NHL OKs 24-تیم حذفی فرمت

NHL را رها بقیه فصل به طور منظم و رفتن مستقیم به پلی آف با حضور 24 تیم به جای 16 — اگر از آن است که قادر به ادامه بازی.

این تصمیم اعلام کرد Tuedsay توسط کمیساریای گری Bettman است هیچ تضمینی وجود ندارد که بازی های در حال آمدن به عقب. NHL و NHL بازیکنان’ Association هنوز هم باید شکل بهداشتی و پروتکل های ایمنی و حل مسائل دیگر.

هنوز اتو کردن فرمت و باریک کردن آن دو بالقوه حذفی میزبان شهرستانها به یک لیست از 10 نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی پس از ورزش جهانی شد تا حد زیادی تعطیل در ماه مارس به عنوان coronavirus شیوع تبدیل به یک بیماری همه گیر. بازی می تواند رزومه در اواخر ماه جولای با جام استنلی تصمیم نهایی در ماه سپتامبر و یا حتی بعد از آن.

گروه 12 تیم به نمایندگی هر یک از این دو همایش خواهد بود محدود به بازی در دو شهر هنوز مشخص نشده است با سه هفته اردوگاه های آموزشی باز کردن هیچ زودتر از ژوئیه 1. Bettman گفت: داوطلبانه تمرینات می تواند شروع در اوایل ماه ژوئن است.

“ما امیدواریم که این یک گام به عقب به سمت عادی شدن امور” Bettman گفت.

در اوایل این هفته لیگ و nhl on nbc صادر گسترده پروتکل هنگامی که بازیکنان مجاز به بازگشت به امکانات خود را. آنها شامل حداکثر شش بازیکن روی یخ در یک زمان بدون تماس و بدون مربیان به صورت داوطلبانه تمرینات.

به جای محدود کردن جام تعقیب و گریز به طور معمول 16 تیم که واجد شرایط برای پلی آف لیگ و بازیکنان توافق برای گسترش زمینه به 24 از آن 31 تیم به دلیل شرایط غیر معمول.

این بدان معناست که امثال Montreal Canadiens هنوز زنده هستند با وجود اینکه نه امتیاز از یک نقطه حذفی که هاکی متوقف شد مارس 12. اما همه تیم ها باید همان مسیر به هاکی طبقه جایزه.

چهار تیم برتر در هر کنفرانس و رتبه بندی توسط نقاط درصد — بوستون خلیج تمپا واشنگتن و فیلادلفیا در شرق و St. Louis, کلرادو, Vegas و دالاس در غرب — را بازی جداگانه round-robin مسابقات برای تعیین بذر.

باقی مانده از 16 تیم خواهد بود کشت کنفرانس راه اندازی بهترین-از-پنج سری در شرق شماره 5 پیتسبورگ در مقابل شماره 12 مونترال, No. 6 کارولینای مقابل شماره 11 نیویورک رنجرز شماره 7 New York Islanders در مقابل شماره 10 فلوریدا و شماره 8 تورنتو در مقابل شماره 9 کلمبوس. در غرب آن خواهد بود شماره 5 ادمونتون در مقابل شماره 12 شیکاگو, No. 6 نشویل در مقابل شماره 11 آریزونا شماره 7 ونکوور در مقابل شماره 10 مینه سوتا و شماره 8 کلگری در مقابل شماره 9 وینیپگ.

“هر گونه برنامه ریزی برای از سرگیری بازی تعریف نمی تواند کامل” Bettman گفت. “اما ما معتقدیم ساخته شده یک طرح کلی است که شامل تمام تیم های که به عنوان یک موضوع عملی که ممکن است تا به حال شانس راهیابی به مرحله پلی آف زمانی که فصل بود متوقف شد و این طرح را تولید کند شایسته قهرمان جام استنلی که باید اجرا postseason دستکش بلند منحصر به فرد است که به NHL.”

بازی در حال انتظار برای بازی در دو hub شهرستانها و Bettman گفت: 10 در حال اجرا: شیکاگو, Columbus, دالاس, Las Vegas, پیتسبورگ و مینیاپولیس و سنت پل در ایالات متحده و ادمونتون تورنتو و ونکوور در کانادا.

در حالی که هنوز هم وجود دارد جزئیات را برای کار کردن از جمله اینکه آیا دو دور اول بهترین از پنج یا هفت Bettman گفت که او انتظار دارد که بهترین هفت جام استنلی نهایی به طور کامل در یکی از دو مرکز شهرستانها. هر تیم خواهد بود محدود به تعداد 50 نفر در این شهرستان نقش آن در.

“این آسان نیست برای گرفتن هر کس در هیئت مدیره با تمام کشورهای مختلف به بازیکنان این تیم که در پلی آف تیم های که ممکن است در پلی آف و گرفتن که تمام توافق با اتحادیه اروپا” Buffalo Sabres صاحب کیم Pegula آسوشیتدپرس گفت. “برای ما حتی پایان فصل و جایزه (جام استنلی) من می دانم که بسیاری از کار به آن رفت. اما من می دانم که چقدر مهم است برای ما بازیکنان ما طرفداران لیگ ما مطمئن شوید که ما نتیجه آن است.”

تصمیم به 189 به طور منظم فصل بازی که بازی به پایان می رسد این فصل برای کوسه ها, Buffalo, New Jersey, کالیفرنیا لس آنجلس, اتاوا و دیترویت.

کسانی که هفت تیم در حال حاضر آماده شدن برای یکی از دو احتمالی پیش نویس قرعه کشی برای تعیین بالا 15 انتخاب. قرعه کشی برگزار خواهد شد ژوئن 26, با یکی دیگر از برنامه ریزی بعد بسته به اینکه کدام یک از هشت تیم واجد شرایط برای 16 تیم حذفی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de