Newsom ساحل بسته شدن سفارش جرقه خشم

ساکرامنتو — پس از مقامات دولتی نشانه قصد بستن تمام کالیفرنیا سواحل رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در روز پنج شنبه را انتخاب کرد به جای شاتر تنها اورنج کانتی خط ساحلی یک دست و پا چلفتی rollout که در سمت چپ مقامات محلی کبود بود و جمهوری خواهان ادعا سیاست بود که در بازی.

Newsom است موجب قوی حمایت هر دو حزب را برای بسیاری از اقدامات او در طول شیوع ویروس. اما اخیرا برخی از مناطق روستایی و ایران متمایل مناطق از دولت را آغاز کرده اند سایش در برابر آنچه آنها را به عنوان بیش از حد محتاط حرکت به سوی تظاهرکنندگان در کالیفرنیا.

بخش گذاشته شد و لخت در ساحل و اعلام.

کالیفرنیا حزب جمهوری خواه را متهم به Newsom از backpedaling. Orange County ایران از جان گذشته به دست به دموکرات ها در چه زمانی بود که یک جمهوری خواه دژ را متهم کرد که او را از “هدف آزار و اذیت” و “خرده سیاست است.”

Newsom یک دموکرات گفت که او تنها تقویت نذر خود را به مطمئن شوید کالیفرنیا نمی backslide در پیشرفت آن در برابر ویروس اجازه می دهد جمعیت برای جمع آوری در سواحل به عنوان آنها را در طول تعطیلات آخر هفته در اورنج کانتی.

“ما شده اند سازگار شده اند حذف شده اند شفاف” Newsom گفت: از بسته شدن تصمیم گیری است.

هنوز دولت او پاشیدند سردرگمی با دست زدن به آن از موضوع است.

روز چهارشنبه مقامات دولت گسترش این کلمه را به پلیس و دیگر مقامات محلی که فرماندار برنامه ریزی شده به سفارش تمام سواحل بسته شروع جمعه. آن شب دولت و روسای پلیس انجمن ارسال بولتن به اعضای خود هشدار آنها را به طوری که آنها را در زمان برای برنامه ریزی برای آن است.

با این حال یک مقام ارشد دولت رسمی که مجاز به عموم بحث داخلی مذاکرات آسوشیتدپرس گفت که Newsom نهایی تصمیم گیری ساخته نشده بود تا شنبه صبح.

در روزانه خود را موقع ظهر جلسه مطبوعاتی که در آن او اعلام کرد که بسته شدن Newsom گفت: او را دیدم هرگز این یادداشت ارسال توسط پلیس, ستاد سازمان که بعدها با صدور بیانیه ای ابراز تاسف برای ارسال “اطلاعات مربوط به تصمیم گیری است که هنوز هم در حال تحول است.”

اما سن دیگو شهردار کوین Faulconer گفت دفتر او گفته شد توسط یک مقام رسمی در Newsom منابع طبیعی آژانس روز چهارشنبه که فرماندار خواهد بود بسته شدن تمام سواحل است.

Faulconer یک جمهوری خواه گفت: AP او صرف پنج شنبه صبح تمنا با Newsom دولت به تجدید نظر. دقیقه قبل از زمان تعیین شده برای اعلام Faulconer گفت: یک دستیار به Newsom به نام اصلی خود را از کارکنان می گویند منظور خواهد تنها به اعمال اورنج کانتی.

“خبر بزرگ: فرماندار ما را شنیده” Faulconer توییتی.

Newsom را دست در سبک مدیریت شده است بر روی صفحه نمایش در طول ویروس بحران است. او عمیقا درگیر در تصمیم گیری های بزرگ و کوچک است. مقامات در دولت به ندرت صحبت می کنند و خارج از نوبت به دانستن Newsom می خواهد عمده اطلاعیه آمده تنها از دفتر خود را.

Newsom است گفت: دولت های محلی نیاز به تایید خود را تغییر می دهد, اقامت در خانه سفارشات. شش روستایی شمال کالیفرنیا شهرستانهای اخیرا با ارسال نامه او گفت: آنها آماده هستند برای بازگشایی سریع تر از دیگر بخش هایی از دولت به دلیل این ویروس نشده است شایع وجود دارد. او demurred و آنها نمی رفت جلوتر با برنامه های خود را.

Newsom اقتدار ممکن است به صورت یک توانست چالش در جمعیت, Modoc شهرستان در اورگان مرز. این برنامه برای بازگشایی مدارس, سالن مو, کلیساها, رستوران های شهرستان را تنها در فیلم ها و دیگر کسب و کار دوشنبه تا زمانی که مردم ورزش مناسب اجتماعی فاصله گفت: ند کو یک گاو گله دار و شهرستان سرپرست.

آن اقدام را نقض Newsom اقامت-در-خانه سفارش. معلوم بود آنچه او می خواهد در صورتی که اتفاق می افتد.

Modoc است که دور از سواحل است که بخشی جدایی ناپذیر از کالیفرنیا ساحلی زندگی است. دسترسی به آنها شده است یکی از بسیاری از موضوعات داغ دکمه به عنوان Newsom و محلی می گردد و تصفیه stay-at-home سفارشات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de