هیچ به سلامتی رژه می روند و یا در خیابان: چرا سانتا رزا آرام بود در V-E بعد

آنها حتی نمی تواند یک پیام را ترک کنند.

——

پس چه نوع از یک محل بود سونوما کانتی در سال 1945?

آماری وجود دارد که با برآورد حدود 90000 نفر احتمالا 15,000 در سانتا رزا. (این حدس در علامت نیمه راه بین سرشماری.) و این اعداد و ارقام به حساب نمی آوریم برآورد 7,000 GIs — عمدتا نیروی هوایی ارتش و نیروی دریایی خلبانان — که آموزش دیده و در دو پایگاه هوایی در لبه های بیرونی از سانتا رزا.(بسیاری از آنها خواهد بازگشت در پایان جنگ به زندگی خود را در آنچه که آنها به عنوان یک استقبال آب و هوا.)

در سال 1995 در سالگرد 50 از پایان جنگ از من پرسید نسبتا جدید اقامت برای توصیف آنچه در آن بود در اینجا در بربنک “انتخاب نقطه از تمام زمین” هنگامی که جنگ به پایان رسید.

او از صحبت کردن در مورد جشن و یا حتی آمار. او در مورد درخواست شد آنچه در سانتا رزا نگاه و احساس از یک و نیم قرن قبل است.

در اینجا یک خلاصه کوتاه از او پاسخ دریافت:

بابا Rosans زندگی در یک شهر محدود توسط لوئیس جاده در شمال. لبه جنوبی شهر نازک به مزارع مرغ حق در اطراف Hearn خیابان.

غربی محدود شد و فقط در مورد که در آن Dutton خیابان عبور سباستوپول جاده ها است. پس از آن بود که محله شناخته شده به عنوان Roseland جنوب جاده و “باغ منطقه” با Bertoli و Bertolini و Imwalle و سپس هاپ متری تمام راه را به لاگونا.

سباستوپول جاده پر ترافیک پیشرو نه تنها به باغ های سیب و ساحل اما نزدیک به ایستگاه هوایی نیروی دریایی. و در شب شنبه اگر شما شجاع به یک محل به نام میدوی برای رقص و پارکینگ brawls.

در شرق جاده به سونوما زمانی که شما عبور Brush Creek شما چپ سانتا رزا و در روستایی Rincon دره که در آن هرس درختان شکوفا و Lagomarsino گوسفندان قرق در منطقه همراه Calistoga جاده ها است.

اما اگر شما تبدیل به جنوب و عبور از پل کوچک در کشاورزان لین که در آن اعضای خانواده کشاورز هنوز هم زندگی می کردند در امتداد نهر شما خواهد داشت باز هوا بازار تولید و هکتار از گردو و آلو باغ.

این Carrillo adobe, قدیمی ترین ساختار در دره بود Hoen خانواده آلو خشک کن و ذخیره سازی ریخته.

در عرض یک دهه کشاورزان’ بازار را تبدیل به یک مرکز خرید و باغ خواهد راه را به معنای واقعی کلمه صدها نفر از خانه های جدید است.

——

تمام چیزهایی که در اینجا در سال 1945?

وای! وجود دارد نه زمان و نه فضا برای این سوال. شما می توانید فهرست خود را. بیست و پنج سال پیش لیستی را شامل:, بزرگراه, اتومبیل های خارجی, ترافیک, چراغ, مراکز خرید اسکیت ماست منجمد, لنزهای تماسی, کپی, ماشین آلات, جوراب شلواری, پنی سیلین, پلی استر, FM رادیو, مهد کودک و آپارتمان. و این لیست مجزا با مشتقات جزئی.

به عنوان برای زیباتر شدن شهر در ’45? بهترین پاسخ این است که به سادگی یک توصیه به تماشای “سایه یک شک” هیچکاک فیلم مورد علاقه, فیلم برداری در سانتا رزا در سال 1942. یخ-قاب در تصادفی.

که فیلم اسیر نگاه از شهر به دهه 1950 میلادی منطقه خلیج را در زمان جنگ انفجار جمعیت با ما.

—–

همانطور که برای جشن است که در انتظار قرار داده شد تا زمانی که V-J Day: این فقط سه ماه از این رو — 14 اوت به طور دقیق — هنگامی که مردم در جریان به خیابان ها تشویق و در آغوش و رژه و شادی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de