شماره 2 BYU نوردد شماره 1 هاوایی در یک نبرد unbeatens

چیزی تا به حال به من بدهید.

برای ردیف 1 هاوایی شد آن خدمت دریافت خواهید کرد.

مسدود کردن آن.

آن ملت پیشرو نداریم کسی را بزنیم.

آن خانه رگه برنده.

نام آن را.

و نام آن بود بریگهام یانگ.

دوم-رتبه ساله برگزار می شود رنگین کمان رزمندگان,’ قوی جرم و به طور معمول ثابت دفاع گروگان برای 98 دقیقه در استن کلانتر مرکز در روز پنج شنبه شب. و BYU ساخته شده آن را آسان جارو هاوایی در خیره کننده مد 25-15, 25-17, 25-20.

رهبری بیش-از-سرعت-محدود کردن خدمت از کاربر مقابل گابی گارسیا Fernandez — چند تا از هشت سنجش زمان در بیش از 80 مایل در ساعت — و .603 هدف قرار دادن بهره وری است که محو قبلی آه حریف رکورد ساله ساخته شده بیانیه ای که می تواند شنیده شود در سراسر کشور است.

>> گالری عکس: مردان NCAA volleyball: هاوایی در مقابل BYU Cougars

و با صدای بلند.

آن را به سمت چپ یک تیم شکست نخورده — BYU در 17-0 — و هاوایی (14-1) در سمت چپ تعجب آنچه اتفاق افتاده است.

“لطمه می زند? بله” گفت: ارشد hitter وظیفه Colton Cowell که به پایان رسید با نه کشته شدن چهار نفر در مجموعه 3. “آنها دقیقا آنچه که ما تا به حال نوشته شده را در ما سراغ گزارش. ما موفق به اجرای.

“آنها بازی واقعا خوب والیبال در هر جنبه ای از بازی. ما تأمل در آنچه اتفاق افتاده امشب بیرون آمده و خود را بهتر نشان فردا. اگر ما در حال رفتن به ضرب و شتم یک تیم بود, آن را به یک تیم کامل تلاش است.”

در این دیدار تیم دوباره امروز یک بازی انتظار می رود به فروش می رسد و قبل از اولین خدمت در 7 p. m. (حدود 400 بلیط باقی مانده است که از پنج شنبه شب).

یک فصل-بالا جمعیت 6,143 دیدم BYU شکست هاوایی برای چهارمین بار متوالی در هونولولو.

پاشنه همچنین:

>> جامعی رزمندگان’ 25-مسابقه خانه رگه برنده;

>> برای اولین بار به هاوایی رفت و برگشت در خانه پس, خوب, BYU آن را در سال 2016;

>> دست رزمندگان خود را برای اولین بار nonconference از دست دادن در 20 مسابقات قدمت ساله پیروزی در سال 2018 بست دعوتی آخر;

>> و شد یک نقطه راه را از تبدیل شدن به اولین تیم از میزبان استنفورد در سال 2016 به برگزاری هاوایی به 20 امتیاز یا کمتر در هر سه مجموعه.

“هیچ چیز به سمت راست رفت برای ما امشب” گفت: سران مخالف Rado Parapunov تنها جنگجو در دو رقم کشته شدند (10). “آنها راه بهتر در همه چیز به خصوص خدمت دریافت خواهید کرد. آنها اعدام شد. ما نمی.

“این والیبال. وجود دارد به یک برنده. متاسفانه نبود ما است.”

BYU بیش از avenged این shellacking داده شده توسط هاوایی فصل گذشته در پروو اولین بار رزمندگان برنده 3-0 در Smith Fieldhouse در 29 بازدیدکننده داشته است. پاشنه آغاز شده بدون یک ضربه خطا در مجموعه 1 و گارسیا Fernandez — ملت aces رهبر — قرار دادن دو از هشت مطلب در اولین خدمات به نوبه خود مجموعه ای از تن از مسابقه.

گارسیا فرناندز نیز تا به حال یک مسابقه-13, کشته شدن ضربه .688 در حالی که دانشجوی سال دوم hitter وظیفه Davide Gardini تا به حال 10 کشد با یک خطا و ارشد hitter وظیفه ژاک Eschenberg اضافه شده 10. در نبرد دو بالا مسدود کردن تیم در کشور, شماره 1 BYU بود 6.5-2.5 لبه بیش No. 2 هاوایی به پایان رسید و با یک 16-9 حاشیه در حفاری.

“در آینده و دانستن ما شکست نخورده بودند, شکست نخورده, ما اسلحه بزرگ را بزرگ اسلحه … این بود که به یک بازی” در Cougars ارشد گذارنده (س) استنلی یک Punahou فارغ التحصیل گفت. “من فکر می کنم آنچه سال گذشته در پروو بود که سوخت برای ما.

“من یک دسته از خانواده اینجا و این خاص بود برای من به بیرون رفتن و به کمی بیش از حد معمول است. منظورم این است که هاوایی تیم واقعا خوب است. آنها در حال رفتن به خوب فردا. و ما در حال رفتن به آنها را دوباره در ماه مه (NCAA tournament) برای اطمینان حاصل کنید.”

استنلی نمی بازی فصل گذشته برابر رزمندگان — فصل خود را به پایان رسید 13 منطبق با شکسته مچ پا. در روز پنج شنبه او تا به حال یکی از BYU 10 مطلب و این بازی در پایان بکشند.

هاوایی تا به حال چهار aces از جمله حرفه ای-بالا سه توسط دانشجوی سال دوم hitter وظیفه Filip Humler. Parapunov به حال دیگر 89 کار خود را مقید او با استنلی برادر رس برای 10th, در, رزمندگان,’ تمام وقت لیست.

“این کمی تعجب” هاوایی مربی چارلی وید گفت. “آنها خیلی خوب در این مجموعه برای اولین بار و پس از آن ما شروع به چرخش آن در اطراف. ما آمار .556 در سومین و ما نیاز به بازی یک بهترین هفت اگر ما قرار بود به نگه دارید (win streak) رفتن.

“هر دو Colton و Rado شد امشب خاموش و ما فقط اجرا. آنها بازی خوبی از گرفتن بروید.”

هاوایی تنها منجر شش بار در کل مسابقه و هرگز در مجموعه 1. رزمندگان ضربه .000 در بازکن نمره 15 امتیاز کمترین پس از از دست دادن 25-14 در مجموعه 2 از سال 2018 بزرگ غرب مسابقه را به میزبان ساحل طولانی دولت است.

به تاکید می کند که چگونه در Cougars شب قرار بود دو نفر از BYU را امتیاز در آمد حفاری-کشته شدن خدمات overpasses که رزمندگان موفق به بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im