هیچ ‘استرالیا به سبک بریتانیا معامله تجاری: اتحادیه اروپا

ساموئل PetrequinAAP

EC president Ursula von der Leyen is not in favour of EU-UK "Australia-style trade arrangements".
آیکون دوربینEC جمهور Ursula von der Leyen است و نه به نفع اتحادیه اروپا و انگلستان “استرالیا-سبک تجارت ترتیبات”.

اتحادیه اروپا تنها ارائه بریتانیا دسترسی منحصر به فرد به آن گسترده بازار واحد اگر انگلستان موافقت خود را با چوب به بلوک استانداردهای رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen می گوید.

Von der Leyen گفت: او شگفت زده شد نخست وزیر بوریس جانسون حتی افزایش احتمال که بریتانیا را قبول استرالیا-سبک ترتیبات تجارت از جمله سهمیه و تعرفه ها اگر دولت نمی تواند رسیدن به یک توافق جامع با اتحادیه اروپا.

“استرالیا قوی است و همفکر شریک اما اتحادیه اروپا ندارد یک موافقتنامه تجارت آزاد با استرالیا گفت:” von der Leyen سر از بلوک قدرتمند اجرایی بازو.

“ما در حال حاضر تجارت در سازمان تجارت جهانی شرایط است.”

Von der Leyen افزود: “اگر این انگلیسی, انتخاب, ما خوب هستند که بدون هیچ گونه سوال. اما در واقع ما فقط در حال حاضر که در آن ما در حال توافق با استرالیا است که ما باید با پایان دادن به این وضعیت و کار ما در یک معامله تجاری با آنها است.”

بریتانیا چپ اتحادیه اروپا در ژانویه 31 – اولین کشور تا کنون به انجام این کار — اما از آن است که در ادامه به دنبال مقررات اتحادیه اروپا حداقل تا پایان سال است.

در طول دوره انتقال دولت بریتانیا و اتحادیه اروپا سعی خواهد کرد برای رسیدن به یک تفاهم و موافقت نامه پوشش مناطق دیگر مانند همکاری های امنیتی.

بریتانیا می خواهد توافقنامه تجارت به پوشش کالا و خدمات و حذف تقریبا تمام تعرفه ها.

با این حال جانسون شده است و مصمم است که انگلستان نمی خواهد نگه داشتن زیر تمام اتحادیه اروپا مقررات.

به اعتصاب معاملات با کشورهای دیگر جانسون می خواهد انعطاف پذیری برای عضویت در استانداردهای مختلف برای مناطق مانند رقابت کمک های دولت و یا حتی محیط زیست است.

Von der Leyen اصرار داشت که 27 عضو اتحادیه اروپا ارائه شده است بریتانیا “چیزی است که ما هرگز ارائه شده قبل از اینکه به کسی دیگری” در شرایطی که سابق اتحادیه اروپا در کشور تضمین رقابت عادلانه و حمایت از کارگران و محیط زیست است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>