پیش نویس NFL آقای بی ربط می توانید از هیچ کس به یک بازیکن کلیدی

همیشه وجود دارد در مورد فتنه که انتخاب خواهد شد شماره 1 به طور کلی در پیش نویس NFL اما اجازه دهید فراموش نکنید آخرین بازیکن برداشت, همچنین شناخته شده به عنوان آقای بی ربط. جشن اطراف نهایی بازیکن انتخاب شده در پیش نویس آغاز شده و در سال 1976 زمانی که Pittsburgh Steelers انتخاب گسترده ای از کلوین کرک با 487th انتخاب کنید از 17 پیش نویس دور. که در سال Paul Salata, یک عضو سابق بالتیمور کلت و سان فرانسیسکو 49ers ایجاد یک اغراق در نیوپورت بیچ, شناخته شده به عنوان “بی ربط هفته” به افتخار نهایی انتخاب کنید.

در این سال آقای بی ربط است linebacker Tae Crowder, انتخاب شده توسط New York Giants به عنوان 255th و انتخاب نهایی در سال 2020 پیش نویس NFL. استخدام به عنوان در حال اجرا به عقب Crowder مجبور شد برای ایجاد یک موقعیت تغییر به linebacker در گرجستان طی اشتباه دوم فصل. Crowder بود با اعتبار 122 پردازد (10 برای از دست دادن) پنج پاس defensed دو interceptions و 1½ کیسه خود را در طول چهار سال با Bulldogs.

“من احساس می کنم خانه در حال حاضر” Crowder گفت: از بازی linebacker. “من احساس می کنم مثل من در بر داشت من نقطه و این چیزی است که من هنوز هم برای رسیدن به, اما این چیزی است که تنها می تواند بهتر به عنوان چیزهایی که رفتن نگه دارید.”

او سعی خواهد کرد برای تبدیل شدن به یکی از چند آقای Irrelevants تاثیر را در NFL. از سال 1994 سال اول پیش نویس قرارداد به هفت دور قالب که استفاده می شود امروزه در اکثر آقای Irrelevants هستند که فقط بی ربط اگر چه برخی از کرک NFL فهرست اسامی. یکی حتی برای یک قهرمان سوپر باول.

با استفاده از مقدار تقریبی یک all-in-one متریک ایجاد شده توسط داگ Drinen که ارزش یک بازیکن در هر موقعیت از هر سال ما می توانیم با تعیین آقای بی ربط بوده و مرتبط ترین. بالاتر ارزش تقریبی بهتر که پخش شد برای کار خود را. برای کسانی که با ارزش تقریبی صفر ما را به شکستن روابط با بازیهای انجام شده است. برای ده با هیچ بازی ما فقط ذکر شده آنها را به ترتیب زمانی برای جلوگیری از صدمه زدن به هر گونه احساسات است.

1. رایان Succop, 256th انتخاب در سال 2009

25 تقریبی ارزش بیش از 166 بازی های انجام شده

پس از وقت کیکر کانر برته منتشر شد توسط کانزاس سیتی در تابستان سال 2009 Succop شانس در نقش شروع در 1 هفته. او 25 از 29 رشته اهداف (86%) و 29 اضافی خود نقطه تلاش او یکی از بالاترین هدف زمینه نرخ برای یک تازه کار فصل را به پایان. او 104 امتیاز نیز بیشتر توسط یک تازه کار در طول فصل به طور منظم.

او همچنین به دست آورده و تیم های ویژه بهترین بازیکن هفته افتخارات پنج بار و تیم های ویژه بازیکن ماه افتخارات هنگامی که بیش از 11 سال زندگی حرفه ای.

2. مایکل سبز 254th انتخاب در سال 2000

22 AV بیش از 104 بازی های انجام شده

پیش نویس توسط خرس شیکاگو سبز صرف شش سال با این تیم و پس از آن تا به حال یک سال از روی لئامت دادن با Seattle Seahawks در سال 2007 و ردسکینز واشنگتن در سال 2008 سال گذشته خود را در لیگ. او به پایان رسید کار خود را با شش کیسه چهار interceptions هفت مجبور گیر میکنه, هشت اشتباه بهبود و 434 پردازد (350, خود ارضایی, 19 برای از دست دادن).

3. مارتی مور 222nd انتخاب در سال 1994

14 AV بیش از 112 بازی های انجام شده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de