بعدی توزیع مواد غذایی رویداد برای coronavirus همه گیر امداد در بادپناه کالج در روز جمعه

بعد از “مواد غذایی برای هاوایی Ohana” توزیع رویداد می گیرد در ساعت 10 صبح روز جمعه در بادپناه کالج در مروارید شهر برای کسانی که رنج می برند از مشکلات اقتصادی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این رویداد در 96-045 Ala ‘آیک در مروارید شهر ادامه خواهد داد تا زمانی که منابع تاریخ و زمان آخرین. شرکت کنندگان باید وارد کنید همراه Ala ‘آیک. هونولولو پلیس خواهد بود هدایت ترافیک و نمی خواهد اجازه می دهد وسایل نقلیه به خط تا قبل از 7 صبح

همانطور که در وقایع گذشته شرکت کنندگان را تشویق به همسفری با دو تا سه خانواده در هر وسیله نقلیه توصیه می شود برای کمک به کاهش تراکم.

آخرین رویداد — دوم — صورت گرفت چهارشنبه در آلوها ورزشگاه و رفت و هموار به هزار تا در صف 7 صبح و منتظر طور متوسط چهار ساعت یا بیشتر. در پایان از همه کسانی که به انتظارنشسته بودند تا قادر به دریافت مواد غذایی با توجه به هاوایی Foodbank مدیر عامل Ron Mizutani.

حدود 50 پوند از مواد غذایی در حال اهدا به ازای هر خانوار توسط شرکای محلی — Sysco هاوایی, هاوایی Foodservice داد هاوایی دامداران Kauai, Hawaii, جزیره, مائوئی و اوآهو و هاوایی Farm Bureau — برای تخمین زده می شود از 4000 خانوار در هر رویداد.

دریافت کنندگان باید در وسایل نقلیه خود را و آن را موارد زیر است:

>> تکمیل فرم اطلاعات برای هر خانوار نشان داده شده در وسیله نقلیه و یا یک قلم اگر قادر به چاپ کردن فرم در پیشبرد.

>> معتبر صادر شده توسط دولت شناسایی برای هر خانوار (یک فرد بالغ از هر خانواده باید در حال حاضر).

شرکت کنندگان همچنین باید خالی خودرو خود را به پشت صندلی تنه هاچ بک و/یا عقب اتومبیل به اتاق را برای مواد غذایی است. داوطلبان انجام خواهد شد بهترین خود را به دنبال دستورالعمل های فدرال در مورد اجتماعی فاصله. شرکت کنندگان ممکن است باید صبر کنید سه تا چهار ساعت و باید بر این اساس برنامه ریزی سازمان گفت.

این وقایع بخشی از یک مشارکت عمومی-خصوصی بین شهر و شهرستان هونولولو بانک هاوایی و هاوایی جامعه پایه و هاوایی Foodbank. با کمک های مالی از شرکای خود در هاوایی را Foodbank انتظار برای کمک به تغذیه حدود 256,000 مردم بیش از هشت سال در حالی که حمایت از کشاورزان محلی و دامداران.

این رویداد برای اولین بار صورت گرفت پنج شنبه گذشته در Waipio فوتبال پیچیده و ایجاد ترافیک به عنوان دور به عنوان دو مایل دور که مردم به انتظارنشسته بودند تا چند ساعت اولیه است.

چند شرکای اجتماعی از جمله هاوایی شمارش 2020 سرشماری, کودک و خانواده, خدمات, داخلی خشونت اکشن سنتر و آمریکا کار مراکز نیز در دست به ارائه اطلاعات به گیرنده.

آینده توزیع مواد غذایی حوادث برگزار خواهد شد و در ساعت 10 صبح روزهای چهارشنبه و جمعه بقیه از این ماه در آلوها ورزشگاه. بازدید hawaiifoodbank.org برای اطلاعات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de