جدید کروناویروس موارد در هاوایی امروز با ایالت چوب خط حساب کردن در حال حاضر در 637

برای دومین بار در یک هفته, دولت, مقامات بهداشت امروز گزارش جدید تایید coronavirus موارد در هاوایی و گفت: در سطح ایالت عفونت چوب خط حساب کردن در حال حاضر در 637.

کل کاهش یافته است یک مورد پس از یک هاوایی اقامت تشخیص داده شده از دولت برداشته شد از tally, مقامات گفت.

روز جمعه مقامات گزارش جدید تایید موارد در این دولت برای اولین بار در هشت هفته ارائه شواهد بیشتری است که هاوایی است “مسطح منحنی” عفونت رای دادن. اما مقامات بهداشت استرس که بحران نشده است.

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 81 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با هیچ بستری شدن در بیمارستان امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

از امروز 57 عفونت در هاوایی فعال هستند موارد با مجموع 564 بیماران در حال حاضر طبقه بندی شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان “منتشر شد از انزوا” از زمان آغاز شیوع این بیماری با یک نسخه جدید موارد گزارش شده امروز. رده تعداد کسانی که آلوده به افرادی که ملاقات معیارهای منتشر شده از انزوا.

حدود 90 درصد از افرادی که آلوده شده اند در هاوایی در حال حاضر به عنوان طبقه بندی شده منتشر شد از انزوا.

دولت coronavirus تلفات باقی مانده در 17 بدون تغییر از روز سه شنبه. یازده کشته شده اند در اوآهو و شش در مائوئی.

امروز ایالت coronavirus موارد مجموع شامل 414 در اوآهو 117 در Maui County, 75 در جزیره هاوایی و 21 در شهرستان کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی.

کل نیز شامل 10 هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است. هاوایی وزارت بهداشت گفت: امروز که یک مورد حذف شد از این دسته با توجه به “به روز رسانی اطلاعات.”

توسط شهرستان هونولولو دیده است 377 بيمار منتشر شده از انزوا (یا 91%) و مائوئی تا به حال 92 (یا 78%).

هاوایی مقامات شهرستان اعلام کرد که جزیره بزرگ هیچ فعال تایید coronavirus موارد پیوستن به کائوآئی است که دیده می شود هیچ جدید موارد گزارش شده از آوریل 12.

دولت بهداشت و درمان مدیر بروس اندرسون گفت: سه اوآهو coronavirus موارد گزارش شده است که روز ها همه از یک خانواده است. یک فرد بزرگسال و دو افراد زیر سن قانونی بودند آلوده به عنوان بخشی از یک خوشه از هفت مورد در یک خانواده زندگی در مسکن عمومی است.

یکی از بستری شدن در بیمارستان در ایالت تعداد هاوایی است ساکن که تشخیص داده شد و تحت درمان در خارج از دولت, مقامات گفت. از 80 بستری شدن در بیمارستان در دولت 56 شده اند در اوآهو, 22 در مائوئی و هر یک در جزیره کائوآئی.

از بیش از 37,436 coronavirus تست های انجام شده توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی از طریق پنج شنبه در هاوایی فقط 1.7 درصد مثبت بوده است. مقامات بهداشت تعداد چند صد جدید نتایج آزمون در هر روز.

وزارت بهداشت روزانه تعداد عفونت های جدید در هاوایی شده است در دو رقم از آوریل 18 زمانی که مقامات گزارش 22 مورد جدید. روزانه تعداد نیز هرگز بیش از چهار موارد جدید در این ماه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de