“نه عدالت بدون صلح’: منطقه راهپیمایی دانشجویان در اعتراض جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس

صدها نفر از دانش آموزان راهپیمایی در مرکز شهر سانتا رزا بعد از ظهر دوشنبه در اعتراض به مرگ هفته گذشته جورج فلوید در مینیاپولیس.

این تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شده است که در ظهر به طول انجامید و حدود چهار ساعت برگزار شد در همبستگی با صدها نفر دیگر در سراسر کشور.

فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت و پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به او برگزار شد چهره را در خیابان و فشرده زانو خود را به پشت گردن خود را برای چند دقیقه حتی پس از فلوید فریاد “نمی توانم نفس بکشم.”

دوشنبه مشخص شده سومین روز از تظاهرات در سانتا رزا و در سراسر کشور. بعد از ظهر اعتراض در اینجا برگزار شد 18-year-old Joy Ayodele و به افراد جوان بشود.

“امروز من رفتم با هدف (مردم) خواهد ما را بشنوند آنها مراقبت” Ayodele گفت.

گروه راهپیمایی از دادگاه مربع به سانتا رزا ایستگاه پلیس و سپس به سانتا رزا Junior College قبل از چرخش پشت مرکز شهر. جمعیت شعار می دادند عبارات مانند “Black Lives Matter” و “نه عدالت بدون صلح است.” بسیاری نیز تا به حال نشانه هایی است که گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” که فلوید آخرین کلمات.

معترضان kneeled در وسط چندین تقاطع ها از جمله اقیانوس آرام و مندوسینو راههای برگزار شد و یک لحظه سکوت شعار “چه بود ؟ جورج فلوید.”

در حالی که درک چوین را اخراج مینیاپولیس افسر پلیس که فشرده زانو خود را به Floyd گردن دستگیر شد جمعه ظن سوم-قتل درجه سه دیگر اخراج افسران بودند که مصرف فلوید را بازداشت در زمان مرگ او شده اند متهم شده است.

“من امیدوارم که آنها پاسخگوی اعمال خود” Ayodele گفت: از افسران.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>