شماره 2 هاوایی می تواند بازی والیبال مردان جاده مسابقات در خالی ورزشگاه

ورزشی

از نزدیک به 10 ، 000 0. که تعدادی از طرفداران هاوایی والیبال مردان تیم می تواند در طول یک جمعه تا جمعه است. ادامه مطلب

از نزدیک به 10 ، 000 0. که تعدادی از طرفداران هاوایی والیبال مردان تیم می تواند در طول یک جمعه تا جمعه است.

جمعه گذشته رزمندگان رنگین کمان تا به حال برنامه خود را 11th, sellout, یک جمعیت بازیکنان می گویند سوخت خود را پنج-مجموعه ای بیش از پیروزی بریگهام یانگ. این جمعه وجود دارد می تواند هیچ جمعیت برای هاوایی بزرگ غرب بازکن در کال ایالتی نورتریج.

یک CSUN رسمی گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود که از بعد از ظهر سه شنبه که آیا اجازه می دهد تا طرفداران برای حضور در روز جمعه-شنبه سری در Matadome. این پتانسیل وجود دارد باید CSUN دنبال رهبری تعیین شده توسط کنفرانس در بانینگ تماشاگران از این هفته مردان و زنان در مسابقات بسکتبال به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ویروس.

“این نوع از سخت برای این واقعیت است که در مجموعه ویژه پس از آن فروخته جمعیت” جنگجو ارشد hitter وظیفه جیمز Anastassiades گفت. “این امر می تواند احمقانه است. من فکر نمی کنم طرفداران درک چه مقدار از آنها به ما کمک کند. فقط یک تشکر از شما به هر کسی که بیرون آمد (علیه BYU). من فکر نمی کنم ما می خواهم که برنده اگر ما ندارد 10,000 پشت سر ما.

“اما اگر شما می توانید آن را در تمرین بدنسازی با هیچ کس وجود دارد, شما باید قادر به انجام آن در یک بازی با هیچ کس وجود دارد. قطعا طول می کشد دور از خانه-دادگاه مزیت است.”

اثر دومینو اتفاق می افتد در اطراف کالج دو و میدانی نیز نهفته است No. 2 هاوایی مطابقت در ردیف 8 پپرداین در هفته آینده. این nonconference مسابقه در اصل برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه در Firestone Fieldhouse اما منتقل شده است تا دوشنبه.

برنامه ریزی تجدید نظر آغاز شد و با دانشگاه هاروارد لغو آن رخصتی بهار, سفر به کالیفرنیا که در آن زرشکی برنامه ریزی شده بود به بازی USC در شنبه پپرداین در روز یکشنبه و کنکوردیا در روز دوشنبه. آن را نیز تا به حال کنکوردیا رسیدن به هاوایی مربی چارلی در اب راه رفتن برای دیدن اگر رزمندگان مناسب می تواند عقاب در چیزی است که کار نمی کند پس از هاوایی تا به اشباع از این تعداد به طور منظم فصل بازی در تاریخ های مجاز (28) برای این سال است.

پپرداین هنوز مشخص نشده که آیا آن را اجازه خواهد داد که تماشاگران برای امشب بازی با جیمز تاون. این امواج همچنین میزبان No. 9 UCLA در روز جمعه.

در روز سه شنبه, UC Santa Barbara اعلام کرد که هیچ طرفداران اجازه خواهد داشت در هر مسابقه ورزشی در پردیس “برای آینده قابل پیش بینی.” سوم-رتبه Gauchos تیم والیبال (14-2, 1-0) است که در شماره 4 Long Beach State (10-1, 0-0) در روز پنج شنبه و میزبان ساحل در روز جمعه.

رزمندگان بودند به ترک امروز در سفر سوم از فصل اول پس از جارو یک جفت در دانشگاه استنفورد Feb. 14 و 15.

“بدیهی است که مربیان و بازیکنان و هواداران خوشحال هستند با وضعیت” وید گفت. “ما در حال تلاش برای قطع و ببینید چه اتفاقی می افتد. ما می خواهم به جای طرفداران در غرفه آیا آن را در خانه و یا در جاده ها است.

“ما هر دو ما (کنفرانس) راه مخالفان (CSUN و UCSB) در مقابل هیچ کس در ماه اکتبر وعده جدید ما بچه ها برای گرفتن احساس برای بدنسازی. ما فکر نمی کنم که ارتباط این است.”

وید گفت: بازیکنان خود را آگاه از اقدامات احتیاطی در محل از جمله شستن دست. مشکل در به خاطر سپردن به آغوش لرزش دست یا بوسه طرفداران.

“من فکر می کنم ما می توانیم زندگی می کنند سلام بدون در آغوش گرفتن و بوسیدن همه” وید گفت. “حرکت رو به جلو ما در برنامه امروز.

“به عنوان یک ورزشکار شما می خواهم به بازی در مقابل دوستان و خانواده. جمعیت بخشی از هیجان بودن بخش من ورزشکار. من امیدوارم که آنها همچنان به مردم اجازه می دهد به بیا.”

رزمندگان سفر خواهد کرد 15 از جمله ارشد hitter وظیفه Colton Cowell. پادشاه Kekaulike فارغ التحصیل از دست رفته روز جمعه مسابقه در برابر ساله با ترکیبی از علائم شبه آنفولانزا و دوباره تشدید آسیب های پا.

کالج والیبال مردان

بزرگ غرب

>> که: No. 2 هاوایی (15-1, 0-0) در کال ایالتی نورتریج (4-11, 0-0)

>> زمان: جمعه و شنبه 4 p. m.

Nonconference

>> که: No. 2 هاوایی در شماره 8 پپرداین (7-6)

>> زمان: دوشنبه 4 p. m.

>> تلویزیون: None

>> رادیو: 1420-AM/92.7 FM جمعه و شنبه 1500-AM پنج شنبه

>> تصویری: bigwest.tv

>> سریال: Hawaii آگهی سی سان 54-21; مسیرهای پپرداین, 35-44

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im