NFL اجازه خواهد داد که تیم به بازگشایی امکانات آغاز هفته آینده

تیم NFL گفته شد در یک یادداشت از لیگ جمعه که آنها می توانید شروع به بازگشایی امکانات خود را در هفته آینده.

این یادداشت از NFL کمیسر راجر Goodell گفت که تیم می تواند بازگشایی امکانات خود را آغاز سهشنبه اگر آنها مجاز به انجام این کار تحت ایالتی و محلی دستورالعمل و با رعایت سلامت و ایمنی پروتکل قبلا مشخص شده توسط لیگ. مربیان و اکثر بازیکنان مجاز به امکانات را در طول این مرحله اولیه از بازگشایی.

“این اولین مرحله از بازگشایی یک گام مهم در نشان دادن توانایی ما برای عمل [خیال] و به طور موثر حتی در محیط فعلی” Goodell نوشت: در این یادداشت. “پس ما با اجرای این فاز اول و به عنوان, بیشتر ایالت ها و محلات تصویب سیاست های است که اجازه می دهد بیشتر امکانات باشگاه برای بازگشایی, من انتظار می رود که کارکنان اضافی به احتمال زیاد از جمله کارکنان مربیگری را مجاز به بازگشت به باشگاه امکانات در یک زمان نسبتا کوتاه است.”

NFL بسته تمام تیم های’ امکانات و لیگ دفاتر در نیویورک در اواخر ماه مارس در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر. ماه گذشته پیش نویس NFL انجام شد از راه دور با تیم مربیان و مدیران عامل کار از خانه و Goodell اعلام انتخاب از زیرزمین خانه خود را در شهرستان Westchester, New York. تیم های در حال انجام خود را offseason برنامه برای بازیکنان از راه دور.

لیگ رفتگان از موضع قبلی خود که تیم امکانات خواهد بازگشایی تنها زمانی که تمام 32 می تواند بازگشایی در یک بار. وجود دارد کمی به هیچ مزیت رقابتی به دست آورد در این مرحله با مربیان و بازیکنان هنوز محروم از بازگشت. تنها بازیکنان مجاز در امکانات را در طول فاز اولیه بازگشایی هستند کسانی که تحت درمان های پزشکی و توانبخشی از صدمات.

Goodell نوشت: در روز جمعه یادداشتی که در لیگ همچنان به کار با بازیکنان NFL انجمن و کارشناسان پزشکی “در توسعه پروتکل های است که می تواند اجازه یک تعداد خاصی از بازیکنان برای بازگشت به امکانات باشگاه در اوایل ماه آینده.” NFL قبلا به اطلاع تیم ها که مجازی offseason برنامه برای بازیکنان ادامه خواهد داد و حداقل از طریق مارس 29.

لیگ گفته بود تیم در اوایل این ماه به در انطباق با جمعه با پروتکل برای بازگشایی امکانات. آن پروتکل شامل دما چک از کارکنان و بازدید کنندگان اجتماعی-فاصله اقدامات در دفاتر استفاده از پوشش صورت و انتصاب توسط هر تیم از یک کنترل عفونت افسر. NFL نشان داد و تصریح کرد: در Goodell memo جمعه که یک تیم می تواند بیش از نیمی از کارکنان خود را در آن مرکز در طول این مرحله از بازگشایی به حداکثر 75 نفر است.

تیم که محروم توسط دولت محلی و یا محدودیت از بازگشایی امکانات خود را سه شنبه می توانید انجام دهید تا زمانی که این دستورالعمل ها اجازه می دهد آن را Goodell نوشت جمعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de