NHL ‘توقف’ فصل در میان coronavirus نگرانی

NHL است پس NBA سرب و تعلیق آن فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

NHL کمیسر گری Bettman پنج شنبه اعلام کرد آن است که توقف آن فصل یک روز پس از NBA معلق بازی بعد از یک بازیکن تست مثبت روز شنبه برای COVID-19.

“در نور مداوم تحولات ناشی از کروناویروس و پس از مشاوره با کارشناسان پزشکی و برگزاری یک کنفرانس تلفنی از حکام لیگ ملی هاکی است اعلام کرد که امروز آن را مکث 2019-20 فصل آغاز با بازی امشب,” Bettman در بیانیه ای گفت. “NHL شده است و تلاش برای پیروی از فرامین کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات محلی در حالی که آماده برای هر گونه تحولات و بدون در نظر گرفتن زودرس و یا اقدامات غیر ضروری. اما زیر شب گذشته در خبری که یک بازیکن NBA دارای آزمایش مثبت برای coronavirus — و با توجه به این که ما در لیگ به اشتراک گذاری بسیاری از امکانات و رختکن و آن را در حال حاضر به نظر می رسد احتمال وجود دارد که برخی از اعضای NHL جامعه خواهد تست مثبت در برخی از نقطه آن است که دیگر مناسب سعی کنید به ادامه بازی در این زمان است.”

NHL است توقف بازی با 189 بازی باقی مانده در این فصل و عدم اطمینان در مورد چگونه بسیاری از — اگر هر می تواند قبل از بازی پلی آف. یک تعداد انگشت شماری از اروپا هاکی لیگ در حال حاضر به نام خاموش مانده از فصل خود را.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر همه مناسب توصیه های پزشکی و ما را تشویق بازیکنان ما و دیگر اعضای NHL جامعه را به تمام اقدامات احتیاطی مناسب — از جمله توسط خود قرنطینه که در آن مناسب” Bettman گفت. “هدف ما این است که سر بازی به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه به طوری که ما قادر خواهد بود برای تکمیل فصل و جایزه جام استنلی.”

در انتظار فصل بودن معلق متعدد تیم را به بازی جاده بازی در حال حاضر نهایی برنامه ای برای بازگشت به خانه بعد از ظهر. NHL قبل از آن تصمیم به تعلیق این فصل با داشتن تمام 31 تیم های انصراف از شیوه و قبل از بازی اسکیت. وجود دارد 10 بازی برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب.

این معلوم نیست چه این حرکت به معنی برای بقیه فصل به طور منظم و یا برگشتی.

جام استنلی اعطا شده است و هر سال از سال 1893 با دو استثنا: در سال 1919 هنگامی که نهایی لغو شد پس از پنج بازی به دلیل شیوع آنفولانزای اسپانیایی و در سال 2005 زمانی که فصل نامیده می شد به دلیل تحریم.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است.

NBA به حالت تعلیق در آن فصل پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19. یک فرد با دانش گفت: آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه که Gobert را یوتا هم تیمی داناون میچل همچنین آزمایش مثبت است.

تا کنون NHL است گفت: هر بازیکن دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

NHL به تازگی به عنوان 2012-13 کاهش به 48-بازی فصل به طور منظم پس از تحریم. که فصل را شامل پر برگشتی.

به عنوان چهارشنبه, NHL نداشت leaguewide اعلامیه در مورد حتی به طور بالقوه برگزاری بازی ها در عرصه خالی بدون طرفداران در می ایستد. The Columbus Blue Jackets شد تیم اول به این مرحله گفت: بازی های خود را با حضور “محدود به خانه و بازدید از باشگاه پرسنل credentialed رسانه ها و پخش شرکای ضروری باشگاه و عرصه کارکنان و NHL مقامات.” سن خوزه کوسه سپس گفت: خود باقی مانده بازی های خانگی در ماه مارس را بدون طرفداران.

این NWHL به تعویق افتاد آن Isobel نهایی جام حذفی, برنامه ریزی برای جمعه شب در بوستون اما نمی دهد یک تاریخ جدید.

یک فرد با دانش مستقیم از بحث می گوید آسوشیتد پرس که توصیه شده است به IIHF به لغو مردان قهرمانی جهان در سوئیس. توصیه میشود تا برای رای IIHF اعضای پنج فرد گفت: AP به شرط ناشناس ماندن به دلیل یک تصمیم گیری نشده است رسیده است.

که توسعه می آید روز پس از IIHF لغو دنیای زنان مجموعه را آغاز و در اواخر ماه مارس در نوا اسکوشیا.

___

AP بسکتبال حرفه نویسنده, تیم رینولدز کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im