین هر دو اطمینان حاصل کرد که اعداد قابل اعتماد هستند و علنا شناسایی مسائل بالقوه.

“این BLS عمل با صداقت و شفافیت” گفت: جیسون فورمن یک اقتصاددان دانشگاه هاروارد که رهبری شورای مشاوران اقتصادی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. “اگر هر چیزی, آن را یک مثال دیگر چگونه صادقانه و با کتاب هستند.”

علاوه بر این, فورمن گفت: جوهر از روز جمعه گزارش اشتغال صرف نظر از طبقه بندی موضوع: نرخ بیکاری تا حدودی کاهش یافت و در ماه مه از ماه گذشته اما همچنان بالاتر از هر نقطه دیگر پس از رکود بزرگ.

در اینجا برخی از اصول اولیه در پشت اعداد.

چرا با وجود ابهام در مورد نرخ بیکاری?

در آن گزارش روز شنبه اداره آمار کار شناسایی آنچه آن را به نام “misclassification خطا” است که در آن برخی از مردم به اشتباه مشخص به عنوان شاغل و نه بیکار. همین موضوع نشان داد در داده ها را از ماه مارس و آوریل.

برای درک آنچه اتفاق افتاده است, آن کمک می کند به دانستن کمی در مورد چگونه شغل ارقام محاسبه شده است.

نرخ بیکاری و آمار مربوط هستند بر اساس یک بررسی ماهانه از حدود 60000 خانوار. مصاحبه که کار برای سرشماری بپرسید پاسخ دهندگان یک سری از سوالات در مورد فعالیت های خود را هفته گذشته به کشف کردن که آیا آنها باید تعداد شاغل بیکار و یا خارج از نیروی کار است.

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد, اداره آمار نیروی کار تصمیم گرفت که هر کسی که کار نمی کند به دلیل ویروس های مرتبط با کسب و کار بسته شدن تعداد باید به عنوان بیکار با یا بدون یک رسمی اخراج توجه کنید. اما با شروع در ماه مارس آژانس متوجه شده است که غیر معمول تعداد زیادی از مردم بودند که شمارش به عنوان “شاغل اما از کار غایب” — یک دسته بندی به معنای منعکس تعطیلات و مرخصی های خانوادگی و یا سایر موقت غیبت.

دفتر تخمین می زند که این موضوع احتمالا حدود 5 میلیون نفر است. اگر همه به طور بالقوه misclassified مردم شده بود شمارش به عنوان بیکار نرخ بیکاری شده اند که حدود یک نقطه بالاتر در مارس 5 امتیاز بالاتر در مارس و 3 امتیاز بالاتر است.

شایان ذکر است که این گزارش ممکن است دیگر عدد تعجب آور — افزایش 2.5 میلیون شغل — بر اساس یک جداگانه بررسی کسب و کار و در نتیجه تاثیر پذیری طبقه بندی موضوع است.

آیا این مشکل برطرف شده است?

مشخص نیست که چرا مردم هنوز در حال misclassified سه ماه به این بیماری همه گیر. این اداره می گوید آن و اداره آمار در حال “بررسی که چرا این misclassification خطا همچنان به رخ می دهد و در نظر گرفتن گام های بیشتری برای رسیدگی به این موضوع است.”

اما اریکا Groshen یک دانشگاه کرنل اقتصاد که فرار اداره آمار نیروی کار تحت اوباما گفت: آن را تعجب آور نیست که یک نظر سنجی در نظر گرفته شده برای اندازه گیری عادی نوسانات در بازار کار ممکن است در تلاش برای گرفتن تفاوت های ظریف از یک بیماری همه گیر رانده تعطیلی گسترده بخش از اقتصاد است.

و هنگامی که بررسی کامل شده است, آژانس بسیار تمایلی به ایجاد تغییرات Groshen گفت: — در بخشی به دلیل انجام این کار خواهد دعوت به اتهام که آژانس بود, ماساژ اعداد به صورت سیاسی یا دلایل دیگر.

“که باز کردن جعبه پاندورا از ‘چرا شما تنظیم برای این یا آن’,” او گفت:. او گفت: این سازمان برجسته مسائل غیر معمول در داده ها اجازه می دهد اقتصاددانان و ناظران دیگر به تنظیم اعداد به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب.

“که بخشی از شفافیت است که آنها به روند ساخته شده است,” او گفت:.

