بدون پرداخت مورد نیاز: آمازون باز می شود صندوقدار-کمتر فروشگاه مواد غذایی

نیویورک >> آمازون می خواهد برای کشتن سوپر مارکت پرداخت خط.

این غول خرده فروشی آنلاین است که باز شدن آن برای اولین بار صندوقدار-کمتر سوپر مارکت که در آن خریداران می توانید شیر یا تخم مرغ و پیاده کردن بدون انتظار در خط و یا تا به حال باز کردن کیف پول خود را. این آخرین نشانه آن است که آمازون جدی در مورد تکان دادن تا 800 میلیارد صنعت مواد غذایی.

در فروشگاه جدید که امروز افتتاح شد در آمازون شهر سیاتل خریداران اسکن یک برنامه گوشی های هوشمند برای ورود به فروشگاه. دوربین ها و سنسورهای آهنگ چه گرفته قفسه. موارد اتهام به یک حساب کاربری آمازون پس از خروج از.

“من عاشق این راحتی به معنای واقعی کلمه گرفتن و رفتن” گفت: هنر Kuniyuki یک حقوق و دستمزد و مزایای مدیر از سیاتل که صرف $15 در Barilla, پاستا, کبوتر شکلات و سایر مواد غذایی در مدت کوتاهی پس از این فروشگاه افتتاح شد.

به نام آمازون رفتن مواد غذایی جدید فروشگاه گسترش آن 2 سال با زنجیره ای از 25 آمازون رفتن به فروشگاه رفاه. این 10,400 فوت مربع — بیش از پنج برابر اندازه فروشگاه رفاه — و سهام بسیار بیشتر و فراتر از نوشابه و ساندویچ در یافت آمازون بروید.

کامرون Janes که کمک می کند تا نظارت آمازون فروشگاه های فیزیکی گفت: این فناوری تا به حال به بهینه سازی به حساب مردم چگونه فشار گوجه فرنگی برای تست برای آمادگی و یا زیر و رو کردن از طریق آوکادو برای پیدا کردن یکی از سمت راست. هیچ چیز در این فروشگاه است که وزن شده است. یک پرتقال می رود برای 53 سنت; یک موز است و 19 سنت.

آمازون است جدید برای مواد غذایی. از آن ساخته شده چلپ چلوپ در سال 2017 هنگامی که آن را خریداری تمام مواد غذایی و 500 فروشگاه. آن را نیز در حال گسترش است آن مواد غذایی آنلاین خدمات تحویل. اما آن را هنوز هم به مراتب پشت سر رقیب خارج کشور بزرگترین بقال که بیش از 4700 فروشگاه. خارج شده است مواد غذایی آنلاین خدمات نیز محبوب با مشتریان که خرید آنلاین و سپس درایو به فروشگاه را انتخاب کنید تا سفارش خود را.

آمازون همچنین قصد دارد برای باز کردن نوع دیگری از فروشگاه های مواد غذایی در لس آنجلس مدتی در این سال, اما این شرکت گفت: آن را نمی خواهد با استفاده از صندوقدار-تکنولوژی کمتر در آن محل و نگه داشته است جزئیات دیگر تحت کاری ادامه داده اند. این شرکت کاهش یافته است می گویند اگر این برنامه برای باز کردن بیشتر Amazon رفتن به فروشگاه های مواد غذایی و وجود دارد گفت: هیچ برنامه ای برای آوردن این تکنولوژی به تمام فروشگاه های مواد غذایی.

بسیاری از میوه ها و سبزیجات از همان تامین کنندگان در کل غذاهای Janes گفت. و این محصولات از کل مواد غذایی فروشگاه با نام تجاری 365 مانند آلی بلغور جو دوسر و صعود نوزاد هویج. اما آن را نیز به فروش می رساند Oreos, Cheez-آن و چیزهای دیگر ممنوع از بقال.

خانواده ها می توانید به فروشگاه هم فقط با یک تلفن اسکن هر کس در. هر چیزی که آنها را با شتاب و ترک فروشگاه اضافه خواهد شد به تب کسی که امضا آنها را در. اما خریداران نباید کمک به یک غریبه برای رسیدن به قفسه: آمازون هشدار می دهد که گرفتن یک آیتم برای شخص دیگری به معنی شما می تواند شارژ برای آن در صورتی که راه رفتن با آن.

امیدوار به گرفتن تا به آمازون و دیگر خرده فروشان و راه اندازی مسابقه را شبیه صندوقدار-تکنولوژی کمتر به فروشگاه. در اوایل این ماه, 7-Eleven گفت: این تست یک صندوقدار-کمتر فروشگاه برای کارکنان داخل دفاتر خود در ایروینگ تگزاس.

اما صندوقدار-کمتر فروشگاه آمده اند تحت بررسی از قانونگذاران و طرفداران که می گویند آنها تبعیض علیه افراد کم درآمد که ممکن است یک کارت اعتباری یا حساب بانکی. آمازون است پس اجازه دهید مشتریان با پرداخت پول نقد در فروشگاه های راحتی و شرکت گفت: خریداران می توانند همین کار در فروشگاه مواد غذایی هشدار یک کارگر به اجازه دهید آنها را از طریق گردان.

فروشگاه ها نیز از بین می برد این کار از صندوقداران. Janes کاهش یافته است به می گویند که دقیقا چگونه بسیاری از مردم در فروشگاه استخدام فقط گفت آن است که “چندین ده.” کارگران مشتریان خوش آمد می گوید و راه رفتن در اطراف راهرو تهیه قفسه. یک کارمند می ایستد توسط الکل بخش به بررسی شناسه از خریداران که می خواهند شراب یا آبجو.

در حالی که صندوقدار-کمتر از فروشگاه حذف دلخوری از انتظار در خط به پرداخت آن نیز کشته شدن برخی از شادی های از سوپر مارکت. هیچ کس به کیسه های مواد غذایی. به جای آمازون می دهد کیسه های قابل استفاده مجدد پس خریداران می توانید پر کنید و آنها را به عنوان آنها در فروشگاه. و هیچ دلی ضد قصاب یا ماهی فروش. به جای ورقه ژامبون استیک و فیله ماهی قزل آلا در حال حاضر بسته بندی شده و در بر داشت در یخچال قفسه.

“فقط راه رفتن تکنولوژی نوع سرد در نظریه” گفت: David اسقف یک شریک در خرده فروشی مشاوره آجر دیدار, کلیک کنید, اما او گفت: خریداران تصمیم می گیرید که در آن به فروشگاه بر اساس عوامل دیگر علاوه بر این که چگونه به سرعت آنها می توانید در داخل و خارج از فروشگاه.

اسقف گفت: کسانی که می خواهند نازک ژامبون ممکن است جست و خیز آمازون رفتن مواد غذایی و پیاده روی دو بلوک دورتر به Kroger متعلق به QFC سوپر مارکت است که در حدود پنج برابر اندازه.

هنوز اسقف گفت: آن را سخت برای صنعت مواد غذایی به چشم پوشی از آمازون است که پول نقد و تکنولوژی به آزمایش با مواد غذایی. “آنها نمی,” او گفت: از آمازون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>