Newsom teases اطلاعیه در روز نه هفته’ در بازگشایی کالیفرنیا

تحت فشار برای بلند کردن دولت stay-at-home, سفارش رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه گفت که او را یک اطلاعیه در اوایل هفته آینده در برنامه های خود را برای شروع به سهولت محدودیت در کالیفرنیا برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“من فقط می خواهم به مردمی می دانم که ما در حال گرفتن بسیار نزدیک به ساخت واقعا معنی دار augmentations که اقامت در خانه سفارش” Newsom گفت: در روزانه خود را در کنفرانس خبری در coronavirus تلاش. “من می خواهم بگویم بسیاری از روز های هفته به عنوان طولانی به عنوان ما همچنان به طور محتاطانه و متفکر.”

فرماندار توصیف کرده است مرحله بعدی از اقامت خود را در خانه سفارش به عنوان اجازه می دهد برخی از کاهش ریسک کسب و کار به بازگشایی در جوامع در سراسر کالیفرنیا از جمله مکان های خرده فروشی, ساخت سایت و کسب و کارهای کوچک.

“تنها چیزی که قراره ما را به عقب نگه دارد از گسترش این ویروس” Newsom گفت. “و این تنها چیزی است که مطمئن شوید که برای پیشبرد گسترش ویروس است که هزاران نفر از مردم تجمع با هم. تمرین های اجتماعی فاصله یا فاصله فیزیکی ما می تواند جلوگیری از آن است.”

Newsom ساخته شده نظرات پس از اورنج کانتی مقامات به نام تصمیم خود را به سواحل دولت نفس بیش از حد و راه اندازی دعاوی علیه دولت.

فرماندار گفت: او توقیف خط ساحلی در تلاش برای جلوگیری از تکرار آخر هفته گذشته هنگامی که جمعیت انباشته در سواحل محلی, نقشه کشی, نگرانی از افزایش شیوع کروناویروس. Newsom خبر داد و بیداد با مقامات محلی به سرعت spiraled به یک بحث داغ بیش فرماندار استفاده از قدرت اجرایی خود را برای حفاظت از سلامت عمومی است.

مخالفت با Newsom جهت شروع روز و قبل از او ساخته شده یک اعلام رسمی در روز پنج شنبه. کلمه گسترش در میان مقامات اجرای قانون در کالیفرنیا که Newsom اداره برنامه ریزی برای نزدیک سواحل در سراسر کشور. فرماندار در نهایت تصمیم به محدود کردن عمل به اورنج کانتی که الهام فوری پرونده های حقوقی به دنبال نگه داشتن سواحل باز است.

در هانتینگتون بیچ شهرستان شورا رای پنج شنبه شب به فایل یک دستور در مقابل فرمانداری سفارش. مرکز آمریکایی آزادی یک محافظه کار غیر انتفاعی اجرا شده توسط وکیل و حزب جمهوری خواه رسمی Harmeet Dhillon اعلام کرد یک شبیه کت و شلوار صبح جمعه.

“اورنج کانتی ساکنان شده اند بسیار صریح در مورد مخالفت خود را با فرماندار overreaches مورد COVID-19 نزدیک به دو ماه به این وضعیت و افزایش بی توجهی به کالیفرنیا’ آزادی های مدنی” Dhillon گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “منع مردم از سواحل نیست پیشبرد سلامت عمومی; این پیشرفت تنها فرماندار نفس است.”

روز جمعه Newsom گفت: پرونده های حقوقی انتظار می رود شد.

“همه می توانم بگویم این است که این جای تعجب نیست که” Newsom گفت. “و ما را ببخش به من گفت: این خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

هانتینگتون بیچ شهردار Lyn Semeta همچنین با انتقاد Newsom تصمیم در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

“تجربه ما در اینجا محلی بوده است که اکثر مردم مسئول است و مطابق با اجتماعی فاصله و با توجه به این که اورنج کانتی میان بالاترین سرانه COVID-19 نرخ مرگ و میر در کالیفرنیا دولت اقدام امروز به نظر می رسد اولویت بندی سیاست بیش از اطلاعات” Semeta گفت.

Newsom اعلام روز شنبه به دنبال گزارش می دهد که او را گسترده تر عمل است. عصر روز چهارشنبه در کالیفرنیا روسای پلیس Assn. یادداشت فرستاده شده به محلی روسای پلیس گفت: فرماندار در نظر گرفته شده برای ایجاد یک اطلاعیه روز پنج شنبه در مورد تعطیلی تمام دولت های محلی و سواحل است. منبع اجرای قانون را تایید کرد به لس آنجلس تایمز که مقامات در جریان این طرح که به آنها گفته شد ممکن است همچنین شامل بسته شدن برخی از پارک ها.

در روز پنج شنبه Newsom گفت: این یادداشت به روسای پلیس “هرگز به من” و او را تکذیب کرد rescinding طرح برای سفارش به نزدیک سواحل ایالت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de