NHL لیگ برتر فوتبال در میان سایر رشته های ورزشی تعلیق در لغو رویدادهای

NHL قرار داده شده فصل آن بر روی یخ — در حال حاضر است.

NHL کمیسر گری Bettman و گفت: این لیگ خواهد شد “مکث” فصل آن موثر بلافاصله به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. حرکت در آمد یک روز پس از NBA به حالت تعلیق در آن فصل بعد از بازیکن تست مثبت برای COVID-19.

Bettman گفت: امید است از سر بازی بعد و هنوز هم جایزه جام استنلی.

“پس شب گذشته خبر که یک بازیکن NBA دارای آزمایش مثبت برای coronavirus — و با توجه به این که ما در لیگ به اشتراک گذاری بسیاری از امکانات و رختکن و آن را در حال حاضر به نظر می رسد احتمال وجود دارد که برخی از اعضای NHL جامعه خواهد تست مثبت در برخی از نقطه آن است که دیگر مناسب سعی کنید به ادامه بازی در این زمان” Bettman گفت.

NHL بازیکنان’ انجمن حمایت از تصمیم خواستار آن را “دوره مناسب اقدام در این زمان” و افزود: “بازیکنان به دنبال به جلو به فرصت برای از سرگیری بازی در مقابل طرفداران هاکی در همه جا.”

NHL است توقف بازی با 189 بازی باقی مانده در این فصل و عدم اطمینان در مورد چگونه بسیاری از — اگر هر می تواند قبل از بازی پلی آف که به طور معمول شروع به در اوایل ماه آوریل. یک تعداد انگشت شماری از اروپا هاکی لیگ در حال حاضر به نام خاموش مانده از فصل خود را.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر همه مناسب توصیه های پزشکی و ما را تشویق بازیکنان ما و دیگر اعضای NHL جامعه را به تمام اقدامات احتیاطی مناسب — از جمله توسط خود قرنطینه که در آن مناسب” Bettman گفت. “هدف ما این است که سر بازی به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه به طوری که ما قادر خواهد بود برای تکمیل فصل و جایزه جام استنلی.”

NHL قبل تصمیم خود را با داشتن تمام 31 تیم های انصراف از شیوه و قبل از بازی اسکیت.

بی شماری حرفه ای و کالج لیگ و دیگر سازمان های ورزشی ساخته شده مشابه تصمیم گیری های پنج شنبه. در میان آنها:

لیگ برتر فوتبال تعطیل برای 30 روز. آن فصل آغاز شده Feb. 29 و هر تیم دو بازی مسابقات. ایالات متحده در فدراسیون فوتبال لغو شد, نمایشگاه ها در ماه های مارس و آوریل برای آن مردان و زنان تیم ملی است. منطقه ای گروه کونکاکاف به حالت تعلیق در لیگ قهرمانان رقابت است.

همچنین در فوتبال آرسنال Mikel Arteta دارای آزمایش مثبت برای coronavirus مجبور باشگاه به آن مجتمع آموزشی و قرار دادن کل اول تیم خود در انزوا. آرسنال با توجه به بازی در برایتون روز شنبه لیگ برتر هل دادن آینده با یک لیست ثابت و استادیوم ها با طرفداران. اما آرسنال گفت: “روشن است که ما نمی خواهد بود قادر به بازی در برخی از وسایل خود را در حال حاضر برنامه ریزی شده تاریخ است.”

PGA لغو سه روز نهایی مسابقات قهرمانی بازیکنان در پونته ودرا بیچ فلوریدا و همچنین بعد از سه هفته منتهی به کارشناسی ارشد. تور LPGA به تعویق افتاد گلف برای اولین بار اصلی قهرمانی در این فصل و دو دیگر حوادث, تلفن خاموش Volvik بنیانگذاران جام سیمرغ در مارس 19-22 های کیا کلاسیک در کارلسبد در مارس 26-29 و عمده آنا الهام در رانچو مایراج در مارس 2-5.

ATP به حالت تعلیق تمام مردان طرفدار مسابقات تنیس به مدت شش هفته. این WTA به نام کردن یک رویداد در مارس و در بیشتر تصمیم می گیرید تغییرات به زنان برنامه تور در عرض یک هفته. فدراسیون بین المللی تنیس گفت: آن را پایین لایه حوادث می تواند در خود نگه دارد تا مارس 22.

IndyCar و نسکار مسابقه خواهد شد در این آخر هفته بدون تماشاگر. این IndyCar مسابقه موقت در خیابان البته از طریق مرکز شهر سنت پترزبورگ ، نسکار بعد از دو مسابقه خواهد بود و بدون طرفداران این آخر هفته در آتلانتا و سپس در حیاط-میامی جاده سریع السیر. فرمول یک سازمان لغو این فصل باز استرالیایی جایزه بزرگ ساعت پیش از اولین سفر رسمی جلسات تمرین. آن را دنبال کرد مک لارن تصمیم به عقب نشینی پس از آن اعضای تیم آزمایش مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im