NFL اردوگاه های آموزشی ” نگاه تعریف زمان های عجیب و غریب

انتظار نداریم که هر فوتبال — بازیکنان را در زمینه در NFL اردوگاه های آموزشی در هر زمان بیش از حد به زودی.

بدون مسدود کردن سورتمه. بدون عبور از عجله دریل. بدون سوت.

به عنوان تیم پایبندی به پروتکل های پزشکی است که عاقلانه و لزوما دستور داده شده است با این لیگ و اتحادیه بازیکنان هر نوع فوتبال اقدام ممکن است به تاخیر افتاد تا اواسط ماه اوت است.

امیدوارم هیچ مربیان در عجله هستند به مسدود و مسیر در حال اجرا در حال عبور و عجله و لگد زدن رفتن به صورت جدی حتی پس از coronavirus همه گیر تعطیل از ماه مارس هر چیزی اما از راه دور شیوه ها و تمرینات است.

زمان های عجیب و غریب در واقع.

“این دو هفته ما نیاز به آرامی شیب دار آنها را و آنها را آماده برای بازی. هر کس که از مناطق مختلف و با محدودیت های مختلف,” شارژر مدیر کل تام Telesco گفت. “ما قصد داریم برای انجام کارهای مختلف. بدون پیش فصل بازی ها و یا ترکیب شیوه های تیم ما را مجبور به تغییر برنامه های ما. باید به قرار دادن آنها را در شرایط رقابتی و انجام بهترین ما می توانیم.”

انجام بهترین آنها می توانند در سال 2020 باید معنی نگه داشتن همه امن و سالم تعقیب نمی برد. است که می تواند بعد اگر NFL طرح کرایه بهتر از لیگ اصلی بیس بال است تا کنون.

و هیچ سوال که فوتبال سازمان ها با توجه به MLB وضعیت.

“ما درک می کنیم که این ویروس واقعی است” عقاب مربی داگ Pederson می گوید: “و ما همه چیز را ما می توانیم در قدرت ما برای ایمن ماندن حفاظت از خودمان زمانی که ما در ساختمان حفاظت از بازیکنان ما و این مایه تاسف است, چه اتفاقی افتاده است. اما ما طولانی مجموعه ای از پروتکل ها است که ما را به رعایت و این است که ما طبیعی جدید در حال حاضر مشغول به کار در این شرایط …

“این چیزی است که ما می رویم به در آغوش. ما در حال رفتن به آن مثبت است.”

چگونه ؟ آیا مناسب دینامیک برای اردوگاه های آموزشی در یک ورزش است که نیاز به تماس مکرر کمی به هیچ اجتماعی فاصله حتی huddles? ورزش شامل ترانشه باند مقابله و حداقل دو مرد دست زدن به فوتبال در هر بازی ؟

دکتر اسکات Braunstein پزشکی مدیر Sollis سلامت-LA سابق و یک حاشیه پزشک برای قوچ است برخی از پیشنهادات.

در حالی که Braunstein می یابد لیگ پروتکل های مناسب و خوبی توسعه یافته او نگران است چگونه NFL در برخورد با بازیکنان که تا به حال شناخته شده است, از قرار گرفتن در معرض به کسی که با یک مثبت COVID-19 آزمون و یا کسی که با علائم حاکی از coronavirus.

“مسئله این است که چه رخ خواهد داد این است که در ابتدا پس از قرار گرفتن در معرض کسانی که بینی سواب بسیار حساس به چیدن ویروسی بارهای” Braunstein می گوید. “این شانس را به شما نشان خواهد داد تا به عنوان یک مثبت کوچک هستند و احتمال منفی کاذب تقریبا 100 درصد است. طول می کشد تا هفت روز قبل از این آزمون واقعا دقیق است. حتی در روز چهارم وجود دارد تا 67% منفی کاذب هستند.

“بنابراین شما می توانید بازیکنان در کمپ که مثبت هستند و عفونی هستند.”

Braunstein یک طرفدار قوی point-of-care, تست چیزی روی صفحه نمایش انجمن صنفی بازیگران است که با استفاده از.

“این آزمون است که می تواند در عرض 30 دقیقه بسیار با دقت قبل از اینکه شما در یک هواپیما و یا قبل از اینکه شما در یک اتوبوس,” او توضیح می دهد. “نتایج تقریبا آزمایشگاه کیفیت تا شاید یک تیم می تواند جدا از بازیکنان که تست مثبت دور از بقیه تیم است.”

او همچنین در مورد شگفتی های سفر برای تیم است. NFL مانند MLB تصمیم گرفتند به دنبال یک حباب محیط زیست مانند NHL, NBA, WNBA و MLS رفت.

“سفر قطعا موضوع دیگر این است که در آن NBA و NHL واقعا آن را درست کردم اما آن را نمی ممکن است عملی را انجام دهد که در فوتبال” Braunstein می گوید. “حتی به عنوان یک تیم در یک هواپیمای جت خصوصی شما هنوز هم تنفس recirculated هوایی و پرواز در سراسر کشور است.”

دیگر منطقی گام Braunstein می گوید, است, صورت, پوشش برای بازیکنان NFL. سپر صورت طراحی شده است که بازیکن می تواند با استفاده از, اما Braunstein خواستار استفاده بیشتر.

“اگر آنها می خواهند به ارائه برای بیشترین سطح ایمنی و ماسک استفاده شود برای هر بازی,” او می گوید. “برخی از مرتب کردن بر اساس صورت مواد باید اجباری است. …

“من می دانم NFL نیست سفارش اجباری ماسک و بازیکنان و اتحادیه داده اند برخی از بازخورد منفی. من فکر می کنم ناراحتی با پوشیدن یک ماسک است که هیچ چیز در مقایسه با آنچه که من را دیده اند در اتاق اورژانس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>