Newsom جدید بودجه اسلش بودجه برای مقاوم سازی خانه ها در آتش سوزی مناطق

اردوگاه آتش نابود ترین شهر بهشت در سال 2018 اما تا حد زیادی در امان یکی از خانه های جدیدتر سازه های ساخته شده به کالیفرنیا فوق العاده سخت و ساختمان کد.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اصلی بودجه پیشنهادی شامل $101 میلیون دلار برای کمک به مقاوم سازی خانه های در دولت در معرض خطر آتش سوزی مناطق اضافه کردن آتش و مقاوم در برابر بام جانبداری و ویژگی های دیگر.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را کشته است که این طرح در حال حاضر. Newsom انصراف بودجه در بودجه تجدید نظر شده پرده برداری کرد روز شنبه به عنوان او تلاش می کند برای غلبه بر کسری حدود 54 میلیارد دلار است.

“دولت نه در یک موقعیت مالی برای گسترش برنامه ها با توجه به بودجه شدید اثرات COVID-19 رکود” نوشته شده است و بودجه خلاصه می گوید در توضیح دادن بودجه برای “خانه سخت شدن” برنامه. این برنامه قرار بود بودجه با 26 میلیون دلار از این صندوق به طور کلی و بقیه از دولت فدرال است.

بودجه طرح بیرون آمد یک روز پس از Newsom, ظاهر در کال ایستگاه های آتش نشانی در کامرون پارک تصریح کرد: تعهد خود را برای استخدام صدها اضافی آتش نشانان. “ما در حال راه رفتن از مسئولیت ما برای حفظ امنیت شما,” او گفت:.

بودجه جدید را حفظ اضافی $200 میلیون دلار برای کال آتش و خدمات اضطراری پیشنهاد شده است که او در ماه ژانویه است. او را گرفته و دیگر مراحل را به سطح شیب دار تا ایمنی و آتش: در سال گذشته او امضا و به قانون ایجاد یک 21 میلیارد دلار صندوق بیمه برای کمک به دولت های بزرگ سرمایه گذاری متعلق به, نرم افزار مقابله با بدهی از آینده آتش سوزی. بیمه استخر بودجه با دلار از ratepayers و سهامداران نه مالیات دهندگان اما آن را مرتکب آب و برق به صرف میلیاردها دلار در آتش سوزی ایمنی.

هنوز هم از دست دادن بودجه برای خانه سخت است و یک شکست برای دولت تعهد به کاهش آتش سوزی خطرات.

تعمیرات اساسی خانه زنده ماندن آتش سوزی در نرخ های بالاتر

در سال گذشته یک مک کلاچی تحلیل کال آتش داده ها نشان داد که نیمی از 350 واحد-بهشت خانواده خانه های ساخته شده پس از سال 2008 و زمانی که ساختمان جدید کدهای شد قانون در سراسر آتش سوزی مناطق — جان سالم به در برد آتش اردوگاه سالم. تنها 18 درصد از 12,100 خانه های فرار آسیب.

به گفته کارشناسان این آمار نشان داد که شایستگی کالیفرنیا آتش سوزی کدهای ساختمان در نظر گرفته که دقیقترین در کشور است.

اما با بسیاری از کالیفرنیا خانه های ساخته شده قبل از سال 2008 این کارشناسان گفت: دولت نیاز به پشتوانه یک برنامه های مقاوم سازی — شبیه به آنچه که آن را نشانی برای ایمنی لرزه ای — در زمانی که تغییر آب و هوا است که بدتر شدن وضعیت آسیب پذیری به عمده آتش سوزی.

این $101 میلیون پیشنهاد شده در ماه ژانویه در نظر گرفته شد یک “برنامه آزمایشی” — پرداخت در تلاش است که میلیاردها دلار برای رفع برآورد 3 میلیون خانه که دروغ در آتش سوزی مناطق.

مجلس جیم چوب D-سانتا رزا که دفاع و پشتیبانی برنامه به نام Newsom تصمیم ناامید کننده است.

“من سپاسگزار است که این بودجه پیشنهاد محافظت می کند و اولویت بودجه برای آتش پرسنل و تجهیزات و مدیریت پوشش گیاهی … اما به نظر می رسد ما ممکن است از دست دادن یک قطعه مهم از پازل است که می تواند حتی بیش از محافظت از مردم از آتش سوزی — بودجه برای خانه سخت شدن” گفت: چوب یک دندانپزشک است که کمک به شناسایی اردوگاه قربانیان آتش سوزی.

“در یک وضعیت که در آن ما می تواند کشیده اند پایین تا 75 درصد سهم فدرال دلار این ناامید کننده است. همانطور که ما حرکت رو به جلو در روند بودجه من ادامه خواهد داد برای حمایت از این قطعه مهم از پازل است.”

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de