NFL بازیکن متهم به سرقت مسلحانه در جنوب فلوریدا, حزب

میامی — پلیس در جنوب فلوریدا در حال تلاش برای پیدا کردن New York Giants cornerback DeAndre بیکر و سیاتل Seahawks cornerback Quinton دانبار پس از چند شهود متهم و آنها را از یک سرقت مسلحانه در یک مهمانی, مقامات روز پنجشنبه گفت.

میرامار پلیس با صدور حکم بازداشت برای هر دو مردان پنج شنبه در چهار فقره هر یک از سرقت مسلحانه با اسلحه گرم. بیکر چهره اضافی چهار فقره از تشدید حمله با اسلحه گرم. جامعه مسکونی واقع شده است و بین فورت Lauderdale و میامی است.

بیکر 22 و Dunbar, 27 بودند حضور cookout در میرامار صفحه اصلی شنبه شب هنگامی که مبارزه آغاز شد و بیکر از جیبش یک تفنگ حکم گفت. بیکر دانبار و دو مرد دیگر شروع به سرقت از افراد دیگر در حزب هزار دلار به صورت نقدی ساعت و اشیاء با ارزش دیگر شاهدان گفته محققان.

پلیس گفت: چهار مردان پس از فرار از خانه در سه خودرو: مرسدس بنز و لامبورگینی و BMW. گفته وسایل نقلیه پارک شده در یک راه است که آن را آسان به سرعت ترک منجر کارآگاهان به این باور سرقت برنامه ریزی شده بود. بدون آسیب گزارش شده است.

بیکر و دانبار هر دو از میامی.

بیکر یکی از سه دور اول پیش نویس میدارد غول بود در فصل گذشته. او 30th انتخاب کنید به طور کلی از گرجستان است. او با بازی در تمام 16 بازی شروع 15. او تا به حال 61 پردازد و هیچ interceptions. او گذشته از سه نیویورک میدارد که در دور اول.

“ما آگاه هستند از این وضعیت است. ما شده اند در تماس با DeAndre,” غول در بیانیه ای گفت. “ما هیچ نظر بیشتر در این زمان است.”

دانبار امضا شده با واشنگتن ردسکینز به عنوان عامل رایگان undrafted از فلوریدا در سال 2015 معامله شد به Seahawks در ماه مارس است. او شروع به 11 بازی فصل گذشته ساخت 37 پردازد و چهار interceptions.

“ما آگاه هستند از این وضعیت مربوط به Quinton دانبار و هنوز هم جمع آوری اطلاعات” Seahawks در بیانیه ای گفت. “ما تسلیم همه نظر بیشتر به لیگ محققان و مقامات محلی.”

دانبار صرف صبح روز پنجشنبه در یک کنفرانس ویدئویی با سیاتل رسانه ها برای اولین بار پس از داد و ستد از واشنگتن به Seahawks در ماه مارس است.

“شما فقط می خواهم به احساس می کنم می خواستم در پایان روز. … من فقط امیدوارم به بازپرداخت آنها را با راه من حمل خودم به عنوان یک فرد” دانبار گفت: در این ویدئو کنفرانس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de