شماره 6 استنفورد زنان ناراحت 10-رتبه UCLA

دانشگاه استنفورد — Michaela Onyenwere تا به حال 29 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و شماره 10 UCLA کشیده و دور از شماره 6 استنفورد در اواخر برای یک 79-69 پیروزی جمعه شب که نقل مکان کرد و برونز را به یک کراوات برای دوم در Pac-12 با کاردینال.

Onyenwere یک سرقت و لیآپ در اواخر سه ماهه سوم به UCLA (20-2, 9-2) رهبری خوب است و سپس افزود: هفت امتیاز در اوایل چهارم به کمک برونز را کنترل.

Chantel Horvat به ثمر رساند حرفه ای-بالا 14 امتیاز زمین برای UCLA و Japreece دین اضافه شده 11.

Kiana ویلیامز 25 امتیاز به ثمر رساند اما این کافی نیست برای جلوگیری از کاردینال (20-3, 9-2) از داشتن 16-بازی خانه رگه برنده جامعی. Lacie هال اضافه شده 12 و Ashten Prechtel تا به حال 10 امتیاز و 12 ریباند.

UCLA به ثمر رساند 10 نقطه شروع در اواخر سه ماهه اول و در نهایت ساخته شده است نه نقطه منجر به استنفورد رفته 15 از 17 عکس. اما بدنه ضربه 3-اشاره گر فقط قبل از حاصل کار دو زنگ برای کاهش برونز منجر به 35-30.

ویلیامز موجب کاردینال چشمگیر کشش در سه ماهه سوم با یک خروجی تصویب به Prechtel برای لیآپ یک pull-up بلوز و سپس 3-اشاره گر برای قرار دادن استنفورد تا 45-44.

اما برونز سپس با حروف بزرگ در پنج گردش در فینال چهار دقیقه از سه ماهه به 50-45 سرب به عنوان چهارمین زمانی که Horvat آمار لیآپ درست قبل از زنگ.

تصویر بزرگ

UCLA: بزرگ راه پیروزی در برابر یک بالا 10 تیم نگه می دارد برونز در فاصله قابل توجه از شماره 3 اورگان در Pac-12 رده بندی است. UCLA میزبان اردک بعدی جمعه شب در آنچه که می تواند یک مرحله نهایی مسابقات برای کسب مقام اول در این کنفرانس است.

دانشگاه استنفورد: با ستاره اول هیلی جونز کنار یک مصدومیت زانو کاردینال کافی ندارد به ثمر رساند گزینه برای قطع ارتباط با برونز و فقط 36.6% برای بازی. ویلیامز او را با سه 3-اشاره گرها در سه ماهه اول و که جهش در سوم. اما او رفت و 1 به 10 با دو گردش پایین کشش.

بعدی

UCLA: بازديد کال در روز یکشنبه.

دانشگاه استنفورد: میزبان USC در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>