Newsom خواستار صلح به عنوان جورج فلوید مرگ مشتعل تظاهرات روز خشونت در شب

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom ملاقات با رهبران مذهبی دوشنبه و خواست صلح به عنوان مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس ادامه داد: به آتش تظاهرات روز و خشونت و غارت توسط شب در بسیاری از شهرستانها در سراسر کالیفرنیا و ملت است.

Newsom التماس کالیفرنیا برای نشان دادن همدلی با یکدیگر در اولین کنفرانس خبری پس قبل از او مستقر گارد ملی کالیفرنیا به لس آنجلس در اوایل صبح روز یکشنبه به مناسبت سومین بار در بیش از نیم قرن است که نیروهای نظامی را در پاسخ به ناآرامی در این شهر بیش از خشونت علیه یک فرد در بازداشت پلیس.

“از دست داده اید, صبر و شکیبایی است. بنابراین باید I. حق با شما احساس ستم. شما به احساس راه شما احساس” Newsom گفت: به معترضان و اضافه کرد که “جامعه مسئولیت برای شما بهتر باشد و خود را بهتر انجام دهد.”

ساعت رئیس جمهور تهمت نشست با فرمانداران و نام شدیدتر سرکوب پلیس. خواسته چندین بار در مورد رئیس جمهور, نظرات, Newsom کاهش یافته است به طور مستقیم پاسخ به تهمت و یا انتقاد از او را.

فقط در سال دوم خود را در دفتر Newsom چهره ظریف وظیفه کمک به سرب کالیفرنیا دیگری از بحران این بار آورده دهه درد و رنج در جامعه است. ایستاده در پیدایش کلیسا در جنوب ساکرامنتو با پاستور Tecoy پورتر Sr, Newsom متعهد به پرداختن به “مشکلات سیستمیک” در ایالات متحده است.

در ساکرامنتو منطقه خلیج لس آنجلس و سن دیگو و در شهرهای کوچکتر در بین تظاهرات به راه به غارت از کسب و کارهای کوچک, بزرگ, خرده فروشی, مغازه, بازار و فروشگاه های مواد غذایی بیش از آخر هفته — فقط به عنوان کسب و کار شد و شروع به بازگشایی از COVID-19 همه گیر است که تا به حال آنها را مجبور به بسته خود را درب. ماشین پلیس سوخته و صدها نفر دستگیر شدند که خشم و نا امیدی و غم و اندوه بیش نابرابر پلیس درمان تفویض به هرج و مرج در خیابان.

در ویدئوها از خط مقدم تظاهرات سازمان تقبیح غارت و به دنبال تشخیص گروه های خود را از باند خرابکاران و سارقان که شکسته ویندوز و ساخته شده بسیاری از کالیفرنیا ترس امنیت عمومی بود و در حال چرخش خارج از کنترل.

Newsom روز دوشنبه گفت که در خارج از گروه به دنبال “آشوب” اما او کاهش یافته است به نام گروه های خاص.

ساکنان لس آنجلس شکایت از بی قانونی و عدم حضور پلیس در حالی که دیگران گفت: اجرای قانون تا به حال تشدید خشونت نسبت به معترضان مسالمت آمیز. در اوکلند پلیس بازداشت سه نفر در اوایل جمعه در تیراندازی پلیس در بخش مرکزی و یک زن به ضرب گلوله کشته شد در حومه ولنوت کریک در ارتباط با ناآرامی های پلیس گفت: کرونیکل.

کالیفرنیا بسته ادارات دولتی در مرکز شهر یا شهرستان محل در روز دوشنبه و مقننه دولت لغو شد تقریبا همه از آن برنامه ریزی جلسات.

Newsom تا حد زیادی باقی مانده است آرام بیش از آخر هفته و پس از او در یک کنفرانس خبری در روز جمعه. فرماندار انتشار بیانیه ای در اواخر روز شنبه در استقرار گارد ملی و نظر دوباره در این تظاهرات ظهر دوشنبه.

فرماندار خود را آغاز کرد جمعه در کنفرانس خبری با تک صدایی است که شیرجه زده خود افتخار فرزندان خود را در پاسخ به Floyd مرگ و تلاش خود را به درک آنچه در آن همه به معنای.

“ما باید به تغییر اساسی که ما که هستیم و به رسمیت شناختن آنچه که ما قادر به,” او گفت:.

فرماندار تکرار این پیام دوشنبه.

“شما رو به تغییر قلب و ذهن” Newsom گفت. “شما رو به تغییر فرهنگ نه فقط قوانین. و ما باید به خود به برخی بسیار دشوار است همه چیز. سیاه جامعه است مسئول آنچه اتفاق می افتد در این کشور در حال حاضر است. ما هستند. ما هستند. ما نهادهای مسئول هستند. ما پاسخگو به این لحظه است.”

در پاسخ به یک درخواست از شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti فرماندار توافق روز شنبه به استقرار گارد ملی. گارد قبلا فرستاده شده به لس آنجلس در سال 1965 بر وات شورش و دوباره در سال 1992 پس از افسران پلیس تبرئه شدند برای ضرب و شتم رادنی کینگ.

یک سخنگوی دفتر فرماندار از خدمات اورژانس گفت: در این زمان نگهبان خواهد تمرکز بر حفاظت از زیرساخت های حیاتی مانند پستهای برق و تصفیه آب.

Newsom گفت: او را به نام 4,500 از اعضای گارد ملی که در دسترس هستند برای اعزام به مکان های دیگر در صورت لزوم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de