NHRA نژاد در سونوما به تعویق افتاد

در این سال ملی, Hot Rod انجمن سونوما اتباع کشیدن مسابقه در سونوما Raceway شده اند به تعویق افتاد دیگر قربانی coronavirus stay-at-home سفارشات.

در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24-26 این رویداد انتظار می رود که برگزار شد در یک تاریخ مشخص شود.

نژاد در انتخابات گفت: آنها در حال کار با NHRA در تاریخ خواهد بود که ممکن است در عرض های محلی و ایالتی و فدرال دستورالعمل های ایمنی به معنای به سرعت گسترش ویروس.

رویدادهای ورزشی و کنسرت ها و گردهمایی های زیادی از هر نوع ممنوع شده است از اواسط ماه مارس در سونوما کانتی و انتظار می رود به طور محدود تا روز کارگر.

“اثرات این بحران بهداشتی در حال تأثیر هر جنبه ای از جامعه ما و هر چند این تاخیر نا امید کننده است اولویت اول ما این است که سلامت مشتریان ما و بزرگتر NHRA drag racing جامعه گفت:” استیو صفحه raceway رئیس جمهور و مدیر کل.

دارندگان بلیط باید سه گزینه:

استفاده از بلیط خود را برای این رویداد به تعویق افتاد

دریافت هزینه کامل خرید خود را با قیمت منهای هزینه خدمات

و یا را انتخاب کنید برای دریافت یک رویداد اعتباری به مبلغ پرداخت شده به تاریخ به علاوه 20 ٪ اضافی. اعتبار را می توان نسبت به هر گونه پذیرش ها از جمله تک روز و آخر هفته بلیط ارتقا بسته های فن مهمان نوازی اردو و بیشتر در طول 2021 NHRA Mello Yello Drag Racing سری رویداد در سونوما Raceway.

تویوتا/SaveMart 350 نسکار مسابقه برنامه ریزی شده برای ژوئن 14 ممکن است موکول به زمان دیگری و یا محل دیگری نسکار و raceway مقامات گفته اند. نسکار گفت: متعهد به تکمیل آن سال 2020 نژاد تقویم حتی اگر این بدان معناست که حرکت نژاد به کشورهای با محدودیت کمتر و اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

اطلاعات بیشتر را می توان در یافت www.Sonoma Raceway.com.

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de