وجود دارد دیگر مسائل با شغل اعداد ؟

همه گیر ساخته شده است آن را مشکل تر برای دولت برای رسیدن به خانواده ها و کسب و کار به انجام نظرسنجی در بخشی به دلیل در شخص مصاحبه به حالت تعلیق درآمد. پاسخ رای دادن در این نظرسنجی از خانوارها بود 67 درصد در ماه مه در مقایسه با 83 درصد در ماه فوریه قبل از بسیاری از این بیماری همه گیر مربوط به خاموش شدن ناگهانی.

اداره آمار نیروی کار گفت که “هنوز هم قادر به دست آوردن تخمین می زند که ملاقات استانداردهای ما برای دقت و قابلیت اطمینان” اما اقتصاددانان می گویند این اعداد ممکن است کمتر قابل اعتماد تر از حد معمول است.

ویروس مربوط به اختلالات می تواند انحراف داده ها از راه های دیگر. آنها را پرتاب کردن معمولی الگوهای فصلی از استخدام و اخراج که معمولا میان به نتایج و درهم معمول مفروضات در مورد چگونه بسیاری از کسب و کار در حال شکل گیری و یا خاموش کردن به طور دائم.

چگونه می تواند از اقتصاددانان آن را بدست بنابراین اشتباه است ؟

اقتصاددانان به شدت انتظار می رود روز جمعه گزارش به از دست دادن شغل و افزایش نرخ بیکاری است. اما که لزوما نباید ایجاد سوء ظن است.

برای یک چیز, اقتصاددانان به شدت در بد پیش بینی نقاط عطف در اقتصاد است. آنها نمی بینم 2008-09 رکود آمدن تا زمانی که آن را آغاز کرده بود.

در این مورد اقتصاددانان فکر می کردم که زیان کار ادامه داد: در ممکن است تا حد زیادی به دلیل میلیون ها نفر از مردم تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری. اطلاعات منتشر شده جمعه توافق کردند: این نشان داد که زیان کار شد بالا است.

اما چه تعداد مدعیان بیکاری نیست ضبط شد که تعداد قابل توجهی از کسب و کار آغاز شد به rehire کارگران به عنوان اقتصاد بازگشایی شد, از جمله کارفرمایان انجام این کار برای دیدار با شرایط دریافت وام های تحت حقوق و دستمزد فدرال حفاظت از برنامه. که rehiring رفت و کشف نشده در بخشی به دلیل کارفرمایان ندارد به ارسال مشاغل عمومی — آنها فقط به حال به تماس کارگران از اخراج و یا کردند ،

“اعداد واقعی هستند — من فقط فکر می کنم ما blindsided چرا که ما بیش از حد متمرکز بر ادعای” گفت: Ian Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان. او اشاره کرد که داده ها را از منابع خصوصی مانند مسافرت هوایی و رستوران رزرو شروع به بهبود در اواسط ماه آوریل است که مطابق با متوسط ارتجاعی نشان داده شده در گزارش مربوط به اشتغال.

چگونه ما می دانیم اعداد نیست تقلب?

این اولین بار نیست که افراد برجسته را سوال مشاغل اعداد. در سال 2012 جک ولش سابق جنرال الکتریک رئیس ضمنی که “شیکاگو بچه ها” در دولت اوباما در حال تقلب یک شغل گزارش برای کمک به رئیس جمهور پیروز گشتند. به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری در سال 2016 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام نرخ بیکاری پس از آن در 5% “یکی از بزرگترین مضر در آمریکا سیاست مدرن.”

اما به عنوان همکار من پاتریشیا کوهن نوشت: در آن زمان بسیاری وجود دارد حمایت در محل برای اطمینان حاصل شود که شغل اعداد و دیگر شاخص های اقتصادی در حال نگهداری رایگان از سیاست است. و Groshen و دیگر اقتصاددانان گفت: آنها تا به حال دیده می شود هیچ مدرکی وجود ندارد که تغییر کرده است تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من را دیده اند هیچ پرچم قرمز چیزی را نشان می دهد که این شماره ها تقلب” Groshen گفت.

اداره آمار نیروی کار است که به رهبری سیاسی منصوب در حال حاضر William W. ساحل, که قبلا به عنوان یک جمهوریخواه عضو هیات و یک اقتصاددان در میراث سنتی پایه و اساس است. اما بقیه اداره کارکنان حرفه ای کارکنان بسیاری از برمیگردد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

Groshen و دیگر اقتصاددانان می گویند آن دسته از کارکنان که او به نام “اختصاصی ترین داده های پیشرفته بر روی زمین” را در بالا بردن آلارم اگر آنها را دیدم نشانه ای از دخالت های سیاسی است. و وجود دارد عملا هیچ وجه اعداد را می توان تغییر بدون توجه به او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>