بدون آسیب گزارش شده به عنوان طوفان داگلاس drenches مائوئی

کلا >> Maui County ساکنان شد برگزاری تنفس خود را در ظهر امروز به امید این جزیره خواهد بود امان آسیب باد و باران و اقیانوس موج از طوفان Doughlas که قبلا کنار جزیره هاوایی.

دوره ای قسمت از باران های سنگین شده اند خوراندن مقدار از مائوئی اما تا کنون بادهای قوی شده اند وجود ندارد به جز گاه به گاه gusts.

“ما خوش شانس است که در خارج از باران های سنگین و بادهای ناگهانی همه چیز دیگری در جریان است OK” گفت: شهردار مایکل Victorino در طول 11:30 صبح جلسه توسط رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige. “وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب.

“ما احساس می کنیم آن را تصویب توسط ساعت 5 بعد از ظهر امروز” او گفت:.

صلیب سرخ آمریکا گزارش داد که تنها 15 نفر تا به حال بررسی به پنج پناهگاه باز در مائوئی در جنوب Maui, بدنسازی, پادشاه Kekaulike دبیرستان در Pukalani حنا بالا و ابتدایی لهینا متوسط و مائوئی دبیرستان در کهولوی.

پناهگاه در رواق و مولوکای افتتاح شد امروز صبح.

مدنی دفاع آژیر به صدا در 8:30 صبح به یاد ساکنان به خارج از جاده و سر خم کردن در خانه به عنوان طوفان داگلاس با نزدیک شدن نزدیک به این جزیره است.

“حنا در حال انجام است خوب در این زمان” Victorino گفت. “اما آن را ندارد به ما گذشت, هنوز, و همه از مائوئی به ماندن هوشیار ایمن ماندن و ماندن در خانه.

Victorino گفت که دفن زباله و بازیافت, مراکز خواهد بود بسته شده روز شنبه به عنوان خواهد county, پارک, استخر و Waiehu شهرداری گلف. سطل زباله وانت برای دوشنبه نیز لغو شد و خدمات کشتی بین لهینا و رواق به حالت تعلیق در آمد حداقل تا دوشنبه.

پیش از آن در روز شاخه های درخت در حال سقوط بر روی خطوط برق ناشی از کوتاهی قطع به حدود 3000 مشتریان در ویلوکو و کهولوی و حدود 20 مشتریان در انجمن ارتودنسی ولی با توجه به هاوایی Electric Co. سخنگوی اسکات Seu.

کوچکتر جیب قطع شد گزارش Upcountry.

“به طور کلی می تواند آن را بدتر” Seu گفت.

به گزارش جاده آسیب ازطریق خطوط برق و خطرات دیگر تماس (808) 270-7285.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de