پیش نویس NFL پیشنمایش: در حال اجرا پشت کوتاه در استعداد

ورزشی

در حالی که وجود خواهد داشت نه یک جرثقیل هنری در میان این سال گروهی از پشت در حال اجرا وجود دارد می تواند یک بری سندرز. ادامه مطلب

در حالی که وجود خواهد داشت نه یک جرثقیل هنری در میان این سال گروهی از پشت در حال اجرا وجود دارد می تواند یک بری سندرز.

بالا پشت همه با هیچ شکوه 5 فوت و 10. پیشرو راه عمودی آینده در حال: 5-8 D’Andre سریع از گرجستان 5-10 جاناتان تیلور از ویسکانسین 5-7 کلاید ادواردز-Helaire از LSU و 5-9 J. K. دابینز از ایالت اوهایو.

“زمانی که من او را دیدم (ادواردز-Helaire) بازیکن او مرا به یاد بود بری سندرز” گفت: یک NFL دیده بانی بود که در مصاحبه برای این پیش نویس سری به شرط ناشناس ماندن. “همان ارتفاع (ساندرز ذکر شده بود در 5-8) در مورد همان وزن است. تفاوت بری نمی اجرا در ترکیب هاشم كه در مدرسه 4.45.”

ادواردز-Helaire زد در ترکیب و ثبت یک عابر پیاده 40 زمان 4.6, ابدا آنچه که او مانند نگاه در طول بازی که در آن او بود به جای اسب و گله و سخت به مقابله با سخت گرفتن از پشت و گاهی اوقات سخت برای پیدا کردن.

تعجب بزرگ در ترکیب بود ویسکانسین جاناتان تیلور که زد 40 در 4.39, سریع ترین از همه بالا پشت. در عین حال او نمی flash که break-the-مچ پا توانایی سویفت ادواردز-Helaire یا Dobbins.

سویفت بود که بهنگام در 4.48 است امتیاز به عنوان بالا به عقب, به دنبال تیلور ادواردز-Helaire و Dobbins.

هنوز راه پشت در حال اجرا بوده است د-با تاکید بر در زمان NFL چشم انداز احتمالا بسیاری از این پشت را لغزش به دور دوم ساخت آنها چانه زنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>