NFL برنامه کامل فصل; بودن ‘عمدی مناسب’

  • ASSOCIATED PRESS In this May 22, 2019, file photo, Troy Vincent, NFL executive vice president, speaks to the media during the owners meetings in Key Biscayne, Fla. The NFL is planning to play a full season though it’s uncertain what that will look like.

    آسوشیتد پرس

    در این مه 22, 2019, فایل, عکس, Troy وینسنت NFL معاون اجرایی رئیس جمهور صحبت می کند به رسانه ها در طول صاحبان جلسات در کی بیسکین Fla. NFL در حال برنامه ریزی برای بازی در یک فصل کامل اگر آن را نامشخص آنچه که خواهد بود.

NFL در حال برنامه ریزی برای بازی در یک فصل کامل اگر آن را نامشخص آنچه که خواهد بود.

لیگ سخنگوی برایان مک کارتی گفت: امروز که پس از ژانویه 2020 برنامه در نظر گرفته شده برای انتشار پس از پیش نویس است. آن است که برنامه ریزی شده برای انتشار تا پایان هفته آینده با تاریخ کیکآف بازی چهار شنبه, سپتامبر. 10 نتیجه رسید با سوپر باول در فوریه. 7 در تمپا.

اما لیگ است برنامه ریزی چندین احتمالات به دلیل coronavirus همه گیر است که می تواند منجر به همه چیز از یک تاخیر شروع به اواخر زمستان سوپر باول.

“این برنامه خواهد شد به صورت عادی اما ما در حال انجام معقول و مسئول برنامه ریزی که ما همیشه فراموش داخل بازی عملیات” لیگ اجرایی Troy وینسنت گفت: خبر مربوط به امروز است. “بر اساس آنچه که ما در حال یادگیری از جامعه پزشکی و مردم چگونه در حال دست زدن به این داخل و خارج از کشور ما هستند که عمدی با معقول و مسئول برنامه ریزی در مورد آنچه که می تواند در محیط زیست ما و آنچه که ما می تواند در ترکیب برای حفاظت از سلامت و ایمنی از همه درگیر.”

خالی استادیوم خنثی سایت و هیچ bye هفته در میان گزینه های مختلفی بحث شده است.

“ما باید به آن نگاه کنید در محیط فعلی بر اساس آنچه که ما در حال یادگیری از طریق علم و از طریق جامعه پزشکی گفت:” وینسنت که مسئول نظارت بر فوتبال عملیات برای NFL.

اگر فصل نیاز به عقب رانده شود و یا فصل به طور منظم به تنظیم شود NFL اتحادیه بازیکنان را مجبور به تایید. لیگ و بازیکنان در ارتباط به یک کار جدید توافق در ماه مارس که حمل از طریق 2030 فصل است.

وینسنت گفت: لیگ را به ویروس آزمون به دور از مردم است.

“ما نمی,” او گفت:. “عمومی ایمنی اولین و مهمترین.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de