NFL بازیکن شکایت ایران می گوید: زن و تجاوز جنسی به او در یک پرواز

لس آنجلس — NFL بازیکن تحت پیگرد هواپیمایی متحد گفت که او مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی توسط یک زن مست زن مسافر در یک چشم قرمز پرواز در ماه فوریه است.

این بازیکن گفت: در یک طرح دعوی در دادگاه است که به زودی پس از سوار شدن به صلیب کشور, پرواز یک زن نشسته در همان ردیف مواجه او بیش از یک ماسک صورت است که او به عنوان حفاظت در برابر coronavirus.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه, زن ساخته شده است پیشرفت های جنسی رسیده در داخل مرد ژاکت به نوازش سینه اش و سپس برداشت خود را فاق و پاره پاره کردن ماسک خود را.

این بازیکن گفت: او و پرواز با او شکایت کرده بود چندین بار به دو خدمه پرواز که به زن یک اخطار شفاهی اما نادیده گرفته و دیگر درخواست ها برای دخالت در هنگام آزار و اذیت ادامه داد: با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

وکلای این بازیکن و مرد دوم واصل طرح دعوی در دادگاه روز شنبه در Los Angeles County Superior Court. مردان نمی شد, نام در طرح دعوی در دادگاه. این بازیکن فوتبال در زندگی, Essex County, New Jersey, و مرد دوم در فیلادلفیا زندگی می کند با توجه به طرح دعوی در دادگاه. آنها به دنبال نامشخص خسارت از شرکت هواپیمایی.

ایران تایید کرد که یک حادثه رخ داده در پرواز از نیوآرک نیوجرسی به لس آنجلس اما به چند جزئیات.

“ایمنی و رفاه مشتریان ما همیشه اولویت اول ما است. در این مثال مشتری درگیر شد نقل مکان کرد به یک صندلی” سخنگوی شرکت هواپیمایی لی شرام در بیانیه ای گفت. “از آنجا که دادخواهی است که در حال حاضر در انتظار ما قادر به ارائه نظر بیشتر.”

طرح دعوی در دادگاه گفت: زن سفید بود و دو مرد سیاه و سفید هستند. در طول این حادثه گفت: این بازیکن فوتبال با التماس به توقف زیرا او بود که ترس “از درک یک مرد بودن قربانی و نژادی ننگ بودن یک جوان آفریقایی آمریکایی.”

مردان گفت: ایران به هر یک از آنها را 150 دلار مسافرتی کوپن برای مشکل خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de