NHRA نژاد در سونوما Raceway به تعویق افتاد

در این سال ملی, Hot Rod انجمن سونوما اتباع کشیدن مسابقه در سونوما Raceway شده اند به تعویق افتاد دیگر قربانی coronavirus stay-at-home سفارشات.

در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24-26 این رویداد انتظار می رود که برگزار شد در یک تاریخ مشخص شود.

نژاد در انتخابات گفت: آنها در حال کار با NHRA در تاریخ خواهد بود که ممکن است در عرض های محلی و ایالتی و فدرال دستورالعمل های ایمنی به معنای به سرعت گسترش ویروس.

رویدادهای ورزشی و کنسرت ها و گردهمایی های زیادی از هر نوع ممنوع شده است از اواسط ماه مارس در سونوما کانتی و انتظار می رود به طور محدود تا روز کارگر.

“اثرات این بحران بهداشتی در حال تأثیر هر جنبه ای از جامعه ما و هر چند این تاخیر نا امید کننده است اولویت اول ما این است که سلامت مشتریان ما و بزرگتر NHRA drag racing جامعه گفت:” استیو صفحه raceway رئیس جمهور و مدیر کل.

دارندگان بلیط باید سه گزینه:

استفاده از بلیط خود را برای این رویداد به تعویق افتاد

دریافت هزینه کامل خرید خود را با قیمت منهای هزینه خدمات

و یا را انتخاب کنید برای دریافت یک رویداد اعتباری به مبلغ پرداخت شده به تاریخ به علاوه 20 ٪ اضافی. اعتبار را می توان نسبت به هر گونه پذیرش ها از جمله تک روز و آخر هفته بلیط ارتقا بسته های فن مهمان نوازی اردو و بیشتر در طول 2021 NHRA Mello Yello Drag Racing سری رویداد در سونوما Raceway.

تویوتا/SaveMart 350 نسکار مسابقه برنامه ریزی شده برای ژوئن 14 ممکن است موکول به زمان دیگری و یا محل دیگری نسکار و raceway مقامات گفته اند. نسکار گفت: متعهد به تکمیل آن سال 2020 نژاد تقویم حتی اگر این بدان معناست که حرکت نژاد به کشورهای با محدودیت کمتر و اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

اطلاعات بیشتر را می توان در یافت www.Sonoma Raceway.com.

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de