تیم NFL تکیه بر نوار با کروناویروس تغییر قبل از پیش نویس روال

آرورا کلرادو. >> بیایید رفتن به نوار.

NFL تیم نیاز به تکیه بیشتر به شدت در بازی فیلم از چشم انداز آنها به عنوان آماده سازی برای پیش نویس در زمانی که COVID-19 همه گیر شده متوقف کسب و کار به طور معمول در سراسر جهان است.

اجتماعی فاصله باعث توسط coronavirus اضطراری است, متوقف, نرم افزار زمان بندی روز در محیط های دانشگاهی. آن را نیز رهبری لیگ به ناکرده تیم میزبانی چشم انداز در تیم ستاد و یا بازدید از آنها برای فرد مصاحبه چهره به چهره جلسات که معمولا چنین بخشی جدایی ناپذیر از سالانه ارزیابی است که می تواند باعث شکستن و یا یک حق رای دادن و اقبال.

“ما فقط باید به این نتیجه بهترین ما می توانیم از آنچه که ما می توانید بر روی نوار” Denver Broncos مدیر جان Elway گفت: در یک کنفرانس تلفنی امروز.

Broncos مربی ویک Fangio گفت پیشاهنگی و کالج پرسنل وبزرگترین هستند علاقه نشان می دهد نهم-دهم ارزیابی یک بازیکن است که بر اساس آنچه که او در کالج با فقط 10 درصد از کلاس آینده NFL سراغ ترکیب, کالج pro روز و/یا مصاحبه های شخصی است.

“این سال آن را واقعا آزمایش می شود” Fangio گفت. “این خواهد بود که 90 درصد آنچه را که در نوار کاست و ما را از وجود دارد.”

Fangio قرار دادن یک چرخش مثبت در این وضعیت است.

“ما باید در زمان تمرین است که شما به طور معمول برای ارزیابی بچه ها, اما گاهی اوقات کسانی که در زمان تمرین و این اطلاعات فقط ابرها موضوع” Fangio گفت. “آن را به خوبی می دانم که چه چیزی یک مرد اجرا می شود 40 اما چگونه سریع او نگاه در نوار مهم تر است.

“بسیاری از اوقات شما می توانید حدس بزنید که چگونه سریع یک مرد اجرا می شود به طور کلی. آن را مهم تر از آنچه در این نوار می گوید.”

کمتر از یک ساعت رانندگی از Broncos مقر جدید دانشگاه کلرادو سر مربی تیم فوتبال کارل Dorrell است lamenting است چگونه FaceTime کرده و به جای چهره با بازیکن خود را به دلیل پناه-در-محل و اقامت در خانه دستور آن صادر شده است در پاسخ به جهانی همه گیر.

در حالی که تاکید بر این است که این اقدامات هستند و آنچه مهم است برای جلوگیری از همه گیر Dorrell که سمت چپ کار خود را به عنوان میامی دلفین ها گیرنده های مربی را بیش از در کلرادو زیر مل تاکر خروج ناگهانی در ماه فوریه گفت: صحت ارزیابی های ساخته شده در فرد است.

“من واقعا قوی فلسفه در آن است. من فکر می کنم بهترین راه برای دریافت بهترین ارزیابی از بازیکنان واقعا در نوار” Dorrell گفت. “نوار نوع به شما می دهد یک ایده اما از من تجربه آن را به گرفتن دست خود را بر روی بازیکنان در چمن. که زمانی که شما می دانید آنچه شما باید. شما می توانید نوع احساس خود را جنبش خود انفجاری خود را در فقدان آن چیزی که مهم هستند مواد تشکیل دهنده را برای شما به یک ارزیابی.”

به همین دلیل او خیلی مشتاق به حالت عادی بازگشت, به طوری که او می تواند نزدیک به نظر می رسد در فهرست او به ارث برده است.

