NFL در حال حرکت و لندن و مکزیکو سیتی بازی بازگشت به ایالات متحده استادیوم

NFL در حال حرکت است و آن پنج بازی برنامه ریزی شده برای لندن و مکزیکو سیتی در این فصل بازگشت به ایالات متحده در استادیوم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تمام پنج به طور منظم فصل بازی برگزار خواهد شد در استادیوم میزبان تیم.

برنامه ریزی شده بودند که دو بازی در خانه برای Jacksonville Jaguars در ورزشگاه ومبلی در لندن و دو در تاتنهام را با امکانات جدید با آتلانتا فالکونز و میامی دلفین ها به عنوان میزبان. کاردینالز آریزونا بود به تیم اصلی برای بازی در Azteca ورزشگاه در شهر مکزیک.

مخالفان نشده بود را اعلام کرد.

NFL در بیانیه ای گفت: امروز که “در کل فصل برای بازی در تیم NFL’ stadia تحت سازگار با پروتکل های متمرکز بر رفاه بازیکنان پرسنل و طرفداران … کمیسر راجر Goodell این تصمیم پس از مشورت با باشگاه های ما ملی و محلی این بازیکنان NFL انجمن پزشکی و مقامات بین المللی در ورزشگاه همکاران.”

NFL برگزار شده است به طور منظم فصل بازی در لندن هر سال از سال 2007. پس 2013, Jaguars میزبانی یک بازی وجود دارد و هر فصل.

“در حالی که NFL بسیاری از طرفداران در لندن انگلستان و اروپا خواهد شد بدیهی است نا امید شده توسط این اخبار آن است که کاملا حق تصمیم گیری برای اطمینان از ایمنی از همه درگیر در ورزش” شهردار لندن صادق خان گفت. “من می دانم که NFL باقی می ماند به طور کامل متعهد به لندن و من مشتاقانه منتظر استقبال از تیم NFL بازگشت به پایتخت در سال 2021.”

شهر مکزیک تا به حال به طور منظم فصل بازی در سال 2016 2017 و 2019.

“قابل توجهی پس از تجزیه و تحلیل ما بر این باورند که تصمیم به بازی در تمام بازی های ما در داخل کشور در این فصل این است که یک حق برای ما بازیکنان باشگاه های ما و طرفداران ما در ایالات متحده و مکزیک و انگلستان گفت:” کریستوفر Halpin یک NFL معاون اجرایی رئیس جمهور. “ما تا حد زیادی قدردانی و حمایت از دولتی ما و ورزشگاه همکاران در مکزیک و انگلستان که همه با این تصمیم موافق و ما مشتاقانه منتظر بازگشت به بازی ها در هر دو کشور در 2021 فصل است.”

لیگ تنظیم شده است به نسخه کامل برنامه در روز پنج شنبه شب است و قصد پیوستن به آن را هر چند احتمالات مورد بحث به عنوان یک حفاظت در برابر این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de