NHRA drag racing در سونوما Raceway لغو

این NHRA سونوما اتباع Mello Yello Drag Racing سری مسابقه برگزار می شود از جولای 24-26 در سونوما Raceway لغو شد. این اخبار به شرح زیر اعلام شده در اواسط ماه مه که در نسکار سالانه توقف در سونوما لغو خواهد شد.

پس از اعلام تعویق افتادن مسابقه در اوایل ماه مه سونوما Raceway و NHRA باید از نزدیک کار می کرد برای پیدا کردن یک جایگزین تاریخ برای این رویداد سالانه اما با تعداد محدودی از گزینه های در اواخر پاییز raceway نبود اعتماد به نفس می تواند میزبان یک رویداد موفق.

“در کار با NHRA را تجدید نظر 2020 برنامه فصل بهترین گزینه برای NHRA سونوما اتباع می شده اند در ماه نوامبر و با عدم اطمینان از آب و هوا که تحت تاثیر مسابقه و اردو تجربه ما اعتماد به نفس ما می تواند با ارائه یک رویداد به استاندارد طرفداران ما آمده اند به انتظار” گفت: Steve صفحه سونوما Raceway رئیس جمهور و مدیر کل. “ما خدا را شکر برای ما پرشور NHRA طرفداران و نمی توانید صبر کنید برای بازگشت به مسابقات در سال 2021.”

این علائم اولین بار NHRA اتباع رویداد در سونوما لغو شده است و یا موکول پس سری افتتاحیه بازدید در سال 1988. این NHRA Mello Yello Drag Racing سری باز خواهد گشت به سونوما Raceway در 2021.

در جای دیگر NHRA drag racing سر فصل آن در ماه جولای با back-to-back حوادث در Lucas نفت Raceway در ایندیاناپولیس با محدود تماشاگران مجاز است. حوادث اجرا می شود در جولای 11-12 و جولای 18-19.

این NHRA سونوما اتباع دارندگان بلیط ممکن است انتخاب کنید برای دریافت یک رویداد اعتباری برای مبلغ پرداخت شده به علاوه 20 ٪ اضافی و یا دریافت هزینه کامل از قیمت خرید خود. 120% اعتباری می توان نسبت پذیرش برای 2021 NHRA اتباع رویداد در سونوما.

کسانی که خریداری بلیط برای NHRA سونوما اتباع باید کامل تبادل فرم درخواست ظرف مدت 30 روز در www.sonomaraceway.com/nhra-exchange برای شروع بلیط ارز روند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>