“برای من همیشه بهترین زمانی که من دیدن آن زندگی می کنند و وقتی که من آنها را در حال اجرا در اطراف زمانی که من دیدن آنها را به رقابت در برابر یکدیگر. کسانی هستند که بهترین نشانه های ثبتشده از ساخت ارزیابی خود را” Dorrell گفت.

و Dorrell گفت که صادق است که آیا این یک NFL دستیار ارزیابی کالج استعداد او به عنوان یک بار بود و یا یک مربی دانشگاه چک کردن یک دبیرستان چشم انداز به عنوان او در حال حاضر انجام.

“من می خواهم به جای دیدن فرد برای ارزیابی یک فرد است. زمانی که من در NFL ارزیابی رسیور ترکیب خوب است اما این که یک گروه تنظیم و شما واقعا گرفتن اطلاعات خاص است که شما نیاز دارید” Dorrell گفت. “من می خواهم بیشتر از زمانی که من رفت و برگشت به که خاص دانشجویان ورزشکار دانشگاه و کار او را بیرون کردم و او را در هیئت مدیره و فوتبال ما صحبت و ما همه این چیزها متفاوت است. که زمانی که من کردم بیشتر از یک وضعیت شبیه به آن.”

یک مثال اخیر او با اشاره به سابق ایالت کلرادو گیرنده پرستون ویلیامز که خارج از حوزه مسائل مربوط به او را نگه داشته و از گرفتن پیش نویس سال گذشته است.

ویلیامز امضا شده با میامی پس از گرفتن کنار در هفت دور پیش نویس و تا به حال 32 جلب برای 428 متری و سه touchdowns قبل از مصدومیت زانو برش های کوتاه پر شور خود را rookie فصل است.

“او یک انتقال وجود دارد از تنسی و او تا به حال کمی از یک چمدان پس زمینه” Dorrell گفت. “اما زمانی که من ملاقات بچه های ما تا به حال یک گفتگو در ترکیب ما همچنان به ماندن در تماس با هر یک از دیگر, من همچنان به انجام تحقیقات من با مربیان هر دو در تنسی و در ایالت کلرادو.

“و شما می دانید که ما احساس می کنیم که ما یک سرقت را به یک داستان کوتاه مدت, زمانی که ما قادر به انتخاب او به عنوان عامل رایگان undrafted در میامی در سال گذشته” Dorrell گفت. “اگر شما نمی شیرجه رفتن به اطلاعات مانند که شما تمایل به از دست مقدار زیادی از همه چیز.”

به عنوان Elway آماده برای یک پیش نویس بر خلاف هر گونه دیگر گفت: یک تصمیم رادیکال Fangio ساخته شده این بهار است که پرداخت غیر منتظره سود سهام به عنوان تیم ایجاد آن پیش نویس هیئت مدیره برای مارس 23-25 فرآیند انتخاب.

Fangio را ندارد دستیار مربیان به ترکیب در ایندیاناپولیس در پایان ماه فوریه و در عوض آنها را به حال کار از راه دور در تمام هفته در دنور ارزیابی بازیکنان در پست های مربوطه خود را.

“این به ما کمک کرد فوق العاده, من فکر می کنم” Elway گفت. “ویک تا به حال مربیان ماندن خانه از ترکیب و صرف یک هفته کامل در این پیش نویس پس تمام مربیان کردم همه گزارش های خود را در روی بازیکنان در سال جاری پیش نویس است. که مفید بود. سپس ما را نگه مصاحبه با بازیکنان از طریق تلفن و یا اینکه آیا آن را در زوم به جای داشتن 30 بازدیدکننده داشته است است که ما تا به حال.

“بنابراین من در واقع احساس بسیار خوبی در مورد که در آن ما هستند. با پیش نویس ماندن که در آن است, آن را خوب است. ما فقط حرکت پیش رو و مقابله با دست ما برخورد. دوست من گفت: من احساس می کنم ما در شکل خوب است. بدیهی است که با برخی از اطلاعات ما نیست قادر به دریافت از آنجا که از virus ما را از طریق آن دریافت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>