بازیکنان NFL تایید کار جدید مقابله

با یک رای و با برخی از 500 اعضای اتحادیه شرکت نمی NFL بازیکن را تایید جدید قرارداد کار با لیگ. این ویژگی در 17 بازی فصل به طور منظم بالاتر حقوق, افزایش فهرستی از اندازه و بزرگتر بازنشستگی به صورت فعلی و سابق بازیکنان.

این معامله که اجرا می شود از طریق 2030 فصل پذیرفته شد که 32 تیم حاضر صاحبان ماه گذشته. این بازیکنان NFL انجمن عضویت صرف در هفته گذشته رای گیری در 439 صفحه سند پس از آن هیئت اجرایی دقت را رد کرد و آن را با یک 6-5 رای و بازیکن نمایندگان رای دادند و 17-14 به نفع یک شرکت.

به وضوح وجود دارد برخی از پلیر قوی مخالفت با این توافق دسته جمعی ، بسیاری از ستاره ها از جمله آرون راجرز, راسل ویلسون, J. J. وات و تاد Gurley, صحبت کردن در برابر آن است. کل آرا در میان تقریبا 2500 اعضای اتحادیه که شرکت بود 1,019-959. تصویب مورد نیاز یک اکثریت ساده — نتایج اعلام شد یکشنبه — وجود دارد و می تواند ماندگار خشم در میان اعضای اتحادیه داده شده که چگونه نزدیک رای گیری شد.

“نمی توانم باور کنم که ما به توافق که lol,” کلت تنگ پایان اریک Ebron توییتی. “ما می توانیم تنها بازی این بازی برای مدت طولانی و خانواده نمی خواهم همه چیز را ما می تواند از آن را دریافت ؟ …. 2030 خانواده انجام دهید بهتر است.”

کلاغ cornerback Marlon هامفری ابراز نارضایتی در مورد مشارکت مردم برای رای دادن.

“حدود 500 بازیکنان حتی رای در CBA جدید …” او در توئیتر خود نوشت. “این خوب و بد به این معامله است. من می توانید ببینید که چرا هر کسی که رای در هر صورت. من فقط فکر می کنم شگفت انگیز است بچه ها حتی نمی مراقبت.”

هکرها دفاعی پشت Tramon ویلیامز ارائه پشتیبانی برای تصویب جدید CBA.

“آنها جنگل را نمی بیند چرا که آنها هستند تا با تمرکز بر روی درخت” او هنوز توییتی. “شما خواهد بود یک بازیکن سابق بسیار طولانی تر از یک بازیکن واقعی در NFL.”

تقریبا بلافاصله بازیکنان خواسته بودند وحدت به ویژه در مواجهه با انتقاد از درون صفوف خود را مورد تصویب قرارداد.

“روند دموکراتیک خودش ایم” عقاب ایمنی مالکوم جنکینز یکی از با نفوذ ترین صداها در اتحادیه. “ما باید متعهد به وحدت فعلی ما و اعضای سابق. در حالی که من اصلا موافق با این تصمیم به دلیل اثرات منفی آن در برخی از زمان و بازیکنان سابق من احترام ما روند را رو به جلو فشار درآمده است.”

NFL کمیسر راجر Goodell, جای تعجب نیست, ستایش بازیکنان پذیرش جدید CBA.

“ما خوشحال هستیم که بازیکنان باید رای به تصویب پیشنهاد جدید CBA که ارائه مزایای قابل توجهی برای همه زمان و بازنشسته و بازیکنان افزایش مشاغل اطمینان از ادامه پیشرفت در بازیکن ایمنی و به طرفداران ما بیشتر و بهتر فوتبال” Goodell در بیانیه ای گفت. “ما قدردانی از تلاش های خستگی ناپذیر اعضای شورای مدیریت کمیته اجرایی و NFLPA رهبری هر دو آنها اختصاص داده شده نزدیک به یک سال را دقیق و با حسن نیت مذاکرات را برای رسیدن به این جامع تحول توافق است.”

به زودی پس از این اتحادیه اعلام نتایج رای گیری آن آغاز شد با بحث در مورد لیگ برنامه ریزی شده باز از 2020 NFL کسب و کار فصل چهار رایگان آژانس و معاملات. تاخیر ممکن است داده های لیگ محدودیت در مورد سفر به عنوان حفاظت در برابر جدید کروناویروس.

زمان و پتانسیل فرمت تغییرات پیش نویس برنامه ریزی در لاس وگاس از مارس 23-25 همچنین می تواند مورد بحث قرار گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im