روزنامه حامل زخمی در سانتا رزا تیراندازی

پلیس در حال جستجو برای کسی که به ضرب گلوله یک روزنامه deliveryman در یک محله از شمال سانتا رزا اوایل صبح روز یکشنبه.

این deliveryman یک حامل برای مطبوعات دموکرات به ضرب گلوله کشته شد در حالی که در ماشین خود را در مسیر خود را. او با گلوله در پای خود را با توجه به یک حساب رله توسط اعضای خانواده به فشار نمایندگان دموکرات.

سانتا رزا پلیس با دریافت این گزارش از یک گلوله قربانی فقط قبل از 4:30 صبح و در پاسخ به 7-11 در غرب استیل لین, سایت پلیس فرعی.

ماموران دریافتند این مرد نشسته در ماشین خود را در فروشگاه را در پارکینگ. قربانی ضرب گلوله کشته شده بود “در اندام تحتانی” گفت: Sgt. جاستین فررینگتن که توصیف زخم به عنوان غیر تهدید کننده زندگی.

قربانی گفت: پلیس او شده است می خواهم در این منطقه از ناتاشا دادگاه خاموش مرلو درایو هنگامی که او مواجه می شود. پس از یک رویارویی مظنون به ضرب گلوله در قربانی و سپس از صحنه فرار کرد.

قربانی سپس سوار 0.7 مایل به پلیس فرعی که در آن او تماس گرفته شده 911. او منتقل شد به یک بیمارستان محلی که در آن او تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد.

مظنون شده است واقع شده است. کارآگاهان از اداره پلیس جرایم خشونت آمیز واحد در حال بررسی این حادثه است. فررینگتن نمی تواند می گویند یکشنبه اینکه محققان مظنون حمله باند مربوط در غیر این صورت هدفمند و یا یک مورد هویت اشتباه است.

پلیس فاش نمی کند قربانی نام و نکردن جزئیات دیگر به دلیل بررسی است که هنوز هم در حال انجام فررینگتن گفت. مطبوعات دموکرات است خودداری نام قربانی در این زمان.

“ما عمیقا رها که او بیشتر به طور جدی مجروح شده و او و خانواده اش و خانه امن است” گفت: Troy Niday رئیس عملیات افسر سونوما رسانه های سرمایه گذاری که دارای فشار دموکرات. “ما همچنان به نظارت بر وضعیت مطمئن شوید آن را بی خطر است برای تحویل روزنامه ها در این منطقه رو به جلو است.”

پاداش تا 2500 دلار است که ارائه شده توسط سونوما کانتی داد “را به جامعه ما” برنامه برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری متهم و یا مظنون درگیر است.

هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه می تواند تلفن جرایم خشونت آمیز واحد در 707-543-3590.

شما می توانید رسیدن به تحریریه آستین مورفی در [email protected] در توییتر @ausmurph88

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>