NHL را هل جدول زمانی برای از سرگیری فصل

NHL هل دادن به عقب امکان از سرگیری فصل آن توسط چند هفته اگر نه یک ماه یا بیشتر.

لیگ و بازیکنان NHL’ Association گفت: بازیکنان دوشنبه به آنها می توانید به خانه بروید — حتی در خارج از شمال امریکا — و باید خود منزوی کردن از طریق 27 ماه مارس در حالی که این فصل در خود نگه دارد در میان coronavirus بیماری همه گیر. اما NHL همچنین هشدار داد که آن را نمی خواهد بود قادر به حتی ارائه راهنمایی در پتانسیل بازگشایی تیم شیوه های دیگر 45 روز است که می تواند فشار هر پتانسیل بازگشت به بازی را به ممکن است.

دستورات جدید بر روی پاشنه از CDC توصیه در برابر تجمعات از 50 یا بیشتر مردم در ایالات متحده آمریکا برای بعد از هشت هفته. NHL گفت: “با توجه جهان تحولات” مورد توجه قرار داده خواهد شد به بازگشایی امکانات پس از خود-دوره قرنطینه به پایان می رسد در اواخر ماه مارس است اما شیوه برای 31 تیم نمی خواهد اتفاق می افتد اواخر ماه آوریل — در اولین.

“من فکر می کنم در نور CDC توصیه های آن سخت است برای پیش بینی است که ما به دنبال در آنجا اتفاق می افتد در اینجا در ماه مارس و یا حتی مارس به نظر من” عامل جی گراسمن گفت.

NHL کمیسر گری Bettman و nhl on nbc مدیر اجرایی همین Fehr هر روز جمعه گفت او آگاه از هر بازیکن تست مثبت برای کوروناویروس.

کمیسر NBA آدم نقره در هفته گذشته گفت: در لیگ وقفه به احتمال زیاد حداقل یک ماه. بعد گفت: هفته گذشته فصل را در “مکث” Bettman تا به حال قرار نیست یک قاب زمان در زمانی که NHL ممکن است از سر بازی.

“مکث خواهد بود تا زمانی که آن را مناسب و محتاطانه و امن برای شروع به بالا,” Bettman گفت: در هفته گذشته. “هیچ کس نمی داند چه مدت این وقفه ممکن است. هیچ کس حتی جامعه پزشکی می تواند پیش بینی آن با یقین است.”

دولت آمریکا تحمیل ممنوعیت سفر از اروپا برای غیر شهروندان است که گسترش تا اواسط ماه آوریل است. وجود دارد در حال حاضر 233 بازیکنان اروپایی در NHL فهرست اسامی از جمله گلزن برجسته لئون Draisaitl از آلمان و بیشتر وجود دارد در قرارداد که در افراد زیر سن قانونی. چگونه بسیاری ممکن است بازگشت به صفحه اصلی ناشناخته است.

“من به صحبت برخی از بازیکنان که در حال انجام بهترین خود را به وضوح تلاش برای بازگشت به امن ترین و راحت ترین محیط است که آنها می تواند رسیدن به این نقطه” گراسمن گفت.

NHL به حالت تعلیق در آن فصل با 189 بازی های باقی مانده قبل از اینکه برگشتی. Bettman گفت: او همچنان خوش بینانه در مورد از سرگیری و هنوز هم اعطای جام استنلی است که نه تنها تحویل داده شده است که دو بار پس از سال 1893: 1919 (به اسپانیایی شیوع آنفولانزای) و 2005 (تحریم).

NHL بازیکنان قبلا کارگردانی برای ماندن در تیم خود را در شهرستان و صبر کنید. لیگ و اتحادیه تا به حال در مورد احتمال بازگشت بازیکنان به تیم آموزش امکانات در هفته آینده یا بیشتر اما این برنامه تغییر کرده است.

“ما به طور مداوم در تماس با NHL و به طور مداوم دوباره ارزیابی” Fehr گفت: در هفته گذشته. “هر تاریخ شما انتخاب کردن صرفا رفتن به بهترین حدس بزنید و آن را در مورد به همان اندازه احتمال راست بودن را به عنوان هر نوع دیگر بهترین حدس می زنم.”

معاون کمیسر لایحه دالی گفت: AP تیم دستور داده شده بود به مراقبت از ترتیبات و پرداخت بازیکنان تحت قرارداد.

— آریزونا شغالها defenseman هارون نس اول شد NHL بازیکن publcly شناخته شده تست شده برای COVID-19. عامل نیل Sheehy گفت: نتایج برگشتم منفی پس از نس به دنبال NHL دستورالعمل به دنبال تست برای آنفولانزا مانند علائم.

“او هرگز فکر نمی کردم او تا به حال آن را برای شروع با به صورت کاملا صادقانه” Sheehy گفت: از طریق تلفن. “آنچه اتفاق افتاده این است که لیگ گفت: اگر گلو درد, اگر شما یک آبریزش بینی, اگر شما یک سرفه و تماس با مربی و نمی آیند به میدان یخ بازی و پس از او انجام دادیم.”

— آمریکا در لیگ هاکی NHL بالا جزئی از تیم های لیگ برتر گفت: نامحدود سیستم تعلیق آن فصل به طور منظم نخواهد بود برداشته قبل از ممکن است. لیگ همچنین گفت که پیشنهاد آن تیم کار بر روی بازگشت به بازیکنان اصلی خود را در خانه.

— این Kontinental لیگ هاکی است که مصرف یک هفته توقف در آن برگشتی به آمده تا با یک فرمت جدید و برنامه ریزی برای شش باقی مانده روسی تیم. فنلاند-بر اساس Jokerit و قزاقستان بر اساس Barys نورسلطان کشیده از پلی آف میان همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im