روزنامه حامل ‘خورد’ به جستجو ادامه می دهد خود را برای تیرانداز در سانتا رزا

سانتا رزا پلیس تا به حال ساخته شده هیچ دستگیری در عکسبرداری از مطبوعات دموکرات روزنامه حامل که زخمی شده بود در پای خود را در حالی که ارائه مقالات اوایل صبح روز یکشنبه در غرب سانتا رزا.

حامل تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد از بیمارستان با یک, چرا زخم های پا گفت: Troy Niday رئیس عملیات افسر سونوما رسانه های سرمایه گذاری که دارای فشار دموکرات.

“او خواهید بود خوب,” او گفت:. “او از لحاظ عاطفی متزلزل است.”

پلیس فاش نمی کند قربانی نام و نکردن جزئیات دیگر از آنجا که این تحقیقات هنوز ادامه دارد. مطبوعات دموکرات است خودداری نام قربانی در این زمان.

کارآگاهان در ادامه به پیگیری در این مورد اما تا به حال هیچ چیز جدید به گزارش Sgt. برندا Harrington گفت: صبح روز دوشنبه.

حامل پلیس گفت او شده است می خواهم در این منطقه از ناتاشا دادگاه خاموش مرلو جاده در مدت کوتاهی قبل از 4:30 صبح هنگامی که او مواجه می شود. پس از یک رویارویی مظنون به ضرب گلوله در قربانی و سپس فرار کرد.

حامل سوار خود را به نزدیکی 7-Eleven در غرب استیل خط کنار یک پلیس پست و به نام 911.

Niday گفت: که ویژه بیمه برای روزنامه حامل را به کار بازگشت اما در مسیر دیگری. او گفت: این نادر است برای هر گونه رویارویی رخ می دهد با حامل های, به خصوص با یک تفنگ.

پاداش تا 2500 دلار است که ارائه شده توسط سونوما کانتی داد “را به جامعه ما” برنامه برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری متهم و یا مظنون درگیر است.

هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس سانتا رزا پلیس جرایم خشونت آمیز واحد در 707-543-3590.

